Dobro jutro, dobar dan, laku noć i dobrodošli vol 10

Affro*

Zaslužan član
Poruka
108.956
Zasto?
Ovde se vrte mnoge pokvarene ploce,pa nikom nista. 🙂
Zato što ona žena radi više nego mnogi i što je umorna ko ker i što joj treba oduška. Mnogi ne bi ni pola izgurali što i ona ako ćemo realno. Po tuđim leđima motka ne boli. Nekad nije loše da razmisliš pre nego što nešto kažeš ili napišeš.

limunada

Buduća legenda
Poruka
26.033
Zato što ona žena radi više nego mnogi i što je umorna ko ker i što joj treba oduška. Mnogi ne bi ni pola izgurali što i ona ako ćemo realno. Po tuđim leđima motka ne boli. Nekad nije loše da razmisliš pre nego što nešto kažeš ili napišeš.
Odlicno sam razmislila i nista ne govorim napamet.
Mozda ja radim vise od nje,to niko ne zna.Ili bilo ko drugi,samo ne kukamo dovoljno.
Onaj ko prica o svakodnevnim poslovima koje svi radimo,kao o nekom teskom kuluku i to jos pominje svaki boziji dan jedno te isto...a ne prihvata nijedan savjet kako sebi da olaksa...onda je mazohista,da ne kazem neku tezu rijec ili bas nije sve tako kako izgleda.
Imam pravo da kazem da mi je njena prica dosadna i smaracka,ko to voli,siroko mu polje.Ja ne volim.

gost 435474

Aktivan član
Poruka
1.496
Ne pišem ja samo o sudovima.
Pišem šta je život.
Niko nije osuđen da čita.
Ovde ima mnogo lepih postova, ali dežurne šta god izvlače samo najgore iz svega.
O temama kao što si rio tinto, velja nevolja, korona, i politika neću da pišem iz principa.
Pišem da stavljamo ciglice i pravim projice. Ako to nekom smeta, ne mora da čita.
Fer inaf.

Affro*

Zaslužan član
Poruka
108.956
Mozda ja radim vise od nje,to niko ne zna.Ili bilo ko drugi,samo ne kukamo dovoljno.
Onaj ko prica o svakodnevnim poslovima koje svi radimo,kao o nekom teskom kuluku i to jos pominje svaki boziji dan jedno te isto...a ne prihvata nijedan savjet kako sebi da olaksa...onda je mazohista,da ne kazem neku tezu rijec ili bas nije sve tako kako izgleda.
Imam pravo da kazem da mi je njena prica dosadna i smaracka,ko to voli,siroko mu polje.Ja ne volim.
Imam i ja pravo da kažem da si bezobrazna kad je Ljubinka u pitanju zašto to ti znaš, ne zanima me.
Njeno je pravo da kuka od zore do mraka, ne kuka ni tebi ni meni ni bilo kome, koga mrzi da čita neka produži niko ga ne drži.
Jako ružno od tebe to nisam očekivala zaista.

Affro*

Zaslužan član
Poruka
108.956
Моја мајка је 35 година 7 сати дневно копала по туђим зубима (ето, завршиш факултет да би се грбио на столици и трпео и луде и безобразне и неопране) и НИКАДА није кукала да је уморна.
Različiti smo ljudi i to je prirodno.

електрика

Zaslužan član
Poruka
115.640
Različiti smo ljudi i to je prirodno.

Не бих да коментаришем. Неке ствари су мало претеране, мало више. Има овде жена са тежим пословима, Медуза која је месецима била под маском у пуној опреми, са двоје мале деце. Иди бре.

Affro*

Zaslužan član
Poruka
108.956
Не бих да коментаришем. Неке ствари су мало претеране, мало више. Има овде жена са тежим пословима, Медуза која је месецима била под маском у пуној опреми, са двоје мале деце. Иди бре.
Ali to je ona, skroz drugi tip osobe.

gost 435474

Aktivan član
Poruka
1.496
I da jesam umorna, ali to je moj problem. Kada budem tražila savet, pitaću koga smatram za merodavnog. Pošto nigde ne možeš da pišeš šta hoćeš, a ovde možeš, pišem šta hoću.
Zašto na primer ne napadate druge ljude za njihova pisanja koja su recimo značajno gluplja i mnogo više ponavljajuća? Kod nekih da se ogradim. Imam utisak da se vodi hajka neka na mene, bez veze, jer nikom ništa nisam uradila ko me nije prvi pljunuo ili uvredio.
Ali batalim to, nemam vremena.
Moj odnos s mojim mužem je samo moja stvar.
Takođe se ne mešam u vaše privatne živote. Ako sam ja mužu dozvolila da on ne pere sudove za sobom, možda ima drugih obaveza zbog kojih je to tako.
Ja ovde ne ne pišem ni 1 % svojih događaja i doživljaja.
I taj 1 % vam smeta.
Ali to ne menja činjenicu da ću na forumu pisati samo o stvarima sa kojima me nećete upoznati. Ende.

