Djilas pre 10 godina rekao da ne zeli da rusi vlast SNS-SPS dok izdaju Kosovu i Metohiju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Akset

Zainteresovan član
Poruka
484
U emisji tadasnjeg b92 18. marta 2013., gostujuci Djilas je rekao, parafraziram: ova vlast(SNS-SPS) je prihvatila Biselski sporazum i na kraju ce doci do ponizavajuceg priznanja nezavisnosti Kosova i Metohije. Ja necu rusiti tu vlast dok oni sprovode tu politiku.

Ako se neko pita zasto se raspadaju protesti i sav haos u opoziciji vlada vec 11 godina. To je tako jer su Vucic i Djilas podelili karte dok odradjuju Kosovu i Metohiju.

U emisji tadasnjeg b92 18. marta 2013., gostujuci Djilas je rekao, parafraziram: ova vlast(SNS-SPS) je prihvatila Biselski sporazum i na kraju ce doci do ponizavajuceg priznanja nezavisnosti Kosova i Metohije. Ja necu rusiti tu vlast dok oni sprovode tu politiku.

Ako se neko pita zasto se raspadaju protesti i sav haos u opoziciji vlada vec 11 godina. To je tako jer su Vucic i Djilas podelili karte dok odradjuju Kosovu i Metohiju.
Srećom, narod u Srbiji pamti finansijske stručnjake i eksperte za privatizacije iz redova Demokratske stranke, što se i vidi po pojedinačnim rejtinzima i rezultatima izbora.

Snimak možete pogledati na OVOM linku.

Srećom, narod u Srbiji pamti finansijske stručnjake i eksperte za privatizacije iz redova Demokratske stranke, što se i vidi po pojedinačnim rejtinzima i rezultatima izbora.

Snimak možete pogledati na OVOM linku.
Ne mora da pamti. Svi često na tv-u vide tog eksperta Sinišu Malog, čija je porodica odavno u čvrstim vezama sa porodicom Vučić

A ti si kao za opoziciju.
Ne, meni to miriše da bi i Đilasa trebalu uvesti , tj okriviti za 'izdaju' tj. za "ponižavajuće" priznavanje Kosova.
Paa, što se nije bunio,.. što nije srušio Vučića,.. ..
to od kada je Šešelj pomerio granice (ne)morala,.. to sad svi naučili.... samo je opozicija kriva, za sve.

Tako će posle i nas koji nismo mitingovali protiv priznavanja da okrive,..

( znate ono kad se Crnogorcu ne moga dići a mlada ga stimuliše rukama,.. pa je zabole ruka,.. a crnogorac kaže - pa promeni ruku,.. pa je zabole i druga,.. a Đetić je ukori - Pa što si se udavala, kad si bolešljiva, jado ---- (asocijacija).

Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back