Dobar sex

Paula

black cat
Moderator
Poruka
28.057
Često govorimo o dobrom ili lošem sexu, ali bih volela da čujem od vas šta je to za vas dobar sex.
Je li pitanje trajanja, zanosa, predavanja jedno drugom, kapiranja, broja svršavanja, obostranog ludila, osećaja koji vam ostane posle svega.. ?
(znam da je dobar sex prosto dobar sex, to je čist doživljaj, ali da li je neko među nama skapirao šta je to što ga čini stvarno dobrim sa nekom osobom za razliku od sexa koji to nije)

Da li možete unapred kada samo vidite nekog, tj bude pored vas fizički osetiti da biste sa tom osobom mogli imati stvarno dobar sex?
Sa druge strane, da li se desilo da iako vas osoba baš privlači, osećate da ju/ga želite, doživite baš loše iskustvo u sexu, da to nije to?

Mene zapravo najviše interesuje poklapanje energija.. Uzročno-posledične veze... Da li postoji neki tip osobe za koju znate da ćete se poklopiti u sexu, neka osobina ličnosti tipa osećaj za humor, pogled, kako teče komunikacija, ili samo neka sex. energija, šta god... Ili prosto mora se probati pa videti.

Msm, kome se ne piše ne mora da piše ;), neka se prosto prepusti doživljaju... Ali verujem da među nama ima onih koji su uspeli sebe skapirati i znaju šta rade, imaju već neko iskustvo.


1655798272664.png
 
Meni uopste ne smeta taj los sta god pod tim mislili,znaci moze samo da se izdvoje neki upecatljiviji da se raspolozenje poklopi ili promena sredine ili nesto na brzaka jaceg adrenalina,inace sve je rutina i sablon posle par sexa s nekom osobom
 
to cut a long story ...

ako je poljubac bio onako i sex ce mi biti onako...vise puta dokazano :D

kad se ljubi na nacin da meni bas prija ...uffffff..... :heart: mmmm..... ne mogu da pisem sad erotski roman ;)
e, ovo ti je dobro. Poljubac jeste neki lakmus papir.
A zagrljaj?
@Paula uciteljice jel mogu do wc , bolucka me stomak :lol:
Možeš
 
Па, када се изолујете свим чулима од света и сва чула усмерите искључиво једно према другоме, када ништа друго не постоји, када се толико препустите да је осећај као у другој димензији, а ви савршено синхронизовани. И онај осећај после да се соба врти, ви смирени а простор се окреће.
 
Па, када се изолујете свим чулима од света и сва чула усмерите искључиво једно према другоме, када ништа друго не постоји, када се толико препустите да је осећај као у другој димензији, а ви савршено синхронизовани. И онај осећај после да се соба врти, ви смирени а простор се окреће.
ovo sam osetila samo sa dve osobe
i zaista je specijalno 🖤
 
e, ovo ti je dobro. Poljubac jeste neki lakmus papir.
A zagrljaj?

Možeš
u uuuu da kad mi zaigra u pantalonama pa je ne pustam jer me blam
da mali naraste ko lud krastavac na sred ulice...

pa joj podvalim poljubac...a grudi kad mi nasloni na moje pa se kao slucajno meskolji
ne bili trljala krute bradavice ... ufffffffffffff

e zato se ne grlim na ulici :D
 
Какав је то секс без пољубаца и загрљаја, неки отуђен :lol:
Мени је јако важан тај осећај да неко хоће да те усиса и да ти њега усисаш, да све поделите, да се прожимате.
Има једна супер спот, али мало болестан, покушаћу да га нађем.
 
Па, када се изолујете свим чулима од света и сва чула усмерите искључиво једно према другоме, када ништа друго не постоји, када се толико препустите да је осећај као у другој димензији, а ви савршено синхронизовани. И онај осећај после да се соба врти, ви смирени а простор се окреће.
ovo sam osetila samo sa dve osobe
i zaista je specijalno 🖤
nisam nikada to osetio..OK, sta je "los seks" ?
 
