Dobro jutro, dobar dan, laku noć i dobrodošli vol 10

gost 435474

Aktivan član
Poruka
1.496
Razlog zašto poslednjih nedelju dana ili više pišem samo ovde jeste što ne stižem, a ne zato što me druge teme ne zanimaju. Samo se javim a po meni je ovo kafana gde se piše bilo šta. Tako je nekad bilo. Znam da postoji i druga kafana, kad se ova zatvori pisaću tamo.
Ali mislim da ću pisati isto kao i sad. Kad imam vremena pišem na drugim temama, ali ne stižem. Ovo je moja matična tema, zato pišem ovde, a drugo ovde nema teme, i zbog toga. Neću otvarati novu dobro jutro, jer ne želim, kad ova pređe 20.000. A ove uvrede danas da sam infantilna, da nisam za forum itd sam ubeležila u tefter. Nisam ja socijalna ustanova.
I odoh da se odmaram.
Da umorna sam i boli me baš briga šta neki misle o tome.

mali roker

Elita
Poruka
16.002
Dobro veče.
Danas sam se baš umorila.
Skoro ceo dan radila.
Ćera jutros saznala za drugi rođendan, obradovala se kad je čula da će se sa tom drugaricom videti u nedelju.
I pita a ona treća drugarica.
Ma kakva treća,
Prošle godine bilo tako
Za sad još ništa. Al tek je sreda.
Dođemo kod žene što je čuva.
Sledeće subote još jedan rođendan.
Ma majku, a gde da se ja uglavim?
Radni dan, nema šanse.
Za vikend jedino, samo još da vidim da li subotu pre ili subotu posle.
I danas sam zaboravila fon kod kuće.
A slušalice ponela.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
95.532
Таб ме зајебава и провоцира где год стигне. Где њега нађе, качи ми се за сваку реч већ годинама.
То је овде модераторска игра - он наиђе, налупета се за све паре, ја одреагујем и стигне ми писано обавештење о прекршају.
Или се игра gaslighting, прављење неког лудим, као - нема тога на шта сам реаговала.
realno nema nikakve igre, ali da kazemo da je ima..zasto ne budes pametna kako pricas da jesi pametnija od mene pa se ne navuces na provokaciju?
ovajko ispada da ipak jesam inteligentniji kad te navucem :mrgreen:

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
95.532

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
48.108
Таб ме зајебава и провоцира где год стигне. Где њега нађе, качи ми се за сваку реч већ годинама.
То је овде модераторска игра - он наиђе, налупета се за све паре, ја одреагујем и стигне ми писано обавештење о прекршају.
Или се игра gaslighting, прављење неког лудим, као - нема тога на шта сам реаговала.

Što reaguješ?
Ili reaguj drugačije, pa ti neće stizati obaveštenje o prekršaju. Za sve postoji način da se kaže.
Jel tako @tab503 :zper:

badja007

Ističe se
Poruka
2.190
Ne lažem. Koliko si puta samo @tab503 to rekla. Nemam sad vremena a sve ću ti naći. Eto opet si oštra, kažeš da lažem a to nije tačno ,
to je strasno...
sama znaš da svakavim imenima nazivaš ljude kad ti se ne svidja šta pišu.
Nisam imao neprijatnosti sa njom do sada.....a sto je ona takva:D

Em.

Buduća legenda
Poruka
26.523
Ko je taj ko odredjuje ko ide a ko ostaje?
Piši šta ti se pjše a kome smeta uvijek može da te ne čita ili stavi na ignor listu.
Moderatori. Ljubinka se pojavila krajem avgusta, kad se bio ispraznio forum. Baš tada. Moderacija je bila oduševljena, izljubile su se na svim temama. Reakcije su im bile znatno naglašenije nego inače, prema ostalim povratnicima. Mrzi me da citiram, ima dosta postova. Verujem njenom utisku, jer sam ga i ja stekla, kao posmatrač sa strane.
Ajde lepo se izjasnite
Hoćete da odem ili da ostanem?
Kad sam tu odlazi
Kad odem vrati se

zendeli

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.537
Moderatori. Ljubinka se pojavila krajem avgusta, kad se bio ispraznio forum. Baš tada. Moderacija je bila oduševljena, izljubile su se na svim temama. Reakcije su im bile znatno naglašenije nego inače, prema ostalim povratnicima. Mrzi me da citiram, ima dosta postova. Verujem njenom utisku, jer sam ga i ja stekla, kao posmatrač sa strane.
:cmok2::cmok: o gdje si ti? Evo ti poljubac dobrodošlice ako je to problem.

Em.

Buduća legenda
Poruka
26.523
Svako odlučuje za sebe.
Eto, iz tvojih postova provejava da nemaš ništa protiv toga da ode, drugi moderatori su je dočekali sa izraženim oduševljenjem. Tako da ne razumem šta si se čudila kad si je pitala,
Ko je taj ko odredjuje ko ide a ko ostaje?
znaš dobro šta je posao moderatora. Nije to nikakva tajna. To im je u opisu posla. Moderisati forum.

mali roker

Elita
Poruka
16.002
Dobar dan.
Koristim priliku dok sam sama da odslušam pesmu do panja.

Što se tiče aktuelne teme.
Volim da dođem ovde.
Lady mi je ok, i sviđa mi se njeno pisanje.
A zašto je pojedini stalno napadaju ne ulazim u to.
Priznajem ne idem na sve teme na ovom podforumu, neke samo ispratim na neke odgovorim.
Zar ovaj forum ne bi trebalo da bude mesto gde će svako sebi odabrati temu gde će biti.
Ok neko je napisao sve što je napisao može da se komentariše.
Slažem se, ali tad ne bi trebalo biti uvredljiv.
Ili upasti na neku temu i izvređati samo zato što ti je dosadno.

Mister

Buduća legenda
Poruka
47.458
kao po dobrom starom obicaju njih nekoliko nabace se ostrim i nesuvislim kritikama na Lady i zatim stanovito vreme prikupljaju valjda energiju za nastavak..olabavite malo jer ona bi zaista mogla da prestane da pise ovde vi bi morali traziti novi topic za kritike..jeste da svako moze kritikovati nesto sto je drugi napisao, ili iznositi svoje misljenje o napisanom textu no nemojte tako siroko...

Zauz

Buduća legenda
Poruka
30.158
Ne znam kada se pojavila / znam da je bilo kukanje od moderacije "kada ce da se vrati/ vratice se" / "pisite dok se ne vrati".

Prestane da se pise ovde /na temi se ne pise / kad je dosla moderacija srecna jedva su je cekali / sad kad pise sta je ovo cemu ovo ne znam.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.