Quantcast

DNEVNA DOZA ZENA

Umri_muski

Elita
Poruka
18.186
Tema je jednostavna, napisite recenicu, aforizam, opasku, da bi lakse mogli da prezivite i budete sretniji sa zenama u vasoj blizini.

Iako ce najverovatnije tema biti zatvorena jer zene ne mogu da podnesu muskarce koji nisu pajseri (a pajseri postaju na vise oblasti i tamo gde one ne zele) trudite se da tema bude bas dnevna doza o zenama, nikako nesto sto iako istina ne moze da se svari u danu i ostavi vas raspolozene i voljne da uzivate u zenama (ko u vinu, glavobolja vam sleduje, ali izvucite bar pijanstvo pre toga).

Na zalost crni pocetak za ovu temu, jer vlada feminacizam masovno u medijima, ali nesto mora da se menja.

--------------------------------------------------------------------------

1. Zene vole jednostavne stvari............tipa.......... da im citas misli....

Umri_muski

Elita
Poruka
18.186
Apropo toga....
----------------------------------------------------------------
Zene osudjuju svako nasilje......koje nije njihovo

Njihovo je opravdano....

Kurcika

Ističe se
Banovan
Poruka
2.618
Štroje one jadne muževe i pretvaraju ih u bivše drugare,ukoliko neće da ih upuste u svoje muško društvo
A kada ih upuste,smaraju i nemoš od njih otvoreno pričati gadosti
A posvadjane su medjusobno i mrze se,nisu zanimljive jedne drugima

- - - - - - - - - -

A tek što ogovaraju.....majko mila!

Umri_muski

Elita
Poruka
18.186
Zena je kao vino, kad sazri ne sme joj se dati da dishe inace ce se ukiseliti....

- - - - - - - - - -

ZENA:
Moje pare su moje pare, tvoje pare su nase pare.......

Umri_muski

Elita
Poruka
18.186
Ja znam jedan edukativni........kucka laje kad nije skoro oglodala kosku....ne znam da li se odnosi na ovo ili na ono....

- - - - - - - - - -

Nikad ne poklanjajte cvece zeni bez povoda......jer pronaci ce ona "vas" povod koji vam se nece svideti...

SUPERKULER

Domaćin
Banovan
Poruka
3.424
Ako nisi rođen gospodin,ostaješ seljo ma šta uradio sa sobom,Tako je I sa ženama:ako si dasa
svaka te sluša,ako nisi-ne gine ti mizogonija...:manikir:

HamzaHumo

Poznat
Banovan
Poruka
7.028
iebo zene, samo glavobolja, osim ako su zabava, a za zabavu treba novac, a za novac treba dobar biznis, dobar biznis je jedino sto vrijedi.

Umri_muski

Elita
Poruka
18.186
Neke lepe zene vole iskljucivo jake agresivne muskarce iako kasnije stalno kukaju na njih....To ne znaci da su one za vas i vi za njih ako niste takvi.