dobro jutro dobar dan i laku noc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
..dobro vece:D

..nisam u toku sta Dijenek trazi, al svejedno zelim uspeha u potrazi...
..sad dodjoh, napolju prelepo..i da sam imala drustvo za setnju ne verujem da bih skoro usla u kucu...e sto mi je cudno
kad ljudi ne zele da iskoriste lepo vreme, a kad je ruzno kukaju kao bas bi isli negde...
 
El ti rekoh ja pre par dana... :andjeo: :hahaha1:
:kpozdrav: svima

:evil:
Vid'te ovu baba - Vangu!!! Ish.... :tease: :zplez:
Kako u kancelariji??? :mrgreen:

Diki trazi detelinu s cetri lista! :D

Affro, sto me nisi zvala, rado bih s tobom proarcila dan u skitnji. A toliko sam imala danas posla - svakojakog, da bih tacno zbrisala, makar i na sever. :lol:


Majce, bravo za macice. Lepo sto ih se majka konacno setila. :D

Dobro vece svima!!! :)
 
Jesu svi zdimili na spavanje? Osim nas dve...
Nema veze ti i ja mozemo udariti po muzici pa mozda se probude :)
Inace kako bebsonka?

...moze, moze:D
...cupava beba je super, pliva ko velika cura, hoce da hoda i tako...jos malo
pa cemo se druziti opet i jedva cekam...e onda je nastradala ima svu da je istipkam:heart:

...radis li ili si na odmoru...?
...sta ima kod tebe nije te bilo dugo....
 
...moze, moze:D
...cupava beba je super, pliva ko velika cura, hoce da hoda i tako...jos malo
pa cemo se druziti opet i jedva cekam...e onda je nastradala ima svu da je istipkam:heart:

...radis li ili si na odmoru...?
...sta ima kod tebe nije te bilo dugo....

Odradili reviziju pa sad na godisnji od 8 avgusta...
Pa nije me bilo kad moram da budem majka pored ovih dvoje jos i njima osmoro...
Vec ce da seta... al leti vreme.
 
e sad kad nas ima vishe, da ne pricham u prazno shta sam danas uradila :lol:

poklonio mi tata telefon koji je dobio kad je produzio ugovor sa mts-om, jes da ga je prethodno pokvario, ali nema veze..jes da moja kartica(tj obe) ne mogu u njega, ali nema veze..kupio mi i nov broj da bi ga mogal koristiti...i dobijem neki bonus free sms nedelju dana..
ajde da iksoristim, pa da bar obavestim najblize da imam i nov broj:neutral:
posle jedno 8. unetog broja sam se smorila i reshim da drugaricama poshaljem istu poruku...
svima stiglo, samo jednoj nije:think: proverim da l sam broj dobro ukucala. jesam..
kad posle pola sata zvoni mob, ona me zove, tj pishe da je ona...
ja se javim, a neki tip krenuo da mi melje, nishta ga ne razumem:eek: koji je jezik bokte, po koju rech skontam, a ostalo nish, a on ko navijen...uspem ja da se izvinim, kazem pogreshila sam br mi spustim slushalicu..
kad eto ti posle 5 min stize sms : "alo katera maja si ti ker mislim da te ne poznam" :eek:
makedonski nije:think:
gledam ja broj, vidim da sam uspela 2 puta da ne otkucam 1:dash: prvo u 381, a posle i u samom broju...odme na net i nadjem da je 386 prefix za kosovo, a 049 pozivni broj jednog od mobilnih operatera....
tako da sam prichala sa aLJbancem :lol:
 
Aaaaa tu su nocne ptice...
Fasada nova glanc pa se drzim jos ki omaladinka...
Kuce odlicno hvala na pitanju, jes da me malo brkaju sa mamom al dooobro... vise sam ja sa njima nego frajla gospodicna koja se samo svrcka i sa muzicem valja po travi :lol:

Kad rece "fasada" - mene malopre pitao jedan gost - da li sam mom muzu cerka?! :sad2: Ko li je zastranio od nas dvoje?! :roll: Reko muz - naplaticu mu duplo!!! :zcepanje:

A mama kuca tako znaci, pa kad ima ko da je zameni moze da se svrcka koliko joj drago. Sad imam ja jednu takvu, decu joj cuvaju druge kuce, dok ona skita. :lol:

Leto, 2011.g. 036.jpg
 
Odradili reviziju pa sad na godisnji od 8 avgusta...
Pa nije me bilo kad moram da budem majka pored ovih dvoje jos i njima osmoro...
Vec ce da seta... al leti vreme.

