Do kada dekolte i kratka suknja?

Kako se vama ne produži.. :think: gravitacija je tu ozbiljno zatajila..

Продужи се и издужи .. Ради гравитација... Како не ради ... Све виси и отегне се....

Смер гравитације је на доооле ..Значи све хоризонтално се постави вертикално

Облас' науке која је есенцијална за поништавање гравитације је динамика флуида. За то је добар рад

Џејмса Вата

' Ефективо и Ефикасно Постизање радног притиска клипа парних машина '

Али ту није до државе, до њиховог драгог је...

Можда је до жена ... Јер и Европи су доста умотане и против закона ....а и драги се не пита ...

Изгледа да тржиште 'драгих' не се одричке вишка матаријалнога у корист неумотаних

па су природнм селекцијом у муслиманији се размножиле само умотануше....

Ја сам престала да носим мини сукње после 30.
Колена ми више нису била иста, мени је сметало, па што бих своје недостатке показивала целом свету.
За деколте никад нисам ни имала неке адуте :lol:
Дакле, све док је жена задовољна својим изгледом може да носи, али мени лично би било мало безвезе да изађем у град са ћерком и обе утегнуте у миниће...
Може жена да буде лепа, згодна и упечатљива и у панталонама или дужој сукњи.

Ја сам престала да носим мини сукње после 30.
Колена ми више нису била иста, мени је сметало, па што бих своје недостатке показивала целом свету.
За деколте никад нисам ни имала неке адуте :lol:
Дакле, све док је жена задовољна својим изгледом може да носи, али мени лично би било мало безвезе да изађем у град са ћерком и обе утегнуте у миниће...
Може жена да буде лепа, згодна и упечатљива и у панталонама или дужој сукњи.
mini suknje sam veoma retko oblačila čak i kada sam bila dosta mlađa
uvek su imale neki ograničavajući faktor s njima na sebi ko da sam motku zgutala nema slobodnog bacanja nogu ili ne daj bože sedenja u lotos pozi
ja sam neformalna od glave do pete mene taj komad odeće steže kao rolka i psihički i fizički
dekolte već mogu da zamislim kao i naočari zadenute u nedra:heart:

Ја сам волела мини сукње и оне шортс мини сукње. И носила кад ми је било време и док сам се у томе осећала пријатно.

Ja bih rekao da je bitnije otkad nego do kad. Gledam ovu decu šta oblače za malu maturu i dođe mi da plačem. Sve do jedne u uskim haljinama s dubokim dekolteom i jedva da pokrivaju međunožje. Takoreći polugole. Šta li je tim roditeljima na pameti...
Kad bi sad bilo neko glasanje za post mjeseca ja bih za ovaj glasala.

Back