ĐURIĆ: Jeremić došao do dna političkog prostakluka i bahatosti

Ko je Marko Djuric?

  • Pravi paTRiota

  • Lazni paTRiota

  • Izistinski paRTiota

  • Covek dostojan Vucica

  • Covek kome Kosovski Srbi ne mogu reci NE

  • Produzeni Vucic za pregovore sa Tacijem, Ramom, Haradinajem, Kurtijem

  • Vucicev tajni adut u buducoj kriznoj situaciji

  • Duboko implantirani agent CIA

  • Vanzemaljac

  • Ko je taj ludak


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nakon IPAP-a,koji je potpisao,sada već po treći put,AV,taj oficir ima prisutp ama baš svakom podaku koji poseduje vojska.Takođe,vojska je dužna da ih daje svim članicama NATO-a i njima partnerskim vojksama (gde spada i vojska Kosova :dash: ).Rečje o vojno-obaveštajnim podacima,kao i podacima o broju i vrsti naoružanja i jedinica.Tu je proble.Zatovojska i nije u boljem položaju nego u vreme Šutanovca.Ista je to ekipa,koja priča istu priču.Naoružavaš se onoliko koliko ti oficir iz NATO-a dozvoli,uz njegovu kontrolu.Taman da imaš za tabloide
Nije AV zapoceo proces sa IPAP
In February 2011, the Serbian government decided to initiate the procedure for drafting this plan,


https://europeanwesternbalkans.com/...adoption-of-the-new-serbia-nato-ipap-delayed/


Ne pravdam AV ali treba reci istinu.
 
Nije AV zapoceo proces sa IPAP
In February 2011, the Serbian government decided to initiate the procedure for drafting this plan,


https://europeanwesternbalkans.com/...adoption-of-the-new-serbia-nato-ipap-delayed/


Ne pravdam AV ali treba reci istinu.

Nije.Pre IPAPA je bio SOFA,koji je na snazi još od 2005. čini mi se.Sada se ušlo u terminalnu fazu.Nismo član pakta,ali mu jemo vazal.Pakt nema obaveze prema nama,a mi prema njemu imamo.

Evo ga najnoviji
http://www.nspm.rs/hronika/ministar...ap-sporazuma-sa-nato-za-period-2019-2021.html
 
Jeste.
In 2011 the Government of the Republic of Serbia adopted the Conclusion on Drafting of IPAP.2

http://www.bezbednost.org/upload/document/what_is_ipap_web.pdf

Nisam rekao da to nije :D
Nego, da to nije prvi vid saradnje sa NATO-om.Sve što sam napisao,sam napisao sa razlogom da razbijem onu iluzijornu tezu kao su dosovci ,Šunatovac i ostala žgadija nekakvi *******i,dok je AV stari patriota,proruski čovek itd.Teza koja često provejava na forumu,ali i na ulici.Činjenica je da je žvalar nastavio stopama prethodnika i ozbiljno ih nadmašio u njihovim delatnostima.Udvostručio je njihova zalaganja
 
Nisam rekao da to nije :D
Nego, da to nije prvi vid saradnje sa NATO-om.Sve što sam napisao,sam napisao sa razlogom da razbijem onu iluzijornu tezu kao su dosovci ,Šunatovac i ostala žgadija nekakvi *******i,dok je AV stari patriota,proruski čovek itd.Teza koja često provejava na forumu,ali i na ulici.Činjenica je da je žvalar nastavio stopama prethodnika i ozbiljno ih nadmašio u njihovim delatnostima.Udvostručio je njihova zalaganja
Ups. :lol:

Ne znam ko je rekao da su ovi patriote?
 
Nisam rekao da to nije :D
Nego, da to nije prvi vid saradnje sa NATO-om.Sve što sam napisao,sam napisao sa razlogom da razbijem onu iluzijornu tezu kao su dosovci ,Šunatovac i ostala žgadija nekakvi *******i,dok je AV stari patriota,proruski čovek itd.Teza koja često provejava na forumu,ali i na ulici.Činjenica je da je žvalar nastavio stopama prethodnika i ozbiljno ih nadmašio u njihovim delatnostima.Udvostručio je njihova zalaganja
Mogu da zamislim te zajednicke vezbe... Komandni kadar sedi u velikom 18 wheel-eru - CVOJu NATO pakta i prati na PC monitorima akcije na terenu...

Voolin: Ser Wades, krkenzi svinjetina, please. Svinjetina mnogo good za vedjbe
Wades: I am watching the Action Reply. Who is this guy with huge head, it seems that no brain in so big head?
Voolin: Koji? A, onaj tamo, Milojica. Ah, I si, Milojica boob boom shakenzi zwei NATO soldaten, to are germany vojaci, a Milojica Prorus.
Wades: But we are on the same side...
Voolin: Ma ne, znam ja to, but it HARD to objasniti Milojica da I, U, mi friends, ne fasisticki enemies.
Wades: We are going to introduce tactical albanian unit on the field, Qurti Ramadani is the leader...
Voolin: Stani, stoj, iebo te mish. Stop hard core action, Bitte!? Ja morati explain sprehenzi with/mit moji oficiri da ti Squiperianci friends, kamarati... Ne OVK.
Wades: Hello, Mr. Yates, prepare for battle. The target is the Church on the Hill. There, in the cellar, there is a strategic material, which is of very vital importance to NATO. 3 centuries old bottles of wine and 5 time distilled shljivovitza... Mr. Commander Voolina/cowboy explained me in details importance of this material. Mljac, srk...

:hahaha: :cepanje:
 

Back
Top