....pa lepo jos malo ce to...idete li negde ili odmor kod kuce...
....nije ti lako, al zacas ce oni da porastu...valjda se i mama malo seti dece svoje:D

...pa ono, hoce ona, al je mala jos pa je ne forsiraju, jos je ne stavljaju u setalicu,
ali se zato polako namesta u polozaj za puzanje...sto je mislim i bolje, da ojaca
rucice i kad bude spremna sama ce se ona vec snaci...
..leti nego sta prvog ce vec 8 meseci:D
 
e sad kad nas ima vishe, da ne pricham u prazno shta sam danas uradila :lol:

poklonio mi tata telefon koji je dobio kad je produzio ugovor sa mts-om, jes da ga je prethodno pokvario, ali nema veze..jes da moja kartica(tj obe) ne mogu u njega, ali nema veze..kupio mi i nov broj da bi ga mogal koristiti...i dobijem neki bonus free sms nedelju dana..
ajde da iksoristim, pa da bar obavestim najblize da imam i nov broj:neutral:
posle jedno 8. unetog broja sam se smorila i reshim da drugaricama poshaljem istu poruku...
svima stiglo, samo jednoj nije:think: proverim da l sam broj dobro ukucala. jesam..
kad posle pola sata zvoni mob, ona me zove, tj pishe da je ona...
ja se javim, a neki tip krenuo da mi melje, nishta ga ne razumem:eek: koji je jezik bokte, po koju rech skontam, a ostalo nish, a on ko navijen...uspem ja da se izvinim, kazem pogreshila sam br mi spustim slushalicu..
kad eto ti posle 5 min stize sms : "alo katera maja si ti ker mislim da te ne poznam" :eek:
makedonski nije:think:
gledam ja broj, vidim da sam uspela 2 puta da ne otkucam 1:dash: prvo u 381, a posle i u samom broju...odme na net i nadjem da je 386 prefix za kosovo, a 049 pozivni broj jednog od mobilnih operatera....
tako da sam prichala sa aLJbancem :lol:

Al se razumeli niste... ipak... Katera Maja Ker razmisli o novom niku :)
 
e sad kad nas ima vishe, da ne pricham u prazno shta sam danas uradila :lol:

poklonio mi tata telefon koji je dobio kad je produzio ugovor sa mts-om, jes da ga je prethodno pokvario, ali nema veze..jes da moja kartica(tj obe) ne mogu u njega, ali nema veze..kupio mi i nov broj da bi ga mogal koristiti...i dobijem neki bonus free sms nedelju dana..
ajde da iksoristim, pa da bar obavestim najblize da imam i nov broj:neutral:
posle jedno 8. unetog broja sam se smorila i reshim da drugaricama poshaljem istu poruku...
svima stiglo, samo jednoj nije:think: proverim da l sam broj dobro ukucala. jesam..
kad posle pola sata zvoni mob, ona me zove, tj pishe da je ona...
ja se javim, a neki tip krenuo da mi melje, nishta ga ne razumem:eek: koji je jezik bokte, po koju rech skontam, a ostalo nish, a on ko navijen...uspem ja da se izvinim, kazem pogreshila sam br mi spustim slushalicu..
kad eto ti posle 5 min stize sms : "alo katera maja si ti ker mislim da te ne poznam" :eek:
makedonski nije:think:
gledam ja broj, vidim da sam uspela 2 puta da ne otkucam 1:dash: prvo u 381, a posle i u samom broju...odme na net i nadjem da je 386 prefix za kosovo, a 049 pozivni broj jednog od mobilnih operatera....
tako da sam prichala sa aLJbancem :lol:

....aaauuuu...Majce eto sta se desi kad se promasi broj...:D
....ja tako neki dan zovem mamu, nisam je odavno cula...i stalno zauzeto, vec se iznerviram najstrasnije kad vidim da
sam promasila i ukucala pogresan broj...sreca pa je bilo zauzeto verovatno bih ostala skroz bez kredita...posle je dobih:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top