Dobio sam resenje o porezu na nekretnine 120% vece a vi?

Prekjuce sam dobio resenje za stan u Zemunu uvecano za 120%. .Stan jeste u centru ali da bude uvecan za 120% je mnogo vise nego sto su bila i najgora ocekivanja. Trenutno sam sto jedan rece konstrerniran i kada naletim na koleginicu Biljku i ostale branitelje ideologije Naprednjaka imam da ih priupitam par stvari.Bezobrazluk je da teret vase nesposobnosti i lenjosti placaju obicni gradjani. Toliko za sada.

Zafalilo u budžetu za finansiranje Kurvi u crnom i Agencije za istraživanje pomorskih nesreća.
Ne želiš valjda da te dve institucije propadnu?
 
Ne zamisli ovako , premeste prestonicu u neko selo na Staroj planini i tamo ide lova kaplje prave se de lux hoteli skijalista zimska olimpijada a u beogradu nema grejanja, voda zagadjena, plate 50% od sadasnjih ,zimi se ciste 2-3 ulice , kukali bi ko niko ....znaju oni dobro da su povlasceni ,nego sad potkacila malo beda i njih pa se cudom cude...
Uvek kad propada drustvo i drzava ,propada od periferije ...i kolaps se polako i postepeno siri tj. suzava ka centru ,kad dodje do centra tada pocinje sve da se naglo ubrzava na gore i raspada.
 
Poslednja izmena:
I treba da digne frku. Zato sto roditelji u mnogim skolama placaju djacki dinar pri upisu,drugo roditelji doniraju novac skolama da se takvo nesto ne dogadja,trece placaju cesto i skolsko obezbedjenje da im dileri ne diluju po dvoristima.Kada nesto placas treba nesto i da dobijes.A ovde kod poreza placas a nista ne dobijas.

kako ne dobijes??pa dobijes platu koju primas ni kriv ni duzan a jos je nisi ni zaradio..a ti roditelji imaju privatne skole pa neka placaju,da se podsetimo osnovna skola je obavezna i ta skola treba da ima iste uslove u bainoj basti |Surdulici,\svrljigu i u \beogradu i tacka.
 
Ne zamisli ovako , premeste prestonicu u neko selo na Staroj planini i tamo ide lova kaplje prave se de lux hoteli skijalista zimska olimpijada a u beogradu nema grejanja, voda zagadjena, plate 50% od sadasnjih ,zimi se ciste 2-3 ulice , kukali bi ko niko ....znaju oni dobro da su povlasceni ,nego sad potkacila malo beda i njih pa se cudom cude...
Uvek kad propada drustvo i drzava ,propada od periferije ...i kolaps se polako i postepeno siri tj. suzava ka centru ,kad dodje do centra tada pocinje sve da se naglo ubrzava na gore i raspada.

tacno tako..zasticeni ko beli medvedi..secam se one poluraspale Pesicke u vreme restrikcija struje kada je ladno izjavila kakve bre restrikcije ja zivim u krugu dvojke ..plati baba sad..
 
Ako su roditelji normalni, imaju.

- - - - - - - - - -



400-500 evritja.
Ni pola od toga ispod 200 evra.
kako ne dobijes??pa dobijes platu koju primas ni kriv ni duzan a jos je nisi ni zaradio..a ti roditelji imaju privatne skole pa neka placaju,da se podsetimo osnovna skola je obavezna i ta skola treba da ima iste uslove u bainoj basti |Surdulici,\svrljigu i u \beogradu i tacka.

Pa naravno da treba i svi i dobijaju novac ali onaj dole je zaposlio svoju zenu pa ne mislis da ce ona da riba wc.Dole je nenormalna korupcija.
 
Ne znam ko je Kiza i da li lupa ili ne lupa,ali znam kada je Milos Obrenovic terao svinje u ugarsku da bi od njih plugove kupio i ugari povecali cenu par puta plugovima ,ladno izjavio ja vracam svinje u Srbiju da ih jedem,a vi jedite plugove...a beogradska kaldrma je tvrda..lomi zube

- - - - - - - - - -

Ni pola od toga ispod 200 evra.


Pa naravno da treba i svi i dobijaju novac ali onaj dole je zaposlio svoju zenu pa ne mislis da ce ona da riba wc.Dole je nenormalna korupcija.

ne znam sta je tebi dole a sta gore..a leglo korupcije je u Beogradu..
 
tacno tako..zasticeni ko beli medvedi..secam se one poluraspale Pesicke u vreme restrikcija struje kada je ladno izjavila kakve bre restrikcije ja zivim u krugu dvojke ..plati baba sad..

San (mada to mnogi nece da priznaju) je da dospeju u Beograd, a svakako ako bi nekako mogli u taj krug dvojke da se uglave... pomislice da su ispunili sve (srpske) zivotne ciljeve.

A meni je drago sto nisam tamo.
 
San (mada to mnogi nece da priznaju) je da dospeju u Beograd, a svakako ako bi nekako mogli u taj krug dvojke da se uglave... pomislice da su ispunili sve (srpske) zivotne ciljeve.

A meni je drago sto nisam tamo.
Beograd je bio Beograd u vreme mog dede..izgubio je smisao najezdom nekih polu ljudi..fala bogu sto sm pobegao onog trenutka kada sam za kneza mislio da je postala bascarsija..djesi baa..i lepo mi imam tri stana u koja nisam usao od 93 i nadam se da jos dugo i necu..fala
 
Beograd je bio Beograd u vreme mog dede..izgubio je smisao najezdom nekih polu ljudi..fala bogu sto sm pobegao onog trenutka kada sam za kneza mislio da je postala bascarsija..djesi baa..i lepo mi imam tri stana u koja nisam usao od 93 i nadam se da jos dugo i necu..fala

Da pogadjam da si mozda negde na moru u CG .To ljudi dosta rade tako. Nebitno. Vidis kada kupis neki stan ,napravis kucu ti si investirao u tu zemlju ,tako je svuda u svetu.Znaci stan je investicija koja bi trebalo da ti se otplacije vremenom samo kod nas nikada neces povratiti novac,Taj stan ,kuca bi mogli da ti donose novac al ovde ne mozes da izdas i nemas prihode a sve sto ne donosi prihode ne bi trebalo da se oporezuje jer je neprofitno.
 
