Dobro placene firme u Bg-u

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.088
ima ih ali ne znam tačno da ti kažem, sad osim para da li ti je i ostalo po meri i to je pitanje
NCR je valjda veliki call centar sa stranim jezikom toliko znam

Nema toga, mora da se radi. Jedino sad ako se učlaniš u SNS, pa te ubace na platni spisak neke firme pa postaneš duh, kako
ih zovu u državnim firmama....

je l duh ide na posao ili ne mora ni to

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.088
Kolika je dobra plata u Srbiji?

80.000 ako nemaš decu, uzimamo u obzir da je poskupela hrana. ne vozim auto zato ne uključujem to
ali internet rešava sve probleme, zabava, razni sadržaji, itd onako imaš iluziju da nešto u životu radiš ;)
što je možda i loše jer što bi išao na more kad možeš da gledaš plaže
ovo 80.000 mislim za bg da je dovoljno? ne znam za druge gradove

Zovu se duhovi zato što se ne pojavljuju na poslu. Taj izraz sam čuo od kume...

što ga ne prijave :D

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
33.487
80.000 ako nemaš decu, uzimamo u obzir da je poskupela hrana. ne vozim auto zato ne uključujem to
ali internet rešava sve probleme, zabava, razni sadržaji, itd onako imaš iluziju da nešto u životu radiš ;)
što je možda i loše jer što bi išao na more kad možeš da gledaš plaže
ovo 80.000 mislim za bg da je dovoljno? ne znam za druge gradove
Tačno, ako nemaš decu. Ako imaš dete računaj da ti treba još toliko... inače oblačenje i tehnika je mnogo jeftinija od hrane.
Evo juče smo dali 15k dinara za knjige za 6. razred, samo za to. Ne možeš da koristiš polovne, mora da se kupi novo.
A ovamo se brinu za natalitet...

placenik

Ističe se
Poruka
2.015
Један страни језик није квалификација за било који озбиљан посао, само предуслов. NCR лепо плаћа обзиром да је један страни језик данас потребан и за спремачицу у хотелу.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.