Добро дошли у 2030. годину: Не поседујем ништа, немам приватност судбина почиње

Aham, sećam se - mi naplaćivali glavicu kupusa 100 DEM po vašim pijacama tokom rata.

A o današnjim bosanskim prodavnicama i kafićima da ne pričamo - Šarm El Šeik jeftiniji za šoljicu kafe (bar nije razvodnjena)
Cuti, ne govori sve znam...samo necu vise da vas unizavam nadam se da ce nova generacija srbijanaca biti bolja od vas danas.
 
na Balkanu i sa Balkanskim narodima ovo neće se napiti vode , ima jedan pozitivan crv koji ovim narodima daje snagu da još uvek razmišljaju svojom glavom

Црвени терор је избрисао ту виталност и жељу за животом у сопственој аутентичној културној динамици.

Народ је прекалемљен једном потпуно другом нарацијом прогресивизма.

(код нас је боље рећи лудило за прогресивизмом, без прогреса - тако слуђују сиротињу о бајкама како смо у најбржем прогресу од свих, а стварност је супротна)
 
Cuti, ne govori sve znam...samo necu vise da vas unizavam nadam se da ce nova generacija srbijanaca biti bolja od vas danas.
Eno ona vaša mesarka sa telećom glavom (autentično poreklo) na beogradskoj pijaci...

Primer teškog slepca...

Trči na RTS da sama sebe hvali kako je humana (?!) pa preko svojih jarana po novinama objavila kako zaposlila GLUVOG I NEMOG u svoju mesaru...

Dobro pa nije našla i ćoravog...

Odeš posle mesec dana - nigde gluvonemog, samo seljački lešinari i primitivci kako da zajebu... na merenju na kusuru pa čak i jednu kesu od dve zaborave da ti daju a pre naplaćivanja drže iza svojih ledja...

Pitam se zašto muslimani ***** na vas?
 
О Неофеудализму:

KOMPETITIVNOST JE ZAMENILA KONKURENCIJU I RAST KAO DRŽAVNI CILJ, ŠTO JE DOVELO DO TOGA DA DRŽAVE DAJU PRIORITET NE JEDNAKIM USLOVIMA I UKIDANJU MONOPOLA, VEĆ „POMAGANJU ODREĐENIM EKONOMSKIM AKTERIMA – ONIMA KOJI SU U NAJBOLJEM POLOŽAJU DA OSTVARE DOBRE REZULTATE NA POLJU GLOBALNOG TAKMIČENJA ZA PROFIT
 
Eno ona vaša mesarka sa telećom glavom (autentično poreklo) na beogradskoj pijaci...

Primer teškog slepca...

Trči na RTS da sama sebe hvali kako je humana (?!) pa preko svojih jarana po novinama objavila kako zaposlila GLUVOG I NEMOG u svoju mesaru...

Dobro pa nije našla i ćoravog...

Odeš posle mesec dana - nigde gluvonemog, samo seljački lešinari i primitivci kako da zajebu... na merenju na kusuru pa čak i jednu kesu od dve zaborave da ti daju a pre naplaćivanja drže iza svojih ledja...

Pitam se zašto muslimani ***** na vas?
Reko sam necu vise, ako nastavim srusicu vam mit o srbijancima kao nebeskom narodu.
 
Црвени терор је избрисао ту виталност и жељу за животом у сопственој аутентичној културној динамици.

Народ је прекалемљен једном потпуно другом нарацијом прогресивизма.

(код нас је боље рећи лудило за прогресивизмом, без прогреса - тако слуђују сиротињу о бајкама како смо у најбржем прогресу од свих, а стварност је супротна)
pa i "multinacionalni teror" ignoriše te neke fundamentalne vrednosti
 
Cuti, ne govori sve znam...samo necu vise da vas unizavam nadam se da ce nova generacija srbijanaca biti bolja od vas danas.

Ако ниси ти, онда су твоји рођаци направили Црвени терор 1944.г.

Могао би да утичеш на ту квази-елиту њих, да од Срба више не праве помије, а ми ћемо се сами опоравити, када испратимо ваше рођаке дахије Воолине, Вучиће, Тадиће, Ђинђиће, Михајловићке, Кисићке, итд...
 
О Неофеудализму:

KOMPETITIVNOST JE ZAMENILA KONKURENCIJU I RAST KAO DRŽAVNI CILJ, ŠTO JE DOVELO DO TOGA DA DRŽAVE DAJU PRIORITET NE JEDNAKIM USLOVIMA I UKIDANJU MONOPOLA, VEĆ „POMAGANJU ODREĐENIM EKONOMSKIM AKTERIMA – ONIMA KOJI SU U NAJBOLJEM POLOŽAJU DA OSTVARE DOBRE REZULTATE NA POLJU GLOBALNOG TAKMIČENJA ZA PROFIT
A ti bi kao navijao za Hajduk sa Liona u fudbalu?
Real Madrid naravno!
 
Reko sam necu vise, ako nastavim srusicu vam mit o srbijancima kao nebeskom narodu.

Богами јесте небески народ - нису сирови и саможиви динароиди који не знају да направе 77 год. државу !
 

Ми смо за њих и небеска и државотворна господа.

ко мисли да се племство (увек се рађају племенити, чак и после Црвеног терора) може елиминисати насилно, тај насиљем мора да одржава насталу насилну хијерархију и насилну струкуру.
 
Ако ниси ти, онда су твоји рођаци направили Црвени терор 1944.г.

Могао би да утичеш на ту квази-елиту њих, да од Срба више не праве помије, а ми ћемо се сами опоравити, када испратимо ваше рођаке дахије Воолине, Вучиће, Тадиће, Ђинђиће, Михајловићке, Кисићке, итд...
Vi ste glasali za njih,vi ste ih birali ja nisam.E pa sad mi reci ko je glup, ja nisam.Covek koji je spasao srbe Republiku Srpsku a i Srbiju mislim na generala Ratka Mladica njega ste uhapsili i predali neprijatelju ko Djordja turcima.
 
Balkan nema sta da brine, 2030 je tek za 100 godina, koliko jel region kasni za naprednim svetom. :lol:

Узео си ми коментар из тастатуре :D. Иначе, ово запад спрема себи самима. То је ионако цивилизација заснована на индивидуализму и интровертности по многим питањима, за разлику од наше, која је заснована на неком колективном духу и идентитету. Ово може да се уклопи у њихов ментални склоп, али не и у наш.

Штавише, Јапан је земља која је најближа таквој некој дистопији. Индивидуалност, интровертност, мањак стамбеног простора и многе друге околности допринеле су да све више грађана тамо живи у тој некој виртуелној реалности.
 
Kako radili tako ce vam Bog dati ali kako ja vidim prilike u Srbilendu lose vam se pise.

Па шта, идемо други круг, ти не знаш колико је било мртвих, гладних, натакнутих на колац од 1780-1803.г.
 

Back
Top