Quantcast

Ђопави колониста кажњен са 21.000 динара због простачке вожње у центру града

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
ČANKU 21.000 KAZNE ZA VOŽNJU SANKAMA

(10)
Utorak, 15. Februar, 2011.| Autor:

NOVI SAD - Nenad Čanak, narodni poslanik i lider Lige socijaldemokrata Vojvodine, osuđen je pred novosadskim Prekršajnim sudom zbog vožnje motornih sanki u strogom centru grada.

Kako je za Radio 021 potvrđeno u sudu, Čanak je presudom obavezan da plati kaznu od 21.000 dinara, te 500 dinara za troškove sudskog postupka. Presuda međutim nije pravosnažna, jer još nije protekao rok za žalbu.

Podsetimo da je novosadska policija na osnovu video-zapisa početkom prošle godine podnela zahtev za pokretanje prekršajnog postupka protiv predsednika Lige socijaldemokrata Vojvodine. Na snimku koji je krajem 2009. osvanuo na sajtu "Jutjub", jasno se vidi kako Čanak, tokom noći u crnoj majici kratkih rukava, vozi motorne sanke ulicom Laze Telečkog.

kambodza

Elita
Poruka
15.726
ČANKU 21.000 KAZNE ZA VOŽNJU SANKAMA

(10)
Utorak, 15. Februar, 2011.| Autor:

NOVI SAD - Nenad Čanak, narodni poslanik i lider Lige socijaldemokrata Vojvodine, osuđen je pred novosadskim Prekršajnim sudom zbog vožnje motornih sanki u strogom centru grada.

Kako je za Radio 021 potvrđeno u sudu, Čanak je presudom obavezan da plati kaznu od 21.000 dinara, te 500 dinara za troškove sudskog postupka. Presuda međutim nije pravosnažna, jer još nije protekao rok za žalbu.

Podsetimo da je novosadska policija na osnovu video-zapisa početkom prošle godine podnela zahtev za pokretanje prekršajnog postupka protiv predsednika Lige socijaldemokrata Vojvodine. Na snimku koji je krajem 2009. osvanuo na sajtu "Jutjub", jasno se vidi kako Čanak, tokom noći u crnoj majici kratkih rukava, vozi motorne sanke ulicom Laze Telečkog.

..ha ha ha ha ,demokratija na delu ,mada se onaj gore vec pobrinuo za debelog neradnika ....................:)

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.726
Е мој врачарац, када та стока аВтономашка одговори ИЗ КОГА РАЗЛОГА НЕ ДОЗВОЉАВАЈУ У ОВОМ ПОСТУПКУ РЕГИОНАЛИЗАЦИЈЕ ДА ВОЈВОДИНА БУДЕ У ТРИ РЕГИОНА КАО ШТО ЈЕ УВЕК КРОЗ ИСТОРИЈУ БИЛА НА СРЕМ, БАНАТ И БАЧКУ - онда ће мЛоге ствари и потези бити јаснији.

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
14.005
Е мој врачарац, када та стока аВтономашка одговори ИЗ КОГА РАЗЛОГА НЕ ДОЗВОЉАВАЈУ У ОВОМ ПОСТУПКУ РЕГИОНАЛИЗАЦИЈЕ ДА ВОЈВОДИНА БУДЕ У ТРИ РЕГИОНА КАО ШТО ЈЕ УВЕК КРОЗ ИСТОРИЈУ БИЛА НА СРЕМ, БАНАТ И БАЧКУ - онда ће мЛоге ствари и потези бити јаснији.
Ne može teritorija AP Vojvodine da se deli i cepa, onako kako to zamišljaju
beogradske krvopije.

Teritorija Vojvodine je nedeljiva i neupitna!:rtfm::rtfm:

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
У праву си..............Ако је регионализација, нека буде регионализација до краја.

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
33.590
genije pa Vojvodina i jeste iz tri okruga,Srema Banat i Backa
Tema troskovi suda 500 dinara,ovde je neko lud

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Он никако не може бити ђопав, може бити само ћопав, а није умесно неког исмевати због тога, јер је имао саобраћајну несрећу, и по чему је он колониста?
написао сам изивињење због словне грешке у наслову..А колониста је зато што је стигао (његова породица) возом без возног реда 1947. године из неке вукојебине.....по томе је колониста...а саобраћјна несрећа?
Јесте, надуван се слупао са позајмљеним мотором.

sead_man

Aktivan član
Poruka
1.399
Slupao se u mom gradu, i sticajem okolnosti sam bio u bolnici kada su njega doveli. Kakve veze ima da li je motor pozajmljen ili ne? Da li negde postoji trag da je bio naduvan? Ne lupaj gluposti...

Tako se u Vojvodini ne razmislja, zbog takvih kao sto si ti i tebi slicni nam i ide lose. U Vojvodini nije bitno ko je ko i nije bitno kada je dosao, svi su dobro dosli...

Poslednja izmena:

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
34.159
Ne može teritorija AP Vojvodine da se deli i cepa, onako kako to zamišljaju
beogradske krvopije.

Teritorija Vojvodine je nedeljiva i neupitna!:rtfm::rtfm:
Stvarno si magare :mrgreen: ... Vojvodina je Srbiji isto sto i Sumadija te je logicno da se regionalizuje kao i ostatak Srbije.
Budes li se jos javlj'o sa takvim glupostima zapalit cu i tebe i zastavu ti :D

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Slupao se u mom gradu, i sticajem okolnosti sam bio u bolnici kada su njega doveli. Kakve veze ima da li je motor pozajmljen ili ne? Da li negde postoji trag da je bio naduvan? Ne lupaj gluposti...
Slupao je moj motor a sticajem okolnosti znam s kim je bio i sta je radio posto sam bio prisutan i ubedjivao ga da se ne zeza kada je u takvom stanju

rendianka

Poznat
Poruka
8.536
Slupao je moj motor a sticajem okolnosti znam s kim je bio i sta je radio posto sam bio prisutan i ubedjivao ga da se ne zeza kada je u takvom stanju
Ma bre slupao se u Sremskoj mitrovici na moto susretu , imao je on svoj motor Jamahu virago 1100 a seo na brz motor Hondu i ispravio krivinu posle cistog pravca ,bio sam tada u SM. Nije za svakoga motor.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.