Dnevnik uvreda...

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.744
Ovde bi dakle trebali da pribeleževamo kad god nas je neko nekad uvredio.

Rešio sam da pokrenem ovu temu kao svojevrstan asertivni, stoički i gandijevski eksperiment da uvrede ne treba koristiti u svakodnevnom govoru...

Bilo u RL ili na forumu ili internetu uopšte.

Okej počnimo.

1679885650070.png
images
 
Сад скоро сам имао сукоб са суседима,
неправедно су ме оптужили да сам узурпирао део зграде.

Не схватајући њихову заблуду,
тако сам им се правдао, да сам испадао још већи кривац него што су мислили.

Ствар је наравно разјашњена у моју корист тек кад смо отишли на лице места,
е онда је кренуло извињавање ...

Све сам им опростио.

Али је био један који ме је баш увредио
и данас побесним кад се сетим његовог агресивног става.
 
Глуп сам што то не водим, такве ствари имам на скоро свакодневном нивоу, расправљам се чак и са онима који вређају и друге а не само мене, јер ми је мука од таквих. Хвала богу, таквих има колико хоћеш. Кад се нешто тако деси, нпр. на фејсу, врло ретко то скриншотујем, јуче се дешавало баш тако нешто. Хоћу да станем на пут свима који вређају. Углавном гледам да жестоко узвратим али на легалан начин и речима због којих ја не могу да будем кажњен, то није лако али треба се усавршавати, често буде нпр. у фазону "ја бар нисам то и то" и увредиш га тако а да га ниси ни вређао, такође је и релативизација свега и свачега савршена ствар, убитачна је а то уопште није ни вређање. Све то говорим само за одбрамбене сврхе. Некад баш не буде друге него поменути постојање члана 170 кривичног закона, и још му нафињака тражиш неке доказе, сигурно се тај тад бар мало узента. Ратујем са другима скоро сваки дан, имам огромног искуства, и нон-стоп смишљам нове и боље начине.
 
Да се присетим шта сам све био до сада, најчешће сам разне улоге добијао на интернету, ја сам: незрео, пи*копаћеник, паразит, арогантан (? и то ми је неко у школи рекао), нарцис, геј, сексуални предатор који покушава да на леп начин увуче неку женску особу у своју пећину (бар ми је тај рекао 'на леп начин', то је било јуче кад сам тражио девојку у групама за упознавање на фејсу), нерадник, неспособњаковић, себичан, патетичан, нисам баш леп (бар ми није речено да сам ружан), енергетски вампир, ледена стена..
 
Да се присетим шта сам све био до сада, најчешће сам разне улоге добијао на интернету, ја сам: незрео, пи*копаћеник, паразит, арогантан (? и то ми је неко у школи рекао), нарцис, геј, сексуални предатор који покушава да на леп начин увуче неку женску особу у своју пећину (бар ми је тај рекао 'на леп начин', то је било јуче кад сам тражио девојку у групама за упознавање на фејсу), нерадник, неспособњаковић, себичан, патетичан, нисам баш леп (бар ми није речено да сам ружан), енергетски вампир, ледена стена..
Koliko hejta na jednom mestu. Uzas.
 
U RL niko me ne vredja, svi se lepo druze i postuju me, tako da tu nema problema. Oni koji bi da me vredjaju, verovatno bi to uradili, ali nemaju jajca :D

Ovde, na forumu, sam uglavnom strani placenik i drugosrbijanac :D Sta god im to (drugosrbijanac) znacilo :D

Naravno, posto te uvrede dolaze od strane ultradesnicara, ultranacionalista, religijskih fanatika, homofoba, fasista, rasista, SNS botova i ostalog ljudskog sljama (kojeg ovde ima u izobilju) - smatram te uvrede kao znak da sve radim kako treba :) :) :)
 
Не дешавају се често ако изузмемо вређање интелигенције којекаквом пропагандом.

Последњи пут сам добила салву увреда од неког типа који је на станици чекао бус или шта већ, попио пиће из лименке и лепо је зафрљачио у жбун поред. Нисам издржала и рекла му показујући руком ”канта је тамо.”. Била сам свашта :lol: нисам све ни похватала јер сам продужила даље.
 

Back
Top