Quantcast

Dobro objasnjenje

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.530
Kad se vec nalozila publika i ove padobranke na pdf muskarci, ovo je dobar pojam za takve osobe...

Retko kad ljudi pokusavaju da razumeju druge osobe, i onda imaju svoje algoritme kako to rade..

Frustracione osobe obicno idu putanjom sta je najgore sto moze da objasnjava necije zelje ili ponasanje...

Ali ima i onih koji idu putanjom sta najbolje objasnjava tudja razmisljanja poteze i ponasanja..

I tu je caka za priprost narod, tj za narod koji mnogo koristi jezik a ima malo znanja...
Jer mora proceniti sta je najbolje objasnjenje, a to mora uraditi na osnovu onoga sto mu padne na pamet, onoga sto mu kratko padne na pamet, zene to zovu intuicija, ili na osnovu onog sto imaju u iskustvu...

I pored svega navedenog, a nije puno , tri stavke, pad na pamet, zenska intuicija i iskustvo na kraju osoba odradi ono sto joj je u krvi ili ono sto najvise zeli da je tacno , tj wannabe razmisljanje..
Tako je najcesce..

Ali ostane zapamceno da je razmisljala i trazila sta je najbolje objasnjenje...
A to je proces za mediokritetno grupisanje....
Sta bi inace bilo etiketirano kao najbolje objasnjenje....
Najtacnije objasnjenje mozda?
Najverovatnije objasnjenje mozda?
To su totalno dve razlicite stvari...greska, to su dve totalno razlicite stvari, (mora drugaciji redosled reci u recenici da bi bilo tacno)

Naravno ovde nije bitno ali tako mogu i drugi se bogme zestoko igraju sa redosledom reci u recenici.

Ali tema je sta je to najbolje objasnjenje neke situacije, nekog ponasanja ,nekog razmisljanja ljudi...

(naravno obavezno duze od 6 recenica u postavci teme)

Metronomy

Elita
Poruka
17.490
Sve dok ima ko da cita carsafe oni ce postojati, posto znam o cemu i sta pise, ja citam uvod , pasus izmedju i ako ima neku primedbu na kraju, ali ocigledno ima onih koji citaju. Jedino ne razumem zasto se bune? Istina da bi mozda trebalo na kraju carsafa staviti pasus od tri recenice u kojima se sazme ceo tekst, ali on namerno hoce da muci citaoce. Voli te perverzne zavrzlame.

Duki Lu

Elita
Poruka
15.720
Sve dok ima ko da cita carsafe oni ce postojati, posto znam o cemu i sta pise, ja citam uvod , pasus izmedju i ako ima neku primedbu na kraju, ali ocigledno ima onih koji citaju. Jedino ne razumem zasto se bune? Istina da bi mozda trebalo na kraju carsafa staviti pasus od tri recenice u kojima se sazme ceo tekst, ali on namerno hoce da muci citaoce. Voli te perverzne zavrzlame.
Jesi li sugaran da neko to čita?
Papir trpi sve. Svakako će postojati - nepročitani!
Neko se prevari prvi put i pročita, Ali samo prvi put!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.