Добро јутро, добар дан...No 9

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
milka.jpg
 
jes pa da me metla lansira na mesec umesto indijske raketle,
iovako me optužuju za krađu identiteta, jedva se oslobodih :rotf:
А што Метла? Она има неке шарене краве, имала је, сад и не знам какав јој је аватар...
Знаш да су мене и Боги стално мешали због аватара, а мој око, њен усне, мој у боји, њен црно-бели :rotf:
И лако што су нас они мешали, него смо се и нас две често питале Кад сам ја ово написала :zcepanje:
 
А што Метла? Она има неке шарене краве, имала је, сад и не знам какав јој је аватар...
Знаш да су мене и Боги стално мешали због аватара, а мој око, њен усне, мој у боји, њен црно-бели :rotf:
И лако што су нас они мешали, него смо се и нас две често питале Кад сам ја ово написала :zcepanje:
neko vreme je bila opsednuta ljubičastim milkama, ma kravama uopšte, samo je kupovala sve što je imalo pegavu kravu na sebi pa zato kažem, ne bih da se sukobljavam zbog krave hebote mislim ovo ono :rotf:
 
Нама је дете предлагало да купимо краву и чувамо је на тераси, па кад јој се пије млеко, хоп...
Повод, једном приликом сам рекла да не можемо само за млеко да зарадимо, колико пије :rotf:
Тата је био паметнији, да купимо козу, млеко је здравије, коза мања, а даје више млека...па ви сад видите како је мени са два рогата у кући.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top