Đoković napustio Australiju

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.184
Đoković navodi da je „izuzetno razočaran", ali da poštuje presudu.

„Neprijatno mi je što je minulih sedmica sva pažnja bila na meni, nadam se da sad svi možemo da se posvetimo igri i turniru koji volim", naveo je on u saopštenju.
„Sarađivaću sa nadležnim organima u vezi sa mojim odlaskom iz zemlje", dodao je.

Hiljade ljudi prate Đokovićev let do Dubaija
Sajt za praćenje letova FlajtRadar (FlightRadar24) potvrdio je da je Đokovićev let najpraćeniji na njihovoj stranici.

Hiljade ljudi plati teniserov put preko Australije do Dubaija.
Let traje 13 sati.

https://www.juznevesti.com/bbc-news...jos-mogao-da-uradi-konstatovao-sudija.sr.html

FJOJtICWQAMKQ-0.jpg


Koliko zaludnog sveta ..prate let Djokovicevog aviona.
Verujem da je i njemu laknulo kada je seo u avion posle svega sto je doziveo
 
Треба да буде разочаран својим врло, врло лошим одлукама које су га довеле до овог срамног момента.

Још битније, да себи не дозволи тако нешто још једном.
Ma Vatikan i baba-kraljica gusterka su mu to namestili!
 
Треба да буде разочаран својим врло, врло лошим одлукама које су га довеле до овог срамног момента.

Још битније, да себи не дозволи тако нешто још једном.

Da.

Da sam na njegovom mestu, po dolasku u Bg pozvao bih medije, otišao bih na najbliži vakcinalni punkt, vakcinisao se i uputio svima izvinjenje za svoje i ponašanje svog degenerisanog oca.
 
cojek je mogao bez problema da napravi potvrdu da je vakcinisan, ali je decko debil.

Da.

Da sam na njegovom mestu, po dolasku u Bg pozvao bih medije, otišao bih na najbliži vakcinalni punkt, vakcinisao se i uputio svima izvinjenje za svoje i ponašanje svog degenerisanog oca.
ja bih na njegovom mestu oteo avion i zakuco se u sidnej opera haus
 
Jedna dimenzija ovog događanja, jeste Đoković i njegov lični izbor u vezi sa vakcinom i pokušajem ulaska na turnir. Voleo bih da se Novak bavi tenisom i osvajanjem titula.

Druga dimenzija jeste psihoza koju stvaraju mediji klase Večernje Novosti i vučićevih svinjformera. Valjda se ta epizoda medijske nedoklanosti završava za koji dan
Vec 30+ godina motaju istu budjavu vunu , mada s obzirom da je ovde prosecan IQ 89 sa tendencijom daljeg pada, nije ni cudo sto im super ide.
 
Jedna dimenzija ovog događanja, jeste Đoković i njegov lični izbor u vezi sa vakcinom i pokušajem ulaska na turnir. Voleo bih da se Novak bavi tenisom i osvajanjem titula.

Druga dimenzija jeste psihoza koju stvaraju mediji klase Večernje Novosti i vučićevih svinjformera. Valjda se ta epizoda medijske nedoklanosti završava za koji dan
Šta nevakcinisani će zaraziti vakcinisane ?
 
Meni je krivo što ih je išta Djokovič moljakao, verovatno je morao zbog sponzora .
.....................................................................................................................................
Mi nemamo precednika, kada bude turnir u BG tražiti od Australijskih igrača da potpišu da ne priznaju nezavisno Kosovo. To je po zakonu i ustavu.
 
Jedna dimenzija ovog događanja, jeste Đoković i njegov lični izbor u vezi sa vakcinom i pokušajem ulaska na turnir. Voleo bih da se Novak bavi tenisom i osvajanjem titula.

Druga dimenzija jeste psihoza koju stvaraju mediji klase Večernje Novosti i vučićevih svinjformera. Valjda se ta epizoda medijske nedoklanosti završava za koji dan
nasi mediji nas sramote u celom svetu. Stvaraju mitomaniju, prozivaju mrznju. Digli su ovo na medjunarodni nivo. Svi opet protiv nas. Neistomisljenike napadaju. Neki ludaci galame sto glasnije i opet dele ljude na dobre i lose. Koji primitivizam?! Kao da devedeste nikad nisu prosle.
Ako je ovo sve sto Vucic ima da kaze, onda taj covek definitivno nije dorastao svojoj funkciji. Drzi govore kao da je navijac.

Ima dosta cinjenica koje ne govore u novakovu korist.
 
nasi mediji nas sramote u celom svetu. Stvaraju mitomaniju, prozivaju mrznju. Digli su ovo na medjunarodni nivo. Svi opet protiv nas. Neistomisljenike napadaju. Neki ludaci galame sto glasnije i opet dele ljude na dobre i lose. Koji primitivizam?! Kao da devedeste nikad nisu prosle.
Ako je ovo sve sto Vucic ima da kaze, onda taj covek definitivno nije dorastao svojoj funkciji. Drzi govore kao da je navijac.

Ima dosta cinjenica koje ne govore u novakovu korist.
Vučić je u svom video-govoru ovog vikenda napao i njegovu ekselenciju Morisona.

Nadam se da će taj diplomatski faux pas imati odjeka u diplomatskim krugovima
 
Jedna dimenzija ovog događanja, jeste Đoković i njegov lični izbor u vezi sa vakcinom i pokušajem ulaska na turnir. Voleo bih da se Novak bavi tenisom i osvajanjem titula.

Druga dimenzija jeste psihoza koju stvaraju mediji klase Večernje Novosti i vučićevih svinjformera. Valjda se ta epizoda medijske nedoklanosti završava za koji dan

Кључно је то што је, уместо да своју сасвим нерезонску јатрофобију задржи за себе, осећао снажну и неодољиву потребу да је подели са свима.

Тиме је себе сврстао уз параноике и штеточине, и страхови од охрабривања тих параноика и штеточина у Аустралији су га коштали још једне могуће гренд слем победе. Њихова љубав и подршка су га коштали врло много, и можда ће га коштати још и много више; појединац је у овом случају био небитан, пресудан је био утицај на бесловесне масе.

A schoolboy error.
 
Да ли су лузери бар задовољни ?

Навијали су за Нолетов погрешан потез - одиграо га је.
Навијали су да Србија забележи још један минус - забележила је.

Треба да се погледамо у огледало и схватимо,
ми смо лузери.

Налазимо задовољство у погрешним радњама
и зато понекад осећамо срећу.

Баш смо се прилагодили
као буба швабе - живе у мраку, ал њима лепо !!!
 
Да ли су лузери бар задовољни ?

Навијали су за Нолетов погрешан потез - одиграо га је.
Навијали су да Србија забележи још један минус - забележила је.

Треба да се погледамо у огледало и схватимо,
ми смо лузери.

Налазимо задовољство у погрешним радњама
и зато понекад осећамо срећу.

Баш смо се прилагодили
као буба швабе - живе у мраку, ал њима лепо !!!
Samo, prenebregavaš činjenicu da je tvoj Vučić istupio jasno i glasno za luzera.
 

Back
Top