Dobro placene firme u Bg-u

Cici90

Zainteresovan član
Poruka
123
Hello people,
da li znate neku dobru firmu u BG a da je dobro placena, da moze da se zivi u Bg- u ? Ovde možete da pitate o iskustvima o nekoj firmi itd.
Mene konkretno zanima nesto gde mogu raditi sa jednim stranim jezikom a da nije call centar , poludela sam tamo 😂
 
Hello people,
da li znate neku dobru firmu u BG a da je dobro placena, da moze da se zivi u Bg- u ? Ovde možete da pitate o iskustvima o nekoj firmi itd.
Mene konkretno zanima nesto gde mogu raditi sa jednim stranim jezikom a da nije call centar , poludela sam tamo 😂
valjda firma koja dobro plaća
obiđi ti prvo pekare i kioske
 
Poslednja izmena:
imaš ti lokacije i sa boljom hranom
ali nije jeftino
Da li ti znas da kao drzavni sluzbenik nemas pravo na topli obrok? Da li ce onda neko svesno da odabere da jede u pekari a plata mu je 40 hiljada ili da jede u restoranu u nemanjinoj, ili skupstinskom ako je sluzbenik u skupstini? Pa naravno da ce jesti u tim restoranima. Da se sluzbenicima placa topli obrok, onda bi moglo da im se spocitava sto biraju restoran u nemanjinoj 22-26
 
Da li ti znas da kao drzavni sluzbenik nemas pravo na topli obrok? Da li ce onda neko svesno da odabere da jede u pekari a plata mu je 40 hiljada ili da jede u restoranu u nemanjinoj, ili skupstinskom ako je sluzbenik u skupstini? Pa naravno da ce jesti u tim restoranima. Da se sluzbenicima placa topli obrok, onda bi moglo da im se spocitava sto biraju restoran u nemanjinoj 22-26
lupali ste u šerpe
 
Dobro plaćene firme sa sedištem u BG su:

Zepter - država uzima MMF kredit za njihove investicione poduhvate za njihove interese, narod će plaća kamatu i mmf dug

MK Group - ista priča, samo za razliku od prethodnog gazde koji je školovan i radio u inostranstvu (polomio kurtzu rebra) dotle je ovaj bežao od škole i švercovao benzin iz Madjarske da se smejete radikalima koji su to pretakali u manje balone "mračnih 90-ih"
 

Back
Top