Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

ĐURIČKO SE JAVIO IZ AMERIKE: "Ako preživim, vraćam se u Srbiju"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Droid

Buduća legenda
Poruka
35.400

🇺🇸

Ovde je kao kod nas ’90. svi su naoružani do zuba i agresivni, kostatuje prestravljeni glumac

Popularnii srpski glumac Nikola Đuričko javio se preko "skajpa" i poručio kako je u Americi strašno.
Nikola vidno uznemiren je mucao dok je govorio a na kraju video priloga se zaplakao i zamolio sve za oproštaj.
– Ovde je strašno. Amerikanci su naoružani do zuba. Agresivni su i već danima ne izlazim iz stana. Svaki dan se čuje pucnjava sa ulice. Ovde u Americi je kao što je kod nas bilo ’90. – rekao je Đuričko.

Na kraju video klipa Đuričko se zaplakao i zapitao:

Šta sam ja Bogu zgrešio da ovako promašim. Umesto da ostanem u Srbiji ja sam došao na ratište. Ako ovo preživim, vraćam se u Srbiju i glumiću samo srpske patriote! – rekao je Đuričko jecajući i gušeći se u suzama.

Nikola je kako je nedavno, u šali, rekao otišao "u inostranstvo na profesionalno usavršavanje".

--------------------------------

Ne isplati se toliko cimanje. Samo da bi u selu pricali kako si preko. ;)

Lionheart

Domaćin
Poruka
3.920

🇺🇸

Ovde je kao kod nas ’90. svi su naoružani do zuba i agresivni, kostatuje prestravljeni glumac

Popularnii srpski glumac Nikola Đuričko javio se preko "skajpa" i poručio kako je u Americi strašno.
Nikola vidno uznemiren je mucao dok je govorio a na kraju video priloga se zaplakao i zamolio sve za oproštaj.
– Ovde je strašno. Amerikanci su naoružani do zuba. Agresivni su i već danima ne izlazim iz stana. Svaki dan se čuje pucnjava sa ulice. Ovde u Americi je kao što je kod nas bilo ’90. – rekao je Đuričko.

Na kraju video klipa Đuričko se zaplakao i zapitao:

Šta sam ja Bogu zgrešio da ovako promašim. Umesto da ostanem u Srbiji ja sam došao na ratište. Ako ovo preživim, vraćam se u Srbiju i glumiću samo srpske patriote! – rekao je Đuričko jecajući i gušeći se u suzama.

Nikola je kako je nedavno, u šali, rekao otišao "u inostranstvo na profesionalno usavršavanje".

--------------------------------

Ne isplati se toliko cimanje. Samo da bi u selu pricali kako si preko. ;)

Кад је и зашто отишао? Да шоферира или да ради на базенима?

Droid

Buduća legenda
Poruka
35.400
Kako serre...Verovatno nista nije uspeo tamo da uradi i da se uda dobro i sad ej ljudi ja se vracam.A sad da mu mi odgovorimo- Koj ces nam? Ostani tu di si ni za di si nisi...
Retko ko je i uspeo. Sve se to na kraju svede na sloserisanje. Nije li i Marina Perazic svojevremeno bila u SAD ali je zena lepo rekla da je radila kao kasirka. Ona je bila jos dok su vremena bila mnogo bolja.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.