dobro jutro dobar dan i laku noc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo priblizilo se.....sutra na noc via moreeeeeeeeeeeee....klinci su uzbudjeni nevidjeno...ovaj najmladji nasao one naocare za vodu..ne skida ih od juce...kad sam ga sinoc naterala da ih ipak skine majko mila ostali mu crveni okviri oko ociju...malo pre usla kod njega u sobu...a on spava i drzi te naocare u ruci:D
 
mica mala uzbuđena....
meni je najbolji bio naš nekadašnji pas, koji je bio u stanju pripravnosti čim vidi kofere i stvari koje se ređaju...odmah legne pored stvari da ne zaboravimo da i njega spakujemo...a zaboravljali smo, redovno-ostavljali ga kod mojih
šta si uradila za psa?
 
mica mala uzbuđena....
meni je najbolji bio naš nekadašnji pas, koji je bio u stanju pripravnosti čim vidi kofere i stvari koje se ređaju...odmah legne pored stvari da ne zaboravimo da i njega spakujemo...a zaboravljali smo, redovno-ostavljali ga kod mojih
šta si uradila za psa?

pa do ovo godine mi ga je svake godine cuvala tetka...na zalost...nje vise nema:(..pa su mi se eto sad otvorili ti problemi oko cuvanja kuceta......moja dobra drugarica je polusmuvana da ga cuva....javice mi danas....ako ne...nasla sam mesto kod veterinara....100 evra cuvanje aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Poslednja izmena:
što niste zvali polociju, moj komšiluk redovno zove čim neko nešto slavi:mrgreen:

ja nikad ne zovek ako je zurka..neka ..nek budu srecni....ali ako je tuca...zovem.....dok sma zivela kod mame...u nasoj zgradi imali smo bracni par..tukli su se jedan put nedeljno...u prvo vreme smo alarmirali policiju, al posle kad smo videli da ona sa sve noklom ide sa njim pod ruku..odustali...pa nek te tuce kad si kreten
 
Poslednja izmena:
hvala affro...
pa jel to bilo neko slavlje ili neka tuča, niš ne razumem??
doduše to ti kod nas ide sve zajedno-komad sa pucanjem i pevanjem!


...to je porodica pijanaca...tuča i sve što ide uz nju do kuknjave...a zašto niko nije
zvao policiju...mislim da su toliko često dolazili da su svi oguglali..i ovi što treba da
zovu...i ovi zbog kojih nismo mogli da spavamo......a kako je strašno sve to slušati
to je posebna priča...i tako do jutros do 4h....:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top