Quantcast

ĐURIĆ: Jeremić došao do dna političkog prostakluka i bahatosti

Ko je Marko Djuric?

• Pravi paTRiota

• Lazni paTRiota

• Izistinski paRTiota

• Covek dostojan Vucica

• Covek kome Kosovski Srbi ne mogu reci NE

• Produzeni Vucic za pregovore sa Tacijem, Ramom, Haradinajem, Kurtijem

• Vucicev tajni adut u buducoj kriznoj situaciji

• Duboko implantirani agent CIA

• Vanzemaljac

• Ko je taj ludak

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

nonaligned

Poznat
Poruka
8.459
Nakon IPAP-a,koji je potpisao,sada već po treći put,AV,taj oficir ima prisutp ama baš svakom podaku koji poseduje vojska.Takođe,vojska je dužna da ih daje svim članicama NATO-a i njima partnerskim vojksama (gde spada i vojska Kosova :dash: ).Rečje o vojno-obaveštajnim podacima,kao i podacima o broju i vrsti naoružanja i jedinica.Tu je proble.Zatovojska i nije u boljem položaju nego u vreme Šutanovca.Ista je to ekipa,koja priča istu priču.Naoružavaš se onoliko koliko ti oficir iz NATO-a dozvoli,uz njegovu kontrolu.Taman da imaš za tabloide
Nije AV zapoceo proces sa IPAP
In February 2011, the Serbian government decided to initiate the procedure for drafting this plan,

https://europeanwesternbalkans.com/...adoption-of-the-new-serbia-nato-ipap-delayed/

Ne pravdam AV ali treba reci istinu.

Tenkre

Elita
Poruka
24.386
Nije AV zapoceo proces sa IPAP
In February 2011, the Serbian government decided to initiate the procedure for drafting this plan,

https://europeanwesternbalkans.com/...adoption-of-the-new-serbia-nato-ipap-delayed/

Ne pravdam AV ali treba reci istinu.
Nije.Pre IPAPA je bio SOFA,koji je na snazi još od 2005. čini mi se.Sada se ušlo u terminalnu fazu.Nismo član pakta,ali mu jemo vazal.Pakt nema obaveze prema nama,a mi prema njemu imamo.

Evo ga najnoviji
http://www.nspm.rs/hronika/ministar...ap-sporazuma-sa-nato-za-period-2019-2021.html

Tenkre

Elita
Poruka
24.386
Jeste.
In 2011 the Government of the Republic of Serbia adopted the Conclusion on Drafting of IPAP.2

http://www.bezbednost.org/upload/document/what_is_ipap_web.pdf
Nisam rekao da to nije :D
Nego, da to nije prvi vid saradnje sa NATO-om.Sve što sam napisao,sam napisao sa razlogom da razbijem onu iluzijornu tezu kao su dosovci ,Šunatovac i ostala žgadija nekakvi natoguzi,dok je AV stari patriota,proruski čovek itd.Teza koja često provejava na forumu,ali i na ulici.Činjenica je da je žvalar nastavio stopama prethodnika i ozbiljno ih nadmašio u njihovim delatnostima.Udvostručio je njihova zalaganja

nonaligned

Poznat
Poruka
8.459
Nego, da to nije prvi vid saradnje sa NATO-om.Sve što sam napisao,sam napisao sa razlogom da razbijem onu iluzijornu tezu kao su dosovci ,Šunatovac i ostala žgadija nekakvi natoguzi,dok je AV stari patriota,proruski čovek itd.Teza koja često provejava na forumu,ali i na ulici.Činjenica je da je žvalar nastavio stopama prethodnika i ozbiljno ih nadmašio u njihovim delatnostima.Udvostručio je njihova zalaganja
Ups. :lol:

Ne znam ko je rekao da su ovi patriote?

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
Mogu da zamislim te zajednicke vezbe... Komandni kadar sedi u velikom 18 wheel-eru - CVOJu NATO pakta i prati na PC monitorima akcije na terenu...

Voolin: Ser Wades, krkenzi svinjetina, please. Svinjetina mnogo good za vedjbe
Wades: I am watching the Action Reply. Who is this guy with huge head, it seems that no brain in so big head?
Voolin: Koji? A, onaj tamo, Milojica. Ah, I si, Milojica boob boom shakenzi zwei NATO soldaten, to are germany vojaci, a Milojica Prorus.
Wades: But we are on the same side...
Voolin: Ma ne, znam ja to, but it HARD to objasniti Milojica da I, U, mi friends, ne fasisticki enemies.
Wades: We are going to introduce tactical albanian unit on the field, Qurti Ramadani is the leader...
Voolin: Stani, stoj, iebo te mish. Stop hard core action, Bitte!? Ja morati explain sprehenzi with/mit moji oficiri da ti Squiperianci friends, kamarati... Ne OVK.
Wades: Hello, Mr. Yates, prepare for battle. The target is the Church on the Hill. There, in the cellar, there is a strategic material, which is of very vital importance to NATO. 3 centuries old bottles of wine and 5 time distilled shljivovitza... Mr. Commander Voolina/cowboy explained me in details importance of this material. Mljac, srk...

:hahaha: :cepanje:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.