"DOBIO SAM SPISAK ČIJU DECU NE SMEM DA DOTAKNEM DOK PRESKAČU KOZLIĆ" Miloš je radio kao nastavnik, a OVO PONAŠANJE roditelja ga je šokiralo (VIDEO)

kako da ne, mi smo svi slepi i ne vidimo i ne cujemo sta se desava oko nas..

Да.

Толико је негативних искустава деце у школама, а приче о томе се откривају тек кад дете одрасте и скупи храброст да се избори са духовима прошлости.

Сетимо се, нпр. шта је она глумица доживљавала са наставником глуме.

И данас је разни развлаче по медијима јер је скупила храброст да се бори против тога.

Да.

Толико је негативних искустава деце у школама, а приче о томе се откривају тек кад дете одрасте и скупи храброст да се избори са духовима прошлости.

И данас је разни развлаче по медијима јер је скупила храброст да се бори против тога.
ja ne pricam o skoli glume nego o regularnim skolama..

Да.

Sirotica, ух, што ме брине шта ради олош елита једни другима...

Јеси ли прескакала козлић некад?

То је овај саморекламер поменуо руку.

Помоћ на козлићу није помоћ држањем за руку.
naravno da sam preskakala i profesor i to muški me je držap za ruku
meni je bilo sigurnije tako i mojim roditeljima nije na pamat palo da se žale.

ja ne pricam o skoli glume nego o regularnim skolama..

А која је разлика у односу наставник-ученик у школи глуме и у регуларној школи?

Не постоји разлика. Буквално не постоји и небитно је да ли је редовна школа или приватна школа (глуме, музике, спорта, језика или било чега другог).

Дете је у далеко неповољнијем положају од наставника.

naravno da sam preskakala i profesor i to muški me je držap za ruku
meni je bilo sigurnije tako i mojim roditeljima nije na pamat palo da se žale.

Данас је свест родитеља на далеко вишем нивоу, тако да је заштита деце, хвала добром Богу, далеко већа него раније.

А која је разлика у односу наставник-ученик у школи глуме и у регуларној школи?

Не постоји разлика. Буквално не постоји и небитно је да ли је редовна школа или приватна школа (глуме, музике, спорта, језика или било чега другог).

Дете је у далеко неповољнијем положају од наставника.
po novom zakonu, deca imaju sva prava, a ne sneju da ih izbace sa casa...

Данас је свест родитеља на далеко вишем нивоу, тако да је заштита деце, хвала добром Богу, далеко већа него раније.
Nije veca, ali bice kad budu placali privatne skole....ali nikako da se osmele...

po novom zakonu, deca imaju sva prava, a ne sneju da ih izbace sa casa...

Добро је да деца имају већа права.

Поента таквих закона јесте да угрожене категорије становништва (нпр. стари, деца, труднице, инвалиди, болесни, незапослени, сиромашни, националне мањине...) имају већа права како би били изједначени са осталим категоријама друштва (нпр. одрасла, радно способна особа у најбољим годинама није неко ко треба да има већа права, већ она особа која је слабија због својих карактеристика).

Не знам зашто инсистирате на избацивању са часа. У наше време су наставници за сваку ситницу избацивали, те тиме ускраћивали деци право на образовање. А ако неко омета часове, сигуран сам да постоји процедура у тим случајевима. Ипак, ви бисте радије да, уместо поштовања процедура, спроводите самовољу. "ја сам Вучић у учионици".

Добро је да деца имају већа права.

Поента таквих закона јесте да угрожене категорије становништва (нпр. стари, деца, труднице, инвалили, болесни...) имају већа права како би били изједначени са осталим категоријама друштва (нпр. одрасла, радно способна особа у најбољим годинама није неко ко треба да има већа права, већ она особа која је слабија због својих карактеристика).

Не знам зашто инсистирате на избацивању са часа. У наше време су наставници за сваку ситницу избацивали, те тиме ускраћивали деци право на образовање. А ако неко омета часове, сигуран сам да постоји процедура у тим случајевима. Ипак, ви бисте радије да, уместо поштовања процедура, спроводите самовољу. "ја сам Вучић у учионици".
nije dobro, treba da se zna autoritet ko za vreme komunizma..

nije dobro, treba da se zna autoritet ko za vreme komunizma..

Треба.

Самом својом позицијом наставници већ имају велику предност, што се ауторитета тиче.

Зато је битно заштитити незаштићене (а то су деца у овом случају).

Треба.

Самом својом позицијом наставници већ имају велику предност, што се ауторитета тиче.

Зато је битно заштитити незаштићене (а то су деца у овом случају).
deca su zasticena ko beli medvedi, sto od njih pravi debile...a kad porastu i vide da nece niko da im titra, nece im prijati ta surova realnost...

deca su zasticena ko beli medvedi, sto od njih pravi debile...a kad porastu i vide da nece niko da im titra, nece im prijati ta surova realnost...

Деца су врло незаштићена, по својој природи су незаштићена.

Зато друштво увек мора да ради на томе да их додатно заштити, а држава да донесе законе да их додатно заштити.

Деца су врло незаштићена, по својој природи су незаштићена.

Зато друштво увек мора да ради на томе да их додатно заштити, а држава да донесе законе да их додатно заштити.
a da izvrse masakr mogu....

Да.

Та глуперда је наставила да иде у школу глуме јер јој је амбиција била јача од самопоштовања.
На страну што ово нема никакве везе са темом и родитељима дебилима.

Та глуперда је наставила да иде у школу глуме јер јој је амбиција била јача од самопоштовања.

Наравно да је наставила.

Замисли, дете си, а професор који је цењен у друштву над тобом изводи недозвољене полне радње. Шта дете да каже? Да каже родитељима, који имају велика очекивања, како је Чика Мика пипкао и лискао за међуножје? Девојка од 17 година би пропала у земљу од срамоте. Морала је да стисне зубе и да трпи, јер од ње цело друштво очекује да буде добар ђак код угледног наставника.

Колико такве деце има која не могу да се изборе са својим демонима? Која не могу да престану да иду у редовну школу?

Тема нису родитељи, већ наставници.

Овај из почетног поста није родитељ, већ просветни радник. На образовању смо.

Да наставим - није ни чудо што нико неће у просвету.

И ти си подпала под утицај лажи о томе да нико неће у просвету?

Неће само инжињери. Пет пута су боље плаћени ван просвете.

Зашто мени одговараш?

Како си свим овим оспорио било шта што сам написао?

Никако.
Zapalo mi je za oko sto si napisao da je prosveta tu zbog dece.

Nije zbog dece.

To sam osporio.

Back