Dobro jutro, dobar dan, laku noć i dobrodošli vol 10

Zauz

Buduća legenda
Poruka
30.157
Cvece stavljeno gore / to cvece je bilo na stepenicama napolju /prljavstina od obuce koja se dize / prljavstina od ulice koja se dize na njemu.Stavi se dole na pod izmedju dve stvari ima mesta / ne ne ne digne ga gore da tako prljavo stoji.
Isplacem se u jastuk izridam smirim se / ne ne vredi da ga ocistim bilo bi " bolesna si u mozak" / " bolesno cistis" ne vredi da kazem da spusti dole bilo bi " to ti kad budes imala tvoje odredjuj".Svake godine je isto / iznerviram se (da se bar spusti dole / da se operu listovi / saksija ) nisam za zatrpavanje malog prostora cvecem / nikog to ne zanima.Lakse mi je kada napisem / ovako kao da govorim zidu.

gost 435474

Aktivan član
Poruka
1.496
Dobar dan.
Bila je u Euromediku nalaz joj je uredan. Sutra ujutru će da uradi lab pošto je jutros jela. Hvala Bogu 💖 doktorka joj je rekla da je zdrava. Pa kad uzme rezultate krvi posle opet kod orl. Pao mi je kamen sa srca.
Meni za 10 minuta počinje novi sastanak, a jutros sam bila 4 sata na treningu. Ne znam kako se zovem koliko sam umorna. Još mi kolege iz druge službe otežavaju posao.
Jutros sam počela u 8 sa poslom, probudio me pas koji je povraćao. Nikakva sam danas, boli me glava, pucam po šavovima. Ona je imala svoje obaveze pa sam ja morala na 10 minuta da vodim psa napolje.
Treba i nešto jesti.
A sad imam stvarno težak sastanak. Onaj za Evropu.
Osim toga ona je sutra ceo dan zauzeta, opet imam brdo posla posle posla.
U raspadu sam koliko me sve boli, naročito glava.
Ali bar je sve dobro s njom, zdrava je, hvala Bogu 💖
Još samo da ks bude u redu, a biće, nema razloga da ne bude.
Nisam stigla ništa od poslova, ni starih, ni novih, niti išta. A podsetnici samo stižu.
Posle posla i ručka ću prvo da legnem i to što duže. Bukvalno sam patos.
Svakako je najvažnije da je ona dobro, a ja pod hitno moram da se popodne odmorim, koliko budem uspela.

gost 435474

Aktivan član
Poruka
1.496
Dobro veče.
Do sad sam radila, od 8 jutros. Skoro 10 sati. Sve me boli, leđa, kičma pukoše. Ona je rekla da će sutra u prodavnicu, pa ne moram ja sad. Muž je sam stavljao ciglice jer je ona radila vežbu. Ručak sam nekako sbudžila u rerni, pa smo nas dve i ručale u međuvremenu. Sutra opet trening 4 i po sata pre podne, ni da mrdnem.
Ali sam danas poslala bitne stvari, stigla sam tek popodne, u prodavnicu ne moram, večeru ću samo smuljam i ispečem, šta ima to će se jesti, jedino ovaj veš i sudovi koje nisam ni pipnula. Sad vala ne mogu. Moram malo da se odmorim.
Pustila me kod nje u sobu, a on je završio sa radovima danas.
Mnogo sam srećna što je ona dobro, što ovo sve nije korona, i što smo uprkos svemu svi ok, hvala Bogu.

gost 435474

Aktivan član
Poruka
1.496
Oprala sam sav veš i umutila projice, peku se. Još me bole leđa. Ona je mrtva, dobila je, a sutra opet rano ustaje. Radovi se nastavljaju sutra jer smo svi mrtvi. Imam punu kuhinju sudova, a snage nigde. Leđa me još bole, ali sam odmorila jedno sat. Sudove ću kasnije ono što mogu i koliko mogu. Ubi me ovaj trening u pojam. Imamo viši nivo pregovaranja trening i vrlo je napeto i zamorno i dugo traje. Uništio me pas jutros što sam rano ustala. Polako ću sudove, uvek sam ih oprala, opraću ih nekako već.
Samo dok završim večeru idem ponovo da odmaram i da se malo radujem za promenu, što će biti parica uskoro, još malo. To me je moram priznati prilično podiglo.

gost 435474

Aktivan član
Poruka
1.496
I evo ih.
Kaže ćerka da su baš lepe.

Prilozi

• IMG_20211026_203735.jpg
    IMG_20211026_203735.jpg
    92,7 KB · Pregleda: 7

Affro*

Zaslužan član
Poruka
108.956
Не знам. Некима је проблем опрати пар тањира, шерпу и есцајг. Мени није.
Док кувам или печем, једновремено перем прљаво посуђе. Ручак завршим без иједног предмета у судопери.
Tako sam i ja dok sam bila zdrava i nije mi palo na pamet da je opet kupujem, jednu sam dobro iskoristila dok su mi deca bila mala, a ja trčala na posao i s posla.
Ovu drugu mi kupila deca evo nema ni 2 meseca, spasle su me život su mi sačuvale sad u ovom haosu od korone, a i značiće mi mnogo kad opet za koji dan krene hemoterapija. Živele mašine za suđe.

електрика

Zaslužan član
Poruka
115.640
Tako sam i ja dok sam bila zdrava i nije mi palo na pamet da je opet kupujem, jednu sam dobro iskoristila dok su mi deca bila mala, a ja trčala na posao i s posla.
Ovu drugu mi kupila deca evo nema ni 2 meseca, spasle su me život su mi sačuvale sad u ovom haosu od korone, a i značiće mi mnogo kad opet za koji dan krene hemoterapija. Živele mašine za suđe.
Верујем ти. Ја не бих имала где да је ставим.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.