Dobro jutro, dobar dan, laku noć i dobrodošli vol 10

Obožavam savete tipa seks poze isprobajte obavezno. Šta ako me to uopšte ne interesuje? Šta ako je meni super sa mojim skromnim seks budžetom? Shvatanje seksa danas kao neke gimnastike me nervira jer je seks sve samo ne uđi izađi i gotovo. To može da ti kaže samo neko ko ne zna da je intima između dvoje stvar koja nema veze sa seks pozom. Pišu gluposti i navode ljude na pogrešan odnos o takvom bitnom aspektu života kao što je intima sa partnerom.

Ja to uopšte ni ne čitam.
Za bolju intimu kod jednog para bitan je otvoren razgovor.
Samo na taj način oboje mogu da uživaju.
 
A ja se pitam zašto već danima sanjam zombi apokalipsu.
Mogla bi prodati priču za film ili seriju.

Mogla bi.
Koliko užasa plasiraju na tv i neko finansira to smeće od serija i narod to guta, mislim da bi odlično prošla.
Naložili su se ljudi na magove, magiju i slične nebuloze, muka mi je koliko gluposti na svetu vlada.
 
Sa njima ratujem evo više od 3 godine, gore ljude nikad za sve ove moje godine nisam srela.

Sa takvim komšijama zaista ne znaš šta raditi.
Izgnorisati ne možeš uvek.
Posebna su priča bahate komšije sa malom decom.

Razumem te u potpunosti.
Imamo i mi nešto slično
Toliko su mirni i tihi da su komšije koje žive ispod nas dolazili da se žale.

Nekad reagujemo, nekad ne.
 
Dobro veče.
Do sad sam bila u poslu, ceo dan, iako sam na odmoru još. Jedva čekam da idem svojoj kući, ko i uvek. Jedino da bar imam još od odmora dok sam u svojoj kući.
Danas dan pun stresova, previše. Oba psa su pravili probleme, a uz to druge brige i novi troškovi, i novi problemi.
Ceo dan mi je usran. A ja sam ustanovila da što si bolji to ti je gore.
Daš nekom prst, on ti uzme ruku.
Nikad bre niko da pokaže malo zahvalnosti i da te ostavi na miru bar pola sata. Ko da sam na poslu jbt :dash:
Kolektivizam mi stvarno ide na živce i to mnogo.
Sledeće godine idem na more na odmor i neću bre nikog da vidim. Nikog.
Na kraju kad saberem, ja najviše najebem i još te niko ne vidi.
Ali dobro ovo je nauk. Kao onaj san.
Da gledam svoje dupe.
 
Pokušaj bar malo da odmoriš uz sluške.

Hoću. Skinula sam ovde tri divne pesme, čist benefit. Sad sam legla. Rekla sam svekrvi da ne mogu sada ništa i ništa i ne mogu. Može da se ljuti do sutra, boli me rac, jer sam ja sve ovo iznela ko što radim od kad je svekar umro, i mogla bi malo da odjebe. Ja ne mogu. Puna kuća naroda, i svi ostali su tu. Mislim stvarno ženo. To što si ti luda nije moj problem.
Sad moram da seckam kupus, iako je bacila već jer je rekla da seckam juče više. Luda žena. Nema nikakvu procenu ni o čemu.
Znači more i dolazak ovde ću prorediti. Ne mogu brate, one imaju tu osobinu da ti piju krv.
Ovo mi je dobra lekcija da im pomoć uvedem dozirano i na kašičicu jer tako mora. U suprotnom ti uzmu više nego što možeš da im daš.
 

Back
Top