Đilas: Zar nije logično da tražimo izbore ako želimo da sprečimo da SNS vlada Beogradom još 3 godine

Alo.rs takođe Vučićeva novina

Sam sebe opovrgavaš, zašto bi režim blatio Đilasa
to im je jedini opozicionar kojeg zele da nametnu u slucaju svoje propasti

djilas je niko i nista u narodu odavno , lopurda, ali to je cedo iste titoisticke kuhinje kao i vucic, i parola sjase murta uzjase kurta...


lecic je zasmetao djilasu...

djilas je radio do totalnog unistenja ds

vucic bi bio kandidat protiv vucica i jedina nada da se ds ne ugasi...


a kad zasmetas djilasu smetas i vucicu... vucic ne zeli nikog drugog da ga nasledi osim pajdo djilas...
 
to im je jedini opozicionar kojeg zele da nametnu u slucaju svoje propasti

djilas je niko i nista u narodu odavno , lopurda, ali to je cedo iste titoisticke kuhinje kao i vucic, i parola sjase murta uzjase kurta...


lecic je zasmetao djilasu...

djilas je radio do totalnog unistenja ds

vucic bi bio kandidat protiv vucica i jedina nada da se ds ne ugasi...


a kad zasmetas djilasu smetas i vucicu... vucic ne zeli nikog drugog da ga nasledi osim pajdo djilas...
Ма то нема везе што је објавио "Ало". Све новине односно сви портали били су пренели Лечићеву изјаву да му је лажну оптужбу за силовањe сместио Ђидо, а шта јесте тачно; има на овом форуму тема о "случају Лечић" и то смо апсолвирали. На свој начин је то пренео и Danas који је под контролом Ђида и који је учествовао у лажном оптуживању и сатанизацији Бранислава Лечића. Tиме је Ђидо елиминисао са политичке сцене Лечића као евентуалног председника ДС-а, елиминисао је тиме и тек основане Демократе Србије, али и Бранислава Лечића као могућег председничког кандидата.

Лечић тврди да му је Ђилас наместио аферу са силовањем
 
Ма то нема везе што је објавио "Ало". Све новине односно сви портали били су пренели Лечићеву изјаву да му је лажну оптужбу за силовањe сместио Ђидо, а шта јесте тачно; има на овом форуму тема о "случају Лечић" и то смо апсолвирали. На свој начин је то пренео и Danas који је под контролом Ђида и који је учествовао у лажном оптуживању и сатанизацији Бранислава Лечића.

Лечић тврди да му је Ђилас наместио аферу са силовањем[/urlhttps://www.danas.rs/vesti/drustvo/lecic-tvrdi-da-mu-je-djilas-namestio-aferu-sa-silovanjem/]
znamo da mu je to smestio djido and vucic
 
znamo da mu je to smestio djido and vucic
Ђидо му је сместио, то су у самом почетку подржали напредњачки таблоиди као и комплетна Друга Србија и овој то иде на душу (као и подржавање лажних оптужби за учитеља глуме Мику Алексића), а када је Лечић прошао шесточасовно полицијско испитивање и полиграф, таблоиди почињу да пишу како јесте а то је да је силовање измишљено. Међутим, циљ је постигнут; Лечић је елиминисан са политичке сцене.
 
Ђидо му је сместио, подржали су то напредњачки таблоиди као и комплетна Друга Србија и то им иде на душу, а када је Лечић прошао шесточасовно полицијско испитивање и полиграф, таблоиди почињу да пишу како јесте а то је да је силовање измишљено. Међутим, циљ је постигнут; Лечић је елиминисан са политичке сцене.


tacno, a ds unistena za vek vekova , jer je lecic bio poslednja slamka...
 
tacno, a ds unistena za vek vekova , jer je lecic bio poslednja slamka...
Није уништена "за вјек вјекова" докле год постоји као парламентарна странка, а има шансу да политички васкрсне у некој будућој коалицији са Moramo - Zajedno која сада расте и са Срђаном Миливојевићем као председником уместо Лут(k)овца који се одвојио од Ђида али мора да буде политички кажњен.
 
Није уништена "за вјек вјекова" докле год постоји као парламентарна странка, а има шансу да политички васкрсне у коалицији са Moramo - Zajedno и са Срђаном Миливојевићем као председником уместо Лут(k)овца.
to su budalastine

ds je kaput

nas jedini istinski patriota IZ TE PRICE O DS je bio DJINDJIC
 
Кaputt је твојa СРС и твој Вјекослав Шешељ.
NIKADA NISU MOJI BILI

vi titoisti i ceda udbe, ste obican sljam isti poput te koje nabrajas

djido je sluzio da se unisti opozicija a jedina prava je bila ds

cilj je bio unistiti ds

te koje nabrajas kao nove pokretace ds su budalastine oni nemaju glasova ni za malu salu u surdulici...
 
NIKADA NISU MOJI BILI

vi titoisti i ceda udbe, ste obican sljam isti poput te koje nabrajas

djido je sluzio da se unisti opozicija a jedina prava je bila ds

cilj je bio unistiti ds

te koje nabrajas kao nove pokretace ds su budalastine oni nemaju glasova ni za malu salu u surdulici...
Ма не нервирај се. Шта те брига што ти је СРС пропала, ето добио си Zavijetnicu.
 
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas rekao je večeras da ova stranka traži beogradske izbore i dodao da ne razume zašto je bilo kome u opoziciji ko je za promenu vlasti u Beogradu problem da uradi to isto.