Da pogadjam da si mozda negde na moru u CG .To ljudi dosta rade tako. Nebitno. Vidis kada kupis neki stan ,napravis kucu ti si investirao u tu zemlju ,tako je svuda u svetu.Znaci stan je investicija koja bi trebalo da ti se otplacije vremenom samo kod nas nikada neces povratiti novac,Taj stan ,kuca bi mogli da ti donose novac al ovde ne mozes da izdas i nemas prihode a sve sto ne donosi prihode ne bi trebalo da se oporezuje jer je neprofitno.

nemoj se vredjamo te montenigerse ne podnosim kao ni novokomponovane Beogradjane,a nemoj midrzis predavanje o investicijama u zidine..pa komunjare su dedi otele mlin crepanu i pola ulice stanova i kuca,,a sada bi ti pokojni premijer savetovao da prodas stan i kupis u Boru,ostane ti novac a grad je i \Bor zar ne:D
 
Ne zamisli ovako , premeste prestonicu u neko selo na Staroj planini i tamo ide lova kaplje prave se de lux hoteli skijalista zimska olimpijada a u beogradu nema grejanja, voda zagadjena, plate 50% od sadasnjih ,zimi se ciste 2-3 ulice , kukali bi ko niko ....znaju oni dobro da su povlasceni ,nego sad potkacila malo beda i njih pa se cudom cude...
Uvek kad propada drustvo i drzava ,propada od periferije ...i kolaps se polako i postepeno siri tj. suzava ka centru ,kad dodje do centra tada pocinje sve da se naglo ubrzava na gore i raspada.

bas tako kizo.

Zato su srpska sela opustela jer se 50 godina sve pare u ovoj drzavi guraju u Beograd

Odes u Sloveniju, sa njima smo bili ista drzava skoro 70 godina i vidis njihova sela, svuda asfalt, infrastruktura ekstra, u svakom selu skole banke vrtici sredjeno a kod nas raspad sistema.

Kod nas sela po Goliji Kopaoniku Rogozni i drugim planinama po istocnoj Srbiji jos ko iz 19 veka .

Al bitno je da se od narodnih para prave neki Beogradi na vodi, da se presvlaci jedna ista ulica asfaltom i behaton kockama dva put godisnje da kerovi beogradskih gospodza imaju gde da vrse nuzdu

A to sto u nekim selima cekaju i po 50 godina asfalt to nema veze i ko ih hebe .

Sad kad se prolepsa malo vreme cu da idem ppo tim selima da obilazim i setam pa cu da vam snimam kamerom da vidite na sta to lici ....

Strasno....
 
Beograd pun podstanara i teško izdati stan? Možda onom ko ga izdaje 200-250 evra mjesečno nije ništa ali to je mjesečna plata ( ili više od polovine ) dobrog dijela radnika u Srbiji. Nerealno je očekivati da se stan izda za npr 700 evra.

Стан није тешко издати уколико не очекујеш да се обогатиш од рентирања.

Најскупљи стан је празан стан.
 
Зависи од стана. Нико неће издавати шестособан намештен стан у светосавској за 250 евра, па ма колика била просечна плата у Бајиној Башти.

Valjda govorimo o prosječnom stanu. Ne o stanovima i vilama od 300 kvadrata.

- - - - - - - - - -

Стан није тешко издати уколико не очекујеш да се обогатиш од рентирања.

Најскупљи стан је празан стан.

Od rentiranja stana se nigdje neće obogatiti preko noći. To je dugoročna investicija.
 
Zato sto nije vreme za prodaju, Cene stanova u BGD su na istorijskom minimumu.Znam koliko sam dobijao za njega 2007.Drugo volim taj stan i to je bas nesto sto bih prodao poslednje kada zagusti.

pre ce biti da se spekulativni balon izduvao,i da su sada realne cene nekretnina,dok su ljudi iz Bosne,Crne gore i sa Kosova i Metohije pazarili stanove,cene su rasle u nebo, a i drug Saric je ubacivao lepe svote u nekretnine:whistling:
 
pre ce biti da se spekulativni balon izduvao,i da su sada realne cene nekretnina,dok su ljudi iz Bosne,Crne gore i sa Kosova i Metohije pazarili stanove,cene su rasle u nebo, a i drug Saric je ubacivao lepe svote u nekretnine:whistling:

Tako nekako, naduvani balon nekretnina je pukao i u jednoj Americi, pa ni Srbija ne moze da bude imuna na to. Iako je trziste nekretnina u Bg-u verovatno najdebilnije trziste u celoj Srbiji, nije ni ono imuno na neke stvari. To inace vazi za mnoge druge naduvane balone, Srbija je recimo imala veliku srecu 2000-e, jer je bila i ostala jad jadova za tehnoloski napredak, posto je tada pukao balon u IT trzistu. To se u Srbiji nije osetilo tada, jer je bila tehnoloski jad, sa potpuno nerazvijenim IT sektorom. Kad bi Srbima kojim slucajem nekada pukao balon u IT sektoru, pa to bi bilo ravno poplavi, cunamiju i udaru asteroida istovremeno.
 
Poslednja izmena:

Back
Top