Do kojih granica ide bezobrazluk medija?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
43.101
Ovo je nesto sto ova Krstarica objavljuje uz vest o svešteniku SPC?
Mora li ovoliko bezobrazno.
Screenshot_20201021_123455.jpg
 
A tebe ovo iznenađuje? Toliko sam glupih naslova pročitao u tim vestima krstarice. Ovo nije bezobrazluk, samo prikaza današenjeg stanja u "novinarstvu", čiji je deo i Krstarica.

Ovo nije odraz nečije gluposti ili nepismenosti ... ovo je namera...

Znači neko je dobio instrukciju da ovako plasira vest .. i mislim da kad tada neko ko je davao ovakve instrukcije mora odgovarati
 
Ne znam da li te specificno pogadja to sto se radi o svesteniku, kao da su oni nesto 'sveto' ili generalno novinarstvo koje je takvo i u svetu, a narocito na portalima.

Pogađa manipulacija , pogađa namera , otvorena podla namera da u državi sa većinskim pravoslavnim življem proturaš kako model sveštenika katolički ...

To je uvreda i mene kao vernika

To je bezobrazluk .

Da li bi bilo ok da je urađeno isti slučaj u katoličkoj državi, staviš pravoslavnog sveštenika a vest o katoličkom ?
 
Pogađa manipulacija , pogađa namera , otvorena podla namera da u državi sa većinskim pravoslavnim življem proturaš kako model sveštenika katolički ...

To je uvreda i mene kao vernika

To je bezobrazluk .

Da li bi bilo ok da je urađeno isti slučaj u katoličkoj državi, staviš pravoslavnog sveštenika a vest o katoličkom ?
Bilo bi ok, ljudi se previse pale na religiju. Treba prziti po svima, ti si sada manjina ili vecina pa te se ne sme dirati. Nema smisla. Meni je gore kada vidim neke druge naslove tipa ova glumica ima golu sliku, naslovi koji ukljucuju polni organ ili gluposti u ovom horoskopskom znaku su najbolji ljubavnici. Daj da vidim osobu koja to cita
 
Bilo bi ok, ljudi se previse pale na religiju. Treba prziti po svima, ti si sada manjina ili vecina pa te se ne sme dirati. Nema smisla. Meni je gore kada vidim neke druge naslove tipa ova glumica ima golu sliku, naslovi koji ukljucuju polni organ ili gluposti u ovom horoskopskom znaku su najbolji ljubavnici. Daj da vidim osobu koja to cita
Ljudi koji veruju da zbog ulaska retrogradnog merkura u veneru treba da odloze svoje obaveze verovatno veruju i da horoskopski znak ima veze sa bilo cim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top