Quantcast

dobio sam halucinacije od sedativa za spavanje

Poruka
2.114
tokom letnjih toplih noci mi je ponekad tesko da se uspavam,pa sam na svoju ruku uzeo Belbien na pocetku par puta,a sad Lunatu,isto tako ponekad. uzimam polovine,ne treba mi ceo. sad nemam problema hvala Bogu, ali svejedno popijem polovinu jednom ili 2x nedeljno cisto radi preventive. prvo sto sam primetio,u mraku zavese pocele da se pomeraju i povlace na gore uvis same od sebe,ćebe se mrda i jastuk se mrda. zatim nakon pola sata dok lezim na stomaku po obicaju,osecam da krevet krene da se mrda,da se talasa i to mi dodje ko neka masaza. kao da se podignem na gore zajedno sa krevetom,onda vratim dole i tako u krug. osecaj je bas realan i na pocetku sam se uplasio,prepao i mislio da me napadaju demoni.

markocheda

Ističe se
Moderator
Poruka
2.799
tokom letnjih toplih noci mi je ponekad tesko da se uspavam,pa sam na svoju ruku uzeo Belbien na pocetku par puta,a sad Lunatu,isto tako ponekad. uzimam polovine,ne treba mi ceo. sad nemam problema hvala Bogu, ali svejedno popijem polovinu jednom ili 2x nedeljno cisto radi preventive. prvo sto sam primetio,u mraku zavese pocele da se pomeraju i povlace na gore uvis same od sebe,ćebe se mrda i jastuk se mrda. zatim nakon pola sata dok lezim na stomaku po obicaju,osecam da krevet krene da se mrda,da se talasa i to mi dodje ko neka masaza. kao da se podignem na gore zajedno sa krevetom,onda vratim dole i tako u krug. osecaj je bas realan i na pocetku sam se uplasio,prepao i mislio da me napadaju demoni.
Auuu jbt,sad moram i ja to da uradim,ali sa nekim opijatima! Znači Belbien i Lunatu..zapamtio sam i zapisao.

orhideja777

Zainteresovan član
Poruka
226

Idi kod neurologa,pa ako je sve ok onda kod neuropsihijatra dok ne bude prekasno

orhideja777

Zainteresovan član
Poruka
226
Ne nego kod neurologa.
Psihotici i ovakvi sedativi se piju kontinuirano,svako vece po jednu ili kako odredi doktor i nikada se ne sme prekidati naglo upotreba ovakvog leka jer moze pogorsati stanje i prouzrokovati aritmije,halucinacije,konvulzije,totalnu nesanicu, depresiju disanja u snu itd..
I nema sad ovo sad ono ako nije u konsultaciji sa doktorom.
Lunata ajde i nekako ali je Belbien ozbiljan lek.

Gost3333

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.019
Ne nego kod neurologa.
Psihotici i ovakvi sedativi se piju kontinuirano,svako vece po jednu ili kako odredi doktor i nikada se ne sme prekidati naglo upotreba ovakvog leka jer moze pogorsati stanje i prouzrokovati aritmije,halucinacije,konvulzije,totalnu nesanicu, depresiju disanja u snu itd..
I nema sad ovo sad ono ako nije u konsultaciji sa doktorom.
Lunata ajde i nekako ali je Belbien ozbiljan lek.
To djubre od lekova treba da lansira u smece, i da krene da radi nesto fizicki tokom dana. Tako ce lagano zaspati svako vece.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.