Đoković protiv Medvedeva

Manga Hilux

Legenda
Moderator
Poruka
73.853

Ol-star trening: Đoković protiv Medvedeva VIDEO​

Srpski teniser Novak Đoković sprema se za početak učešća na Indijan Velsu.
DĐIZVOR: B92 SREDA, 6.03.2024. | 21:02

Podeli
Foto: Profimedia

Foto: Profimedia​

Prvog reketa sveta na tzv. petom Grend slemu nije bilo pet godina, a sudeći po izboru sparing partnera nameren je da po šesti put osvoji trofej u SAD.

Posle treninga sa Grigorom Dimitrovim, Novak je odlučio da ukrsti i reket sa Danilom Medvedevim.

Najbolji svetski teniser je slobodan u prvom kolu kao prvi nosilac, dok u drugom čeka boljeg iz okršaja Japanca Šintara Močizukija i Aleksandra Vukića.

Prema najavama, Novak bi prvi meč na turniru u drugom kolu mogao da odigra u subotu 9. marta. Kako je izgledao njegov trening sa ruskim teniserom pogledajte u prilogu.

https://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2024&mm=03&dd=06&nav_id=2492330

Био бих јако срећан да извуче још 2 гренд слема то била пуна капа.
Године пролазе и право је чудо што је и ово успео после свих турнира које није могао играти због тога што није вакцинисан.
Не треба превише очекивати сваки турнир је капитал и у његовим годинама и. у конкуренцији младих која полако надјачава првенствено физички.

Оно што сам срећан што увек превазиђе моја скромна очекивања наиме после 2 ГС на Аустралијан Опен-у био је трећи играч света већ најављен као први ја сам се задовоњио састабилним трећим играчем света. После тога је уследило 7 узастопних пораза Надала у финалу и 4 Федерера где је мало и због несрећних околности низ победа прекинуо Федерер на РР и задао први пораз после 100-тинак победа ја то после АУ нисам очекивао уопште иако јесам бољу игру волео бих и да ме овог пута демантује и превазиђе моја очекивања.
Имали смо велику част као генерације да у ова несрећна времена присуствујемо супермацији овог свестраног великана и најбољег амбасадора Србије.
Много среће нам је донео свима и кад су овакви кишни скењани дани држао ме је под еуфоријом данима. Подвиг за подвигом.....

Био бих јако срећан да извуче још 2 гренд слема то била пуна капа.
Године пролазе и право је чудо што је и ово успео после свих турнира које није могао играти због тога што није вакцинисан.
Не треба превише очекивати сваки турнир је капитал и у његовим годинама и. у конкуренцији младих која полако надјачава првенствено физички.
Ja sam vec na njegovoj temi napisao da ocekujem 40 GS titula da ce imati na kraju svoje prebogate karijere.
Pre svega zato sto je SRBIN :)

Back