Đilas: Srbija se pretvara u koloniju prodajom svega što ima

Ajaoj pa jel vi mislite da oni znaju šta je eksploatacija i koliko to vredi.

dovedu lepo “konsultanta” koji smisli priču prodaju RTB pare u budžet da se rese rupe pred izbora provizije u džep.

to sto ćemo sutra kukati i plakati nema veze.

Aj bre ne lupetaj da naši ne znaju šta je eksploatacija ...

Znaju i te kako , ali kao što si nekada morao dati Bor Francuzima jer "su nas voleli" tako smo sada dali Kinezima

Inače Bor smo vratili tako što su "pošteni" komunisti našli dokaz da je Nemačka za vreme WWII platila Višijevskoj Francuskoj rudnik Bor i postala vlasnik istog
Nakon rata , kao poražena Nemačka se morala odreći rudnika Bor .. a tu negde leži i priča o ratnoj odšteti

Ne znam da li su nam to zaboravili i možda leži tu razlog zašto De Gol nije mogao očima videti JBT.
 
Magarci koji su pustili vest da nam je vazduh najzagadjeniji a i drugi magarci koji su to poverovali treba da posete psihijatra. Pa Srbija uopste nema opremu koja bi to precizno odredila, da ne pricam da mi neku industriju i nemamo. A kakvu industriju ima Amerika, koliko je zagadjeno u Indiji, Turskoj, pff
Imaš aplikaciju na telefonu koja meri zagađenje

Ono je užasno u Vučleristanu
 
Kaže čovek koji je prodavao sve što je stigao.
On je neco prodavao tv minute koje je posteno platio,znaci ti odes na kvantas uzmes sve banane i onda ih dalje preprodajes po ceni koju ti odredis,e to je on radio u medijima za sta ga optuzuju da je zaradio 620 miliona €,e za to se ne odgovara samo ogovara
 
Dobar dan mitrovicu,dosao sam da kupim sve minute na pinku,cao djiki nema frke ,u kesu 200 miliona evra,izvolte,dobar dan ja bih da se reklamiram kod sanje marinkovic u magazinu in,moze naravno,izvolte u djikijevu firmu sad on poseduje sve minute pa se s njim dogovorite,i ti tu vidis problem sto je sad 3x skuplji minut? Pa onda nemas veze s biznisom jer se danas sve vrti oko medija,veca sila od politicara
 
Djilas je u politiku ušao bogat i sa milionima koje i sad ima.vučići je u politiku ušao kao prodavac eksera a sad ima milione ako ne i milijarde..
Djilas nije usao bogat u politiku. Njegova firma pre ulaska u vlast imala je godisnji obrt od oko 40 000 evra. Kada je postao vlast njegova firma belezi godisnji obrt od 46 miliona evra. Malo li je?
 

Back
Top