„Nisam pozivao na izbore koje sam dogovorio sa Vučićem, kako je to, svestan činjenice da ne govori istinu, rekao Miroslav Aleksić. Podsetio sam da je Aleksandar Vučić građanima Beograda, a ne meni, obećao nove izbore na proleće 2023. Ogradio se rekavši da će izbora biti ako opozicija to bude tražila“, rekao je Đilas za portal Nova.rs reagujući na intervju Miroslava Aleksića iz Narodne stranke za naš portal.

„Pa zar nije logično da ako svi zaista želimo da sprečimo da SNS upravlja Beogradom još tri godine, javno tražimo izbore i da ne dozvolimo Vučiću da se sakrije iza te rečenice? Zar nije logično da ga tako isteramo na čistac i vidimo da li će ispuniti ono što je javno obećao ili ne“, upitao je Đilas.

Đilas je istakao da za njega i SSP nije cilj da imaju desetak poslaničkih i odborničkih mesta već da promene sistem, te im traženje beogradskih izbora, kako je naveo, jeste logično.

„Mi tražimo izbore i zaista ne razumem zašto je bilo kome u opoziciji ko je za promenu vlasti u Beogradu problem da uradi to isto“, zaključio je Đilas za portal Nova.rs.

Podsetimo, na pitanje da li će se Narodna stranka odgovoriti na poziv predsednika SSP-a Dragana Đilasa opoziciji o tome da li hoće izbore u Beogradu na proleće, šef poslaničke grupe ove stranke u Skupštini Srbije Miroslav Aleksić rekao je za portal Nova.rs sledeće:

„Ja zaista ne razumem pitanje i pravo Dragana Đilasa da nas poziva na neke izbore koje je on dogovorio s Vučićem. Naravno da smo mi kao Narodna stranka spremni za izbore i želimo ih kad god, na bilo kom nivou i što pre, ali to je interni dogovor njega i Vučića. Ne znam da li će postojati uslovi da se oni održe, ali spremni smo, učestvovaćemo na njima. Trudimo se da ih bude što pre jer svaki dan na vlasti SNS i Aleksandra Vučića stvara nesagledivo loše posledice po građane Srbije.“
Pogledajte prilog 1275066
https://nova.rs/vesti/politika/dragan-djilas-miroslav-aleksic/

Opet je progovorio On!
Jedini predstavnik autentične opozicije.
Siguran sam da će u 1. kvartalu 2023. ova vlast radikala postati samo sećanje.

Ovaj skot na sledecim izborima nece preci ni cenzus. On je svoje zavrsio, samo je glup pa to ne kapira, isto kao i ona budaletina Tadic, nanu li mu naninu, da nije izlazio posebno ne bi ni uzeli Beograd. (mada moram da opljujem i moje favorite Suvereniste/DJB, i oni su trebali da se ujedine u neki suverenisticki blok a ne da idu posebno, i oni su odneli 2% glasova, tj. poklonili 1% SNS bandi (jer se deli to sto ne udje na ostale proporcionalno, tako da je deo uzela nazovi opozicija a deo SNS&co).

Evo zapisite, ako bude ovih izbora ovi gradjanisti ima da dozive katastrofu. Vec su doziveli, a sad ce tek. Sve su karte pale, mislim da je sad najvecem broju gradjana jasno da je sve ovo lazna opozicija, a narocito drug Djido, koji je posle izbora avanzovao od oberKriminalca do Gospodina.
 
Govoreći o beogradskim izborima, Lazović je ocenio da je sastanak Dragana Đilasa i Aleksandra Vučića bio „štetan“ za opoziciju.

On je ocenio da će izbora u Beogradu biti sledeće godine jedino „ako budu odgovarali Srpskoj naprednoj stranci“, ali je naveo da veruje da će lokalni izbori u Beogradu biti 2024. godine.


„Izbori će biti isključivo ako odgovara SNS i meni se čini da u ovom trenutku to nije baš tako“, ocenio je Lazović.


1671999109-DSC_9055-scaled.jpg


On je naveo da su poslednji izbori u Beogradu pokazali da opozicija može da napravi bolji rezultat i u „ovakvim izbornim uslovima“.

Lazović je naveo kako Ne davimo Beograd ne beži od izbora i u „Utisku nedelje“ je naveo da on traži izbore u Beogradu „kad god“.

„Mi smo opozicija i jedva čekamo izbore… Mislim da uslovi jesu teški, ali može da se pobedi“, dodao je on.

Lazović je naveo da ne deli utisak pojedinaca „da je u opoziciji baš sve loše“ i dodao da opozicone grupe u Skupštini Srbije, ali i u Skupštini grada Beograda, međusobno sarađuju i dogovaraju se.

„Zajedno smo tražili smenu Siniše Malog i članova REM-a u Skupštini Srbije, ali i smenu Šapića u Skupštini grada Beograda“, rekao je on.


On je naveo da će Ne davimo Beograd sarađivati na stvaranju zajedničke liste sa onim stranakam koje
su im ideološki bliske.

ЦЕО ТЕКСТ
 
Sta vam smeta Vučić?
Pustite čoveka više na miru.
Nije on kriv za vaše propale mečkarske kombinacije ..
Кад је долазио у Утисак недеље, било му је све добро, а кад забрањује својима да учествују у ТВ дуелима, онда питаш шта не ваља ? Оно кад Вучић није смео да изађе ником на ТВ дуел. То.
 
Кад је долазио у Утисак недеље, било му је све добро, а кад забрањује својима да учествују у ТВ дуелима, онда питаш шта не ваља ? Оно кад Вучић није смео да изађе ником на ТВ дуел. То.
Nije valjda Vučić smisao tvog života?
To onaj N1 bindžuje dileje koje se nalože kao pred utakmicu Kamerun - Srbija pa imali oni pravu sliku pred utakmicu ali im nije baš najjasniji rezultat na kraju...
 

Back
Top