Dobra Agencija za Odmor Trogir More

grigori

Početnik
Poruka
1
Trogir prekrasan grad u Dalmaciji.. Prednost ovoga grada je što je blizu aerodroma tako da ste za dva sata u gradu iz bilo kojega dijela EU.Kada se iskrcate iz aviona i krenete za Trogir odmah ispred nosa Vam je more,palme,sunce i odmor.. Stvarno je tako:razz: nešto predivno..Ako nečete da Vas oderu za Taxi ispred Vam je stanica za autobus i najviše 15min čekanja busa.. Nekih 10 min vožnje do grada.. Kada dođete u grad i ako imate rezerviran smještaj samo naprijed... Vjerovatno je Vaš smještaj na otoku Čiovu.Čiovo je otok spojen sa gradom Trogirom velikim mostom.. Najbolje plaže na otoku su u mjestu Slatine 8km od grada..i u mjestu Okrug Gornji 3 km od grada..Ako volite samoču čiste plaže privatne plaže preporučam Slatine..Ako volite partije na plaži onda Okrug Gornji...

Šta se tiče smještaja na otoku preporučam agenciju www.Suncokret.net8)Čim sam došao u grad zaposlenik agencije me dočekao na motoru i sredio mi je sve što sam trebao od prtljage do prijevoza za moj apartman.. Tu je počeo moj užitak koji je trajao 10 dana.. Preporučam apartman sa klimom jer bez toga ne može.. Preporučam šetnju rivom i restorane u ulici koja sječe rivu..Preporučam suvenire i obavezan posjet tržnici i ribarnici..

Pozdrav.. Vedran Eu

Preneseno iz foruma..
Suncokret Travel:roll:
 

Back
Top