Добрица подржавао неонацисте, а сада хоће санкције Русији!

Nema. Danas su mladi nažalost okrenuti verskom fanatizmu i pravoslavnom talibanizmu i russoguziji.
Налетех на тему и твоје постове. Мајко мила, која ограниченост и примитивизам, немам речи.
Тај момак, који је починио убиство тог Рома, да га не именујем, син је мог друга. Кад је био мали, пуно пута сам га носио на раменима. Онда се упетљао са таквим буздованима као ти и завршио са убиством на савести и робијом. У преводу, сјеббан живот.
Приликом рађања и умирања, сви смо исти. Разлику између та два чина уносе болесници попут тебе, који себи дају за право да одређују категорију по основу боје коже, вери....
Једина разлика је у глави. Постоје нормално људи и ненормални као што си ти! Мржња се не рађа она се преноси на разне начине. Када се човек роди он је као празна флешка. Онда ту флешку неко узме и напуни је мржњом.
Ти си тај случај и треба те форматирати!
 
Ja sam pokušao da napravim jednu jaku skinhead organizaciju krajem devedesetih, a onda su ona dva kretena ubili onog malog ciganina i morali smo u ilegalu. Kasnije su oni kreteni oko Gorana Davidovića upropastili stvar i skinhead organizacije su od tada zabranjene kod nas. A u među vremenu ja sam prerastao taj fazon tako da meto više nije ni interesovalo.
I onda si se probudio....
 

Back
Top