Dobro placene firme u Bg-u

Kolika je dobra plata u Srbiji?

80.000 ako nemaš decu, uzimamo u obzir da je poskupela hrana. ne vozim auto zato ne uključujem to
ali internet rešava sve probleme, zabava, razni sadržaji, itd onako imaš iluziju da nešto u životu radiš ;)
što je možda i loše jer što bi išao na more kad možeš da gledaš plaže
ovo 80.000 mislim za bg da je dovoljno? ne znam za druge gradove

Zovu se duhovi zato što se ne pojavljuju na poslu. Taj izraz sam čuo od kume...

što ga ne prijave :D
 
80.000 ako nemaš decu, uzimamo u obzir da je poskupela hrana. ne vozim auto zato ne uključujem to
ali internet rešava sve probleme, zabava, razni sadržaji, itd onako imaš iluziju da nešto u životu radiš ;)
što je možda i loše jer što bi išao na more kad možeš da gledaš plaže
ovo 80.000 mislim za bg da je dovoljno? ne znam za druge gradove
Tačno, ako nemaš decu. Ako imaš dete računaj da ti treba još toliko... inače oblačenje i tehnika je mnogo jeftinija od hrane.
Evo juče smo dali 15k dinara za knjige za 6. razred, samo za to. Ne možeš da koristiš polovne, mora da se kupi novo.
A ovamo se brinu za natalitet...
 
Један страни језик није квалификација за било који озбиљан посао, само предуслов. NCR лепо плаћа обзиром да је један страни језик данас потребан и за спремачицу у хотелу.
 
Pa ne bih da otkrivam , tako je bilo, zvali me sad opet, sad je 72k
Не знам какви су услови рада у тој фирми која те плаћа 72 000 али се често дешава да стране фирме које дају такве плате, изнад просека али не баш нешто велике, имају доста добре услове за рад: добро окружење, флексибилност у раду, мало стреса, више одмора....
 

Back
Top