Добрица подржавао неонацисте, а сада хоће санкције Русији!

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
14.508
Добрица подржавао неонацисте, а сада хоће санкције Русији!

Конзервативни покрет Наши представља јавности на увид фотографије Добрице Веселиновића лидера Не давимо Београд са члановима неонацистичког бенда „Цокуле“.

683411_94707998-269961644353452-1086050551730274304-n-796x398_f.webp


Добрица Веселиновић који недељама у назад позива на увођење санкција Руској Федерацији познат је међу љубитељима панк музике као велики пријатељ неонацистичког бенда Цокуле који су кроз своје песме подржавали нацистичку идеологију под чијом чизмом је страдало на милионе Руса против којих Добрица тражи санкције.


Њихове песме су певале о рушењу Тиране, Америци као дегенерисаној нацији, о убијању комуниста, али оно што упада у очи су песме на немачком језику и салутирање уз нацистички поздрав.

На свом албуму се чак и захваљују Добрици Веселиновићу за помоћ у издавању истог, али им и лидер Не давимо Београд такође статира и у музичком споту.

Позив за увођење санкција Руској Федерацији од стране Добрице Веселиновића је отворена подршка неонацистима у Украјини који су одговорни за убиства на хиљаде грађана и изазивање крвавих сукоба.
683415_ezgifcom-gif-maker_iffk.png


Конзервативни покрет Наши не чуди овакво понашање Добрице који сада себе покушава да представи као левичара, а који у reallnosti крије своју неонаци прошлост коју је неговао кроз музику и коју је преточио и у политички живот Србије, наводи се у саопштењу.

https://www.alo.rs/vesti/politika/668860/dobrica-veselinovic-neonacisti-podrska-pokret-nasi/vest

Када би се српски зелени левичари угледали мало на своје западне колеге, можда би овај несрећник и поднео оставку и престао да се бави политиком.
Али они се ни мало не разликују од СНС сендвичара и њиховог АВ. Српска политика, од крајње деснице до екстремне левице ... без проблема.
 
Нека, хтео је Добрица да буде мали десничар кад је био млад. Ко од нас није цртао свастике кечапом преко пице кад смо били клинци?
:hahaha: :hahaha:
ђубрица је био само леволиберални панкерчић, никако националиста
 
Samo da vas ruso patomanijake podsetim da je u Rusija najveća koncentracije skinhead pokreta nego u čitavoj evropi. I da ruski skinheadsi podržavaju tu istu ideologiju i imaju svoje skinheads bendove koji su jako posećeni.
Коме причаш, па просечан Србин је отишао евентуално до Грчке и то је то. Али управо ови велики Срби, све знају о западу и истоку и што је најгоре чврсто верују у своје лажи и заблуде.

Ја кад причам људима да рецимо лежаљке на Санторинију су јефтиније него у Будви, они ме гледају бело и мисле да лажем.
Замисли тек кад би знали да постоји интернет и да можеш пар месеци раније да букираш јефтини лет до тог острва.
 
Коме причаш, па просечан Србин је отишао евентуално до Грчке и то је то. Али управо ови велики Срби, све знају о западу и истоку и што је најгоре чврсто верују у своје лажи и заблуде.
 
Руси немају тај фашизам/национализам који је усмерен против Јевреја или обојених, чак шта више, има примера да неки Руси јеврејског порекла су скинси, јер њима је заједничка мржња према муслиманским и тим азијским мањинама. Tако да није то баш само Руси су фашисти и нико више, то су све руски народи, има ту и Украјинаца и других белих мањина.
 
Poslednja izmena:
u Rusija najveća koncentracije skinhead pokreta nego u čitavoj evropi.
нетачно
I da ruski skinheadsi podržavaju tu istu ideologiju i imaju svoje skinheads bendove koji su jako posećeni.
много је то израженије на тзв западу, где је и почело...


него, зашто се инфинити плаши злих скинхеда :lol:
 
нетачно

много је то израженије на тзв западу, где је и почело...


него, зашто се инфинити плаши злих скинхеда :lol:
Zašto bi se plašio skinhedsa kada sam u mladosti i sam bio skinhead?
 
Нека, хтео је Добрица да буде мали десничар кад је био млад. Ко од нас није цртао свастике кечапом преко пице кад смо били клинци?
:hahaha: :hahaha:
Ја нисам.
 
Америчка подкултура.
стриктно британска (прво енглеска), али наци фракција подкултуре је била најизраженија у америци и немачкој, касније у источној европи, више у виду расизма према обојеним мањинама
углавном, фазон је изумро бар пре 20ак година
 
стриктно британска (прво енглеска), али наци фракција подкултуре је била најизраженија у америци и немачкој, касније у источној европи у виду расизма према мањинама
углавном, фазон је изумро бар пре 20ак година
Jan Stjuart je prvi počeo da uvodi rasni element kod skinheadsa.
 
да, и наци скинхеди су почели у енглеској, али најекстремнији су били у америци и немачкој
Скинхедси то је било популарно 90их.. Сад их нема ни у траговима?
 
Ja sam pokušao da napravim jednu jaku skinhead organizaciju krajem devedesetih, a onda su ona dva kretena ubili onog malog ciganina i morali smo u ilegalu. Kasnije su oni kreteni oko Gorana Davidovića upropastili stvar i skinhead organizacije su od tada zabranjene kod nas. A u među vremenu ja sam prerastao taj fazon tako da meto više nije ni interesovalo.
 

Back
Top