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
48.108
Imam i ja pravo da kažem da si bezobrazna kad je Ljubinka u pitanju zašto to ti znaš, ne zanima me.
Njeno je pravo da kuka od zore do mraka, ne kuka ni tebi ni meni ni bilo kome, koga mrzi da čita neka produži niko ga ne drži.
Jako ružno od tebe to nisam očekivala zaista.

I jesi i nisi u pravu.
Kome se ne svidja ko šta piše, može da preskoči. A i ne mora. Ali onda taj koji piše neka bude spreman da ima zilion različitih mišljenja.
Idi na temu o dijeti, tamo je držala banku svaki dan po ceo dan i jako se ljutila na komentare. Da bi na kraju izbrisala nalog.

Izvini molim te, ako pišeš očekuj da ćeš biti komentarisan.

Affro*

Zaslužan član
Poruka
108.956
I jesi i nisi u pravu.
Kome se ne svidja ko šta piše, može da preskoči. A i ne mora. Ali onda taj koji piše neka bude spreman da ima zilion različitih mišljenja.
Idi na temu o dijeti, tamo je držala banku svaki dan po ceo dan i jako se ljutila na komentare. Da bi na kraju izbrisala nalog.

Izvini molim te, ako pišeš očekuj da ćeš biti komentarisan.
E to oko dijete se sećam fa je bilo neke frke. Nisam baš nešto tamo boravila u zadnje vreme jer je moja kilaža izazvana kortikosteroidima, a ne hranom, pa mi je bilo bzvz da vam se mešam.
Jasno je meni odavno kakva je Ljubinka, ali mi iskreno nekad bude žao jer radi ko magarac, a moj je utisak da ne može da raspolaže time što zaradi, a zašto ona na to pristaje to ona zna.
Da slažem se čim pišeš moraš očekivati i komentare na to, samo mi se na momente učini pregrubo.

Zauz

Buduća legenda
Poruka
30.157
U osam se probudim / minus jedan je mnogo hladno ne mogu da se ugrejem / napuni flase / uzmem da rascesljam kosu / svi tu nema nista od pranja.
Ne smem da ukljucujem fen / za frizera treba da sacekam neke pare da mogu da odem(niti mi se tamo ide niti mi se daju pare).

Kako to nije bitno kad odem kod frizera dam pare (ako ne smem ovde moram tako) / ne mogu ovde da perem kosu / ima da odu Gore svi nece biti odgovora na to.

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
13.089
Ja sam ovo jednom zapazila pa se Ljubinka kako je zovete silno naljutila.
Pranje sudova pa autobus pa spremanje ručka doručka večere… ajd nek digne dva prsta ko to ovde ne radi svaki dan.
Sad sam upala ko padobranac ali se slažem sa Limunadom.

електрика

Zaslužan član
Poruka
115.640
Ja sam ovo jednom zapazila pa se Ljubinka kako je zovete silno naljutila.
Pranje sudova pa autobus pa spremanje ručka doručka večere… ajd nek digne dva prsta ko to ovde ne radi svaki dan.
Sad sam upala ko padobranac ali se slažem sa Limunadom.

Знам, видела сам да те је извређала.
Овде можеш да учествујеш само ако јој шаљеш срца, што више то боље. Онда она залепи емотикон са оним грљењем и тако...Шаблон.

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
13.089
Ja nikada ne učestvujem u odnosima tog tipa sa srcima i grljenjem ni u životu a posebno ne ovde gde komuniciram sa nepoznatim ljudima. Ako treba da se “pošibamo” nije problem ali lažno razumevanje, podrška i sve ostalo sa cime se ne slažem ni u realnom životu ne slažem se ni ovde.
Zapravo da skratim, od mene za kukanje niko neće dobiti podršku. Radi, trudi se i da smo samo zdravi ( i živi) i ne seri.

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
13.089
I ne secam se da je kukala.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.