ДНК ПРОЈЕКАТ: Сваки десети Србин је Герман, нема Срба турског порекла, Хрвати и Бошњаци имају скоро исти ДНК као Срби

Ti stvarno misliš da to tako funkcioniše kako je zamislio Tito 1945? Da, utopili su se u sve narode u kojima žive Jovan Popović, Franjo Popović, Meho Popović i Dimče na Vaginče Popovski.

Ti stvarno misliš da sve funkcionira kako je Vuk zamislio i umislio 1849.? Usput, pola tih Popovića nisu Srbi, već Vlasi ili Cincari, što bi ti trebao znati.
 
Ti stvarno misliš da sve funkcionira kako je Vuk zamislio i umislio 1849.? Usput, pola tih Popovića nisu Srbi, već Vlasi ili Cincari, što bi ti trebao znati.
Cincari nisu sigurno jer ne bi porasli preko metar i šezdeset. i imali bi sastavljene obrve. Dakle, ako hoćeš da budeš tačan, zaboravi na izmišljenje nacije. Pritom, ne negiram postojanje Hrvata, oni nisu Popovići nego Kluk, Lobel, Kosen, Muhlo, Tuga i Buga.
 
Poslednja izmena:
Ti stvarno misliš da sve funkcionira kako je Vuk zamislio i umislio 1849.? Usput, pola tih Popovića nisu Srbi, već Vlasi ili Cincari, što bi ti trebao znati.
Ти Талијан да ћутиш.
 
"fenicani" su stari evropljani Srbi par ekselans, moreplovci i trgovci.
Jedan tipican srpski izgled je npr. glumac Nenad Jezdic.
Lepenski Vir, Zadar su jedni od najstarijih gradova na svetu, koji su podigli stari Srbi.

Jedan moj rodjak Srbin izgleda identicno kao Hanibal Barka.
Julije Cezar je tipican dinarski srpski fenotip i genetika.
Scopio Africanus je tiipican srpski izgled i genetika, 90% sam siguran da bi na geentskom testu autosomalno u prve cetiri popuacije dobio Hercegovac, Srbin, Bosanac, Hrvat.

Filip Makedonski i Alekasandar Makedonski su tipicni srpski fenotip i genetika. Makedonci su Srbi sa blagim uticajem Grcke genetike. Stari Makedonci su Srbi par ekselans. Makedonski jezik je jedna verzija srpskog jezika.
Aleksandar Makedonski je vitez svetskog asfalta, ali ne diluje crkvu ispred droge svetog Marka. :)

561318


561319
 
Pogledajte prilog 561327

Hanibal Barka.
Jedan od tipicnih srpskih izgleda, i srpska genetika par ekselans.

To je bista nastala mnogo posle njegove smrti, u Italiji, sa vrlo jasnim uticajima. Treba uzimati kartaginske novčiće.

main-qimg-aa35d39b65478e7828c8850071acb323
main-qimg-ddeaf927599633b2baf5f990e67ebb12.webp


No po naslovu i pre otvaranja skapirao sam u kom izmećarskom smeru će krenuti ova tema verovatno...
 
Fenicani nisu bili semiti, govorili su staro-srpski njihov maternji jezik, koji je i maternji jezik vecine starih evropljana.
Fenicani su staro-srpska Venetska genetika, najtipicniji izgled kao predstavnik Fenicana je Hanibal Barka na ovoj bisti slika koju sam ja postavio.
Nemoguce je verovati nekom kao sto je slaven koji uzima jevrejsku literaturu i knjige za istinitu, kao na temi "bb skola" gde se poziva na literaturu.
Jevrejska literatura ima sanse 0.1% da bude istinita, svako ko ima razuma ne veruje njihovoj literaturi, svako ko se poziva na njihovu literaturu mislim da je ili zlonameran i laze ili je stvarno glup pa veruje da se u njihovoj literaturi nalaze tacni podaci i istinitost.
 
Fenicani nisu bili semiti, govorili su staro-srpski njihov maternji jezik, koji je i maternji jezik vecine starih evropljana.
Fenicani su staro-srpska Venetska genetika, najtipicniji izgled kao predstavnik Fenicana je Hanibal Barka na ovoj bisti slika koju sam ja postavio.
Nemoguce je verovati nekom kao sto je slaven koji uzima jevrejsku literaturu i knjige za istinitu, kao na temi "bb skola" gde se poziva na literaturu.
Jevrejska literatura ima sanse 0.1% da bude istinita, svako ko ima razuma ne veruje njihovoj literaturi, svako ko se poziva na njihovu literaturu mislim da je ili zlonameran i laze ili je stvarno glup pa veruje da se u njihovoj literaturi nalaze tacni podaci i istinitost.

