Dobro jutro, dobar dan, laku noć i dobrodošli vol 10

електрика

Zaslužan član
Poruka
115.110
Дневничке белешке су једно а форум друго. Форум је дијалог и комуникација а не аутистично мрмљање себи у браду.
Ко не може да се носи са другим мишљењем и ко не подноси дискусију, није му место ту.

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
13.089
Дневничке белешке су једно а форум друго. Форум је дијалог и комуникација а не аутистично мрмљање себи у браду.
Ко не може да се носи са другим мишљењем и ко не подноси дискусију, није му место ту.
Slozicu se. To zaista lici na Dragi dnevnice..
Nego jel se vratila @smokva? Ne nailazim na nju..

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
13.089
Nema pranja kose do daljnjeg :aha: ima drugih para samo se cuvaju za druge stvari :aha: .

Hladno je previse :aha: godinama nazad je bilo toplo sve do zime plus dobar deo zime :aha: .

Nisam navikla ovako rano da nosim svaki dan kapu unutra :aha: minus jedan jutros sada plus tri :aha: bas hladan dan.
Ja tebe nista ne razumem. Zasto nosis kapu unutra?

gost 435474

Aktivan član
Poruka
1.496
Mislim da niko nije merodavan da kaže da li neko treba ili ne treba da piše i šta će da piše.
Ali dobro svako ima pravo na svoje mišljenje.
Ne sporim vaš ugao gledanja.
Svako neka radi šta hoće.

Et tema koja se zove kafana i piše se o bilo čemu
Još malo gotova sa poslom.
Ćerka treba da ode kod orl. Ks je u redu hvala Bogu.
Sudove sam oprala jer mi je lakše nego s vama, nekima ovde.
Dijeta. Nisam se ugojila.

zendeli

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.988
Ajde lepo se izjasnite
Hoćete da odem ili da ostanem?
Kad sam tu odlazi
Kad odem vrati se
Malo vi mene zajebavate
A iskreno svejedno mi je
Sasvim mi je bilo lepo bez foruma.
Pisaću dnevnik i svi srećni
Samo mi recite da li da idem ili da ostanem?
Ko je taj ko odredjuje ko ide a ko ostaje?
Piši šta ti se pjše a kome smeta uvijek može da te ne čita ili stavi na ignor listu.

zendeli

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.988
А тако...Пси су битнији од људи. Она мене назове доконом бабусијом и ником ништа. Само да се пси не вређају, иди молим те.
Ja to nisam vidjela a bar bih obrisala da jesam. Moraš priznati da si nekad jako oštra i da te ponese pa bude šta bude

електрика

Zaslužan član
Poruka
115.110
Ja to nisam vidjela a bar bih obrisala da jesam. Moraš priznati da si nekad jako oštra i da te ponese pa bude šta bude
А шта томе фали? Да тупим о томе кад сам легла а кад устала или шта је јео муж а шта ћерка а шта ја и слично.
Мислим, може али то може да оде у такође екстрем па онда видите.

zendeli

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.988

електрика

Zaslužan član
Poruka
115.110
Ne lažem. Koliko si puta samo @tab503 to rekla. Nemam sad vremena a sve ću ti naći. Eto opet si oštra, kažeš da lažem a to nije tačno , sama znaš da svakavim imenima nazivaš ljude kad ti se ne svidja šta pišu. Odoh da jedem, nije ćutana.

Таб ме зајебава и провоцира где год стигне. Где њега нађе, качи ми се за сваку реч већ годинама.
То је овде модераторска игра - он наиђе, налупета се за све паре, ја одреагујем и стигне ми писано обавештење о прекршају.
Или се игра gaslighting, прављење неког лудим, као - нема тога на шта сам реаговала.

zendeli

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.988
Али добро, уживајте са Љубинком. Сад сам овде писала и ко зна кад. Ћао свим добронамерним људима.
Kažem ti, nemam vremena.Ne vidim smisao u tom što si sad napisala, nikako da prihvatiš da neko drugačije razmišlja od tebe. Čim uspijem naći ću, pa češ vidjeti da ne postoji nikakva hajka na tebe, jednostavno se brišu uvrede.

gost 435474

Aktivan član
Poruka
1.496
Dobro veče.
Pomagala sam mužu oko gletovanja.
Dan je bio vrlo zanimljiv, ali ne zbog foruma.
Šta Elektrika piše me se stvarno ne tiče, nek radi šta hoće i misli šta joj volja.
Dan je bio zanimljiv jer sam na treningu morala da pregovaram sa suparničkim timom tj predstavnikom kao direktor nabavke. Uspela sam. I bilo je sjajno. Ali sam crkla od ova dva dana treninga, plus redovan posao. Još sam pod utiskom od današnje vežbe jer je bilo teže nego iskreno pravi pregovori. A da me ubijete ne znam zašto. Možda zato što se pregovara pred šefovima i auditorijumom iz firme. Upravo i ne znam što je bilo tako teško. Ali smo obe uspele, i vrlo srećno smo završili trening.
Sad popila kafu, treba da perem kofu i gletilice.
Ebala se arena da se Ebala, prebacila je utakmicu na premium kanal koji niko nema, pi... im lopovska.
Zvezda gubi majko mila... Da bog sačuva...
Ćerka došla, uzela opravdanje za faks i sve je ok sa njom hvala Bogu 💖

Poslednja izmena:
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.