Do 2013. godine Srbija postaje vodeća ekonomska regionalna sila na Balkanu

Popaj Bostanović

Zaslužan član
Poruka
106.726
bdp_MMF_625px_Press.jpg


Za ovoliku razliku Hrvatske i Srbije...tek nisam očekivao... :eek:
 

Сада су сви грађани богатији, а не само неки.

Кад неко може да одвали да је 2600 DEM месечно граница сиромаштва,
то показује колико се сада више пара има него пре демократских промена,
када су примања износила и по 2 DEM.
 

Сада су сви грађани богатији, а не само неки.

Кад неко може да одвали да је 2600 DEM месечно граница сиромаштва,
то показује колико се сада више пара има него пре демократских промена,
када су примања износила и по 2 DEM.

Izvini, propustila si podrucje izmedju malica i domalica sa poliranjem.
 

Back
Top