У ЈБТ.
 
Šta ćeš reći ako ti kažem da je to primer još nečeg najnormalnijeg i najstaloženijeg da je napisao na forumu?

Вриштао бих као ономад кад ме је напала Вештица из Блера.
 
Šta ćeš reći ako ti kažem da je to primer još nečeg najnormalnijeg i najstaloženijeg da je napisao na forumu?

Slavene tebi se ne moze verovati!!! Koristis jevrejsku literaturu sram te bilo..... Kad Pantelic Nebojsa formira Vladu Nacionalnog spasa: Ides pod mac, bato! :rtfm: :hahaha:
 
Slavenu su braca talmudisti, to je napisao jednom. Bas oni koji uce da su svi ljudi na svetu zivotinje, a oni jedini ljudi.
Slaven se bavi spinovima i podmetacinom. Vise puta sam napisao da ne verujem da je Isus, Mojsije, Muhamed ikad postojao, i da sam ateista, on to dobro zna i namerno postavlja svoje podemtacine i slike Isusa...
Slaven se pozivao na dokazivanje stare istorije iz jevrejske literature.
Obzirom da postoji hiljade raskrinkanih namernih lazi i podmetacina u istorijskoj jevrejskoj literaturi naravno da niko razuman ne moze uzimati i dalje kao tacnu literaturu za dokazivanje istorije.
Slaven se dugo borio protiv cinjenica i dokaza koje sam postavljao i proglasavao vincansko pismo za ureze i skrabotine, dok na kraju nije priznao da jeste prava pismenost zbog mojih komentara sa Harald Haarmannom i Shan Winnom.

Ovde na forumu se skupljaju takvi zlikovci da je to vise nego strasno.
Pravi dokaz monstruoznosti ovog doba i da je civilizacija danasnjeg doba dno dna.
 
Ovde na forumu se skupljaju takvi zlikovci da je to vise nego strasno.
Pravi dokaz monstruoznosti ovog doba i da je civilizacija danasnjeg doba dno dna.
Bato, ovo što si napisao je zaista više nego strašno.

Iznosiš neke teorije koje nemaju veze sa životom, ali neprihvatanje tih tvojih teorija nema veze sa monstuoznošću sveta u kojem živiš. I uopšte sam ovakav tvoj stav je monstruozan.
 
Slavenu su braca talmudisti, to je napisao jednom. Bas oni koji uce da su svi ljudi na svetu zivotinje, a oni jedini ljudi.
Slaven se bavi spinovima i podmetacinom. Vise puta sam napisao da ne verujem da je Isus, Mojsije, Muhamed ikad postojao, i da sam ateista, on to dobro zna i namerno postavlja svoje podemtacine i slike Isusa...
Slaven se pozivao na dokazivanje stare istorije iz jevrejske literature.
Obzirom da postoji hiljade raskrinkanih namernih lazi i podmetacina u istorijskoj jevrejskoj literaturi naravno da niko razuman ne moze uzimati i dalje kao tacnu literaturu za dokazivanje istorije.
Slaven se dugo borio protiv cinjenica i dokaza koje sam postavljao i proglasavao vincansko pismo za ureze i skrabotine, dok na kraju nije priznao da jeste prava pismenost zbog mojih komentara sa Harald Haarmannom i Shan Winnom.

Kako bre nisi ukapirao zašto sam postavio ovu bistu? Odnosilo se na tvog Hanibala Grkorimljanina.

A o Harmanu i Vinu sam se informisao iz biblioteke, a ne od tebe. Od tebe sam samo čuo izmišljotine o njima. :lol:

Ovde na forumu se skupljaju takvi zlikovci da je to vise nego strasno.
Pravi dokaz monstruoznosti ovog doba i da je civilizacija danasnjeg doba dno dna.

Konačno da se i slažemo. Savršen si dokaz toga.
 
Cincari nisu sigurno jer ne bi porasli preko metar i šezdeset. i imali bi sastavljene obrve. Dakle, ako hoćeš da budeš tačan, zaboravi na izmišljenje nacije. Pritom, ne negiram postojanje Hrvata, oni nisu Popovići nego Kluk, Lobel, Kosen, Muhlo, Tuga i Buga.

Tvoje fašističke antropološke studije, molit ću lijepo, ostavi za sebe. Hvala.

Slabo znaš materiju.

Jovan Sterija Popović bio je Cincar, a ne Srbin.

https://www.espreso.rs/vesti/drustv...ih-prostora-su-legendarni-pevaci-glumci-pisci
 

Back
Top