Često govorimo o dobrom ili lošem sexu, ali bih volela da čujem od vas šta je to za vas dobar sex.
Je li pitanje trajanja, zanosa, predavanja jedno drugom, kapiranja, broja svršavanja, obostranog ludila, osećaja koji vam ostane posle svega.. ?
(znam da je dobar sex prosto dobar sex, to je čist doživljaj, ali da li je neko među nama skapirao šta je to što ga čini stvarno dobrim sa nekom osobom za razliku od sexa koji to nije)

Da li možete unapred kada samo vidite nekog, tj bude pored vas fizički osetiti da biste sa tom osobom mogli imati stvarno dobar sex?
Sa druge strane, da li se desilo da iako vas osoba baš privlači, osećate da ju/ga želite, doživite baš loše iskustvo u sexu, da to nije to?

Mene zapravo najviše interesuje poklapanje energija.. Uzročno-posledične veze... Da li postoji neki tip osobe za koju znate da ćete se poklopiti u sexu, neka osobina ličnosti tipa osećaj za humor, pogled, kako teče komunikacija, ili samo neka sex. energija, šta god... Ili prosto mora se probati pa videti.

Msm, kome se ne piše ne mora da piše ;), neka se prosto prepusti doživljaju... Ali verujem da među nama ima onih koji su uspeli sebe skapirati i znaju šta rade, imaju već neko iskustvo.
pitanje trajanja, zanosa, predavanja jedno drugom, kapiranja, broja svršavanja, obostranog ludila, osećaja koji vam ostane posle svega..

ovo je sjajno ne treba ti ništa više.

možda samo da dodam, poverenje čini sex stvarno dobrim,
ako veruješ muškarcu možeš ležerno da se prepustiš jer je ishod uvek taj lekoviti orgazam koji resetuje organizam i niveliše neurozu akumuliranu sitnim dnevnim stresovima
 
možda samo da dodam, poverenje čini sex stvarno dobrim,
ako veruješ muškarcu možeš ležerno da se prepustiš jer je ishod uvek taj lekoviti orgazam koji resetuje organizam i niveliše neurozu akumuliranu sitnim dnevnim stresovima
Ovo je stvar koju pojedini muškarci ne uzimaju u obzir da je ženi važno (mada je to svima zapravo važno)... osećaj da imaš poverenje, da možeš da se pustiš, da budeš što jesi..

To sam nekad doživela i sa osobama koje slabo poznajem, prosto nešto mi kaže u meni da mogu da se pustim, da imam poverenje. A opet sa nekima to neće, stegnut si i .. šipak
 
seksipil u ljudima je nešto što svako nosi na svoj način, naprosto je nemoguće seksipil staviti u kategoriju jer je sveopšti veoma lični utisak o nekom, ne zato što izazovno izgleda već zato što izazovno zrači ..
Управо и не зрачи свако исто на свакога. Зато се или намиришемо или не.

Ovo je stvar koju pojedini muškarci ne uzimaju u obzir da je ženi važno (mada je to svima zapravo važno)... osećaj da imaš poverenje, da možeš da se pustiš, da budeš što jesi..

To sam nekad doživela i sa osobama koje slabo poznajem, prosto nešto mi kaže u meni da mogu da se pustim, da imam poverenje. A opet sa nekima to neće, stegnut si i .. šipak
Зато је много битан и онај третман после. Током секса је све дозвољено, а колико те поштује и како доживљава видиш касније :)
 
Ovo je stvar koju pojedini muškarci ne uzimaju u obzir da je ženi važno (mada je to svima zapravo važno)... osećaj da imaš poverenje, da možeš da se pustiš, da budeš što jesi..

To sam nekad doživela i sa osobama koje slabo poznajem, prosto nešto mi kaže u meni da mogu da se pustim, da imam poverenje. A opet sa nekima to neće, stegnut si i .. šipak

Muškarci koji kapiraju da je ženama to važno zapravo su sjajni ljubavnici.
dobar sex je zapravo reciprocitet, jednaka količina zadovoljstva na obe strane.
primetila sam da mi svašta skreće pažnju ukoliko mi je muškarac ne okupira i u tim momentima orgazam je cilj koji je nemoguće dostići jer mi pogled leti od sata na ruci da vidim koliko traje guslanje do malog pauka u uglu na plafonu da pomislim blago njemu on nema smarača na grbači:lol:
 
Управо и не зрачи свако исто на свакога. Зато се или намиришемо или не.


Зато је много битан и онај третман после. Током секса је све дозвољено, а колико те поштује и како доживљава видиш касније :)

da ja želim da me muž poštuje, svuda i uvek osim u toku sexa: česta je izjava kod ženskog pola

ako žena nađe muškarca koji ume da balansira tako, trebalo bi da ga čuva kao malo vode na dlanu...
 

Back
Top