dlake...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
...jedan haj tek muškić reče da je odvratno imati dlake...ja se zamislih i zapitah...jeote pa štaćemo mi rutavi...? :think: :sad2:
...i reših tako da i ja skinem te odvratne dlakurine, to grozno crno ufrćkano koje raste iz sred grudi...ma iz svega...
...pošto sam rešijo da i ja makar pokušam da budem mushkarchina par ekselans (misim znam da nemogu nikad, al aj da pokušam), a pošto sam po prirodi pichkica, misim plašljivko sam i to, jabi volo da mi Vi date neki savet kako da to skinem sa sebe, mislim te dlake al tako da mi ne izlaze često, ako je moguće da mi ne izađu više nikad...jer neželim prečesto sebe izlagati tom neviđenom bolu...a tako bi da budem kul i fensi i in...:sad2:
znachi ovde je sushtina u nachinu skidanja dlaka, depilaciji il kako se to vetj kazhe...koji je najefikasniji a po mogutjstvu najbezbolniji...?
pomagajte ljudi ko boga vas molim...:sad2:
 
Kažu da su Huni problem brade i brkova rešavali usijanim gvoždjem... Navodno su posle spaljivanja mesta iz kog izbijaju dlake trajno prestajale da rastu.
Probaj pa javi :mrgreen:
 
...jedan haj tek muškić reče da je odvratno imati dlake...ja se zamislih i zapitah...jeote pa štaćemo mi rutavi...? :think: :sad2:
...i reših tako da i ja skinem te odvratne dlakurine, to grozno crno ufrćkano koje raste iz sred grudi...ma iz svega...
...pošto sam rešijo da i ja makar pokušam da budem mushkarchina par ekselans (misim znam da nemogu nikad, al aj da pokušam), a pošto sam po prirodi pichkica, misim plašljivko sam i to, jabi volo da mi Vi date neki savet kako da to skinem sa sebe, mislim te dlake al tako da mi ne izlaze često, ako je moguće da mi ne izađu više nikad...jer neželim prečesto sebe izlagati tom neviđenom bolu...a tako bi da budem kul i fensi i in...:sad2:
znachi ovde je sushtina u nachinu skidanja dlaka, depilaciji il kako se to vetj kazhe...koji je najefikasniji a po mogutjstvu najbezbolniji...?
pomagajte ljudi ko boga vas molim...:sad2:

slusaj...otidji u bolnicu preko mraka i ukradi one vakcine sto se koriste npr za operacije zuba, anestezija, i uzmi onih ostrih skalpera...e sada postupak izbodes se po prsima da utrnu, samo ce malo prvi ubod da boli, a ostali nece...i onda fino skalperom izrezes taj dio koze...em je bezbolan em dugotrajan
 
ovo nije tema gde bi se hvalila kako ti je venerin breg ćelav...
misim znamo da vam je svima ženskama ovde skroz uredna i da ne kažete...to se jelda podrazumeva...

haha ma dobro znas valjda da volim da se salim :) nego evo da ne ispadne da sam necovek i da ne zelim da ti pomognem ..posto kapiram da imas ozbiljan problem i ne zelim da ti sipam so na ranu ..evo resenja za tebe ...nadam se da ces mi biti zahvalan i da ces postati fensi i in ...da ces pariti i zariti sa svojim novim teletom :lol:

http://www.dermatim.net/rs/webpage/trajna-epilacija-laserom-beograd

misim da su cene u milimtrima ... sad ne znam da li ce ti to biti problem i kolika je povrsina tvog ljubavng tepiha ..ali sam se svojski potrudila da ti pomognem ..i imaj to u vidu :mrgreen:
 
haha ma dobro znas valjda da volim da se salim :) nego evo da ne ispadne da sam necovek i da ne zelim da ti pomognem ..posto kapiram da imas ozbiljan problem i ne zelim da ti sipam so na ranu ..evo resenja za tebe ...nadam se da ces mi biti zahvalan i da ces postati fensi i in ...da ces pariti i zariti sa svojim novim teletom :lol:

http://www.dermatim.net/rs/webpage/trajna-epilacija-laserom-beograd

misim da su cene u milimtrima ... sad ne znam da li ce ti to biti problem i kolika je povrsina tvog ljubavng tepiha ..ali sam se svojski potrudila da ti pomognem ..i imaj to u vidu :mrgreen:

e takvu te volem...:heart: :zag: ma srce si ti jedno veliko...:heart:
...a ovo "trajanje telogene faze" je cijenim vrijeme izbijanja novih dlačica...? :think:
 
hvala Vam svima, a pogotovo fejtici...srcad ste majkemi...
puno stemi pomogli..saću i ja da budem, misim makar ću pokušam da budem jer nikad nema mogu budem skroz kao On, naš vajni shmecker...redovito obr..misim tjelav, gladak, mazan...dupence kano puterche, grudi kao pista za avijone...:super: :zaljubljena:
nesumnjam daće me ženske takvog više voljeti...:super:

Nina, žabac, može lock...:D
 

Back
Top