Đorđević: U inostranstvu kvalitet života nije mnogo veći nego u Srbiji

Koliko se na Zapadu (Nemacka, Austrija, Svedska, Svajcarska, SAD, UK , Irskaitd.) zivi bolje?

  • Malo bolje nego u Srbiji, retko je adekvatna nagrada za odlazak iz Srbije. Zapad je prevara.

  • Bolje se zivi mnogo. Plate su ogromne i standard je odlican. Na zapadu je raj.

  • Ne znam.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Država nije garant ni tamo gde su one mnogo jače. A pre svega da bude garant onima što su je i upropastili¿¡
A uglavnom su to oni biseri koji sada kukaju za zagarantovanim basoslovnim penzijam ujedno i oni koji krive Tita i komuniste za silne zajmove koji se i jesu zajmili da bi se budžetirali ti na državnoj sisi.
Jedino nije jasno kako uspevaju onog da krive, a ovima da brane ono što im je onaj obezbedio¿¡
A zna se da je to bilo na opštu štetu.
Opet brkas stvari. To nije problem penzionera već političara koji su sjebali državu i pokrali. Da je kojim slučajem to bilo u nekoj demokratskom državi sada bi ti isti političari visili po banderama.
A vučić je jedan od najgorimmh, ovoliko ljudi na državnoj disi nije bilo ni kada smo imali 20m ljudi. Svaki sendviča je morao da dobije posao, naša administracija je 10, veća nego što treba da bude. Direktor u državnoj firmi ima 10 zamenika i nekoliko sekretarica...
 
Frizerke nemaju 4000 eur plate nego jedva sastave minimalac u Nemackoj.

I da skratimo te price. Ogromna vecina Jugovica radi tamo za minimalac koji je od 2019. 1593 eur bruto a to je neto negde oko 1200 eur. Ko je bio video je. Vi mozete da lazete narod da ce raditi za neke vece plate ali nece. Na zalost, sirotinji je i to puno. Kako vidim i vama je to san snova :D

Prosto se zapitajte zasto bi neko vama dao vecu platu od minimalca a u isto vreme vas tretira kao roba koji je dosao trbuhom za kruhom. Ovi Igi i ostali koji se zadovoljavaju jer im je u Srbiji kuca raspala i vlazna i nemaju ni gde da se vrate... zabatalite te price.

Srbija je majka.
Srbija je majka. Lol. Druze moj meni je cista januarska plata bila ovde u Nl 1850 eur, za mnogo tezi posao sam u Srbiji dobijao 250 eur..
 
Ma lupa gluposti! Još samo da mi kaže gde u Holandiji ima stan, ustvari kuća za 380€ u fulu, pa da se preseljavam još prekosutra :caka:
Firma dotira bar 2 puta vise. Radim za firmu koja ima najvisa odlikovanja od kraljevske porodice. A u firmi sam im kao koka sa zlatnim jajima. Ne razumes.. Ali nije ni bitno.
 
Tu si u pravu. Kada dete odraste u Nemackoj, zna tecno nemacki i iskoluje se tamo, mnogo mu je bolje nego ovde. To je tacno. Neki i odlaze zbog dece. Mada mislim i to da je mac sa dve ostrice. Ja pre ne bih imao dete nego da ga vodim da postane Nemac. Ne zelim da mi dete bude Nemac ili ne daj boze Englez.
:hahaha: cuj ne bi želio da mi dijete bude Nijemac e jbg.
 
Opet brkas stvari. To nije problem penzionera već političara koji su sjebali državu i pokrali. Da je kojim slučajem to bilo u nekoj demokratskom državi sada bi ti isti političari visili po banderama.
A vučić je jedan od najgorimmh, ovoliko ljudi na državnoj disi nije bilo ni kada smo imali 20m ljudi. Svaki sendviča je morao da dobije posao, naša administracija je 10, veća nego što treba da bude. Direktor u državnoj firmi ima 10 zamenika i nekoliko sekretarica...
Pa nema- vi što ste se dali da drvite, vi to jednostavno morate i da ostanete da radite¡¿
Nema pameti sa vama! Vamo kukaš na sadašnju administraciju, a opet braniš Titinu veresijašku administraciju¿¡
Ne znam da li može natraškije!
Konkretnije kod Tite je ceo sistem bio na veresiju. A što se tiče države Srbije- ona onda svima treba da garantije; kao što voliš da ona garantuje onima za koje je Tito stigo da se uzajmi, tako i ovim promašenim generacijam za koje Tito nije stigo da se uzajmi! Razlika je samo što za ove druge sad ne moramo da se zajmimo da bi vraćali ono što su oni uplaćivali u penziono. A za Titine veresijaše moraš da se zajmiš i za jedno i za drugo...
Niste vi svesni zapetljancije!
Prema tome- nova država ako garantuje, mora da garantuje svima, ili nikom.
 
A jedan od većih bisera Miodrag Zec majmun kakav samo on može da bude. Eto on se otvoreno zalaže kako je Titin sistem bio kompletna veresija, a vamo 'oće zagarantovanu pemziju od 1000€. A vamo priča da je nikad nije ni zaradio. Pa jel možemo da imamo blentaviju elitu¡¿
Izgleda da su nam ovi šoferi i keramičari mila majka za idiote kavi su nam u eliti poput Ovna Bakića i Zeca.
 
A jedan od većih bisera Miodrag Zec majmun kakav samo on može da bude. Eto on se otvoreno zalaže kako je Titin sistem bio kompletna veresija, a vamo 'oće zagarantovanu pemziju od 1000€. A vamo priča da je nikad nije ni zaradio. Pa jel možemo da imamo blentaviju elitu¡¿
Izgleda da su nam ovi šoferi i keramičari mila majka za idiote kavi su nam u eliti poput Ovna Bakića i Zeca.
Znači SNS nije elita nego talog

Eto vidiš kako znaš, znam ja da si ti učio nego si se zbunijo
 
86393115_3724454217594873_8291047989670051840_o.jpg
 

Back
Top