Do kada dekolte i kratka suknja?

Do kada žena treba da nosi odeću sa dekolteom i kratkom suknjom? Koje su to godine ili koje to doba kada žena treba sa se "zakopča" i da produži svoju suknju? Kada to žena treba da počne pristojnije da se oblači?
Ne znam. To stvarno zavisi od zene do zene. A i postoje razni dekoltei i razne mini suknje. Nije to sve isto. I po meni sve to dosta zavisi od stila i gradje tela.

Žena svojim stilom oblačenja šalje signale da li želi da privuče pažnju drugih muškaraca ili ne.
Pa ne uvek. Licno mislim da u ljudskoj prirodi postoji potreba da izgleda lepo i da puno toga radimo da bi se u svojoj kozi osecali dobro. Samo sto se na tu licnu potrebu za estetskim dozivljajem samog sebe gleda kao na nesto povrsno, a to je tek delic nase licnosti.
Verujem da si, dok si pisao ovo gore, mislio na „izazovno oblacenje“, ali cak i kada toga nema mi se svejedno ulepsavamo. Mozda ne toliko ocigledno, ali se ulepsavamo. I muskarci i zene.

Жене су то радиле добровољно, није их нико терао на то.
И јесу биле женственије.
Ja ću da se zabulim da bih udovoljila porodici i široj zajednici.
Ja ću da se ulepšavam dva sata kad krenem u prodavnicu da
bih udovoljila porodici i široj zajednici.
Za mene to nije baš dobrovoljno. Kao imam slobodu i da ne
uradim tako, ali posledice su katastrofalne.

Misliš da nema žena od kojih muž direktno zahteva da se
ulepšavaju?

Na jednom forumu žena iz Banjaluke priča. Bile koleginice
službeno u Beogradu i kad su se vratile pitaju ih kako je bilo,
a one kažu ''Jao kako je bilo dobro. Tri dana smo šetale u
trenerkama i bez frizure i niko nas nije pitao dal smo bolesne,
jel sve ok sa nama''

do kad hoće, ako hoće da budu dame mogu da nose jedno od ta dva a ne oba. možda je u indiji tako neko modno pravilo, ili pokazuješ dekolte ili noge, mada zar oni nose miniće :think:

pre se žene "smire" kad se udaju i dobiju decu i nose onda mirnije bluzice, manje ludila, manje čudne kose, nema se vremena itd

mislim pogldeaš se pa šta ti je ok, i da li je to uopšte bitno, da li je na poslu OK da nosiš takvu odeću, a možda nikog i nije briga, često i nije :D

Ako žena održava formu da je zgodna, može koliko hoće

Ako se rascveta, onda joj mini suknja ne stoji, posebno na deblje noge. Znači da zavisi od stanja tela.

baš debelonoge žene često nose miniće, možda to i bolje nego tankonoge

ali meni baš i ne smeta svejedno mi je, ako hoće da budu po nekom konvencionalnom pravilu nek probaju i da li im to radi posao

Do kada žena treba da nosi odeću sa dekolteom i kratkom suknjom? Koje su to godine ili koje to doba kada žena treba sa se "zakopča" i da produži svoju suknju? Kada to žena treba da počne pristojnije da se oblači?

Треба да носе докле год мушкарци виде,
има жена добро очуваних и операционо израђених у касним 70
које имају шта показати.

Ja ću da se zabulim da bih udovoljila porodici i široj zajednici.
Ja ću da se ulepšavam dva sata kad krenem u prodavnicu da
bih udovoljila porodici i široj zajednici.
Za mene to nije baš dobrovoljno. Kao imam slobodu i da ne
uradim tako, ali posledice su katastrofalne.

Misliš da nema žena od kojih muž direktno zahteva da se
ulepšavaju?

Na jednom forumu žena iz Banjaluke priča. Bile koleginice
službeno u Beogradu i kad su se vratile pitaju ih kako je bilo,
a one kažu ''Jao kako je bilo dobro. Tri dana smo šetale u
trenerkama i bez frizure i niko nas nije pitao dal smo bolesne,
jel sve ok sa nama''
Мужеви их терају?
Индиректно, и то је добровољно.
Саме су их бирале.
Али, да није нормално, није нормално...

Back