Đilas pozvao građane na protest 8. decembra

samo se ti zanosi... causesku je pao za noc... kolko sam upucen svilen gajtan je ovaj manijak dobio iz vasingtona sto se da videti po javnim nastupima, isto kao djika posle svog povratka iz istog

Opet si depresivan, Mrljo. Lepo ti iskusan čovek predlaže da promeniš posao, nije metla za tebe. Svileni gajtani ovde ne rade dok ne dobiješ pozdrav od cara Putina.
 
Jako su loši. Baš su JAKO loši. Pokvareni i zli.
Kakav im je prostak glasnolajavac, takvi su i oni.
Seregej koji je uživao da maltretira goste po klubovima i započne tuču, pa kad dobije po famfulji onda zove da dođu "drugari" da polome i goste i lokal.
Sve su očajniji, neko im seče granu, a Služba nije navikla da gubi. Nikako da smisle novi način za prevaru, istrošili su se vremenom. Pucaju polako.
Biće tu svega još...čoveče, kako im smrdi iz glave, užas...
 
Opet si depresivan, Mrljo. Lepo ti iskusan čovek predlaže da promeniš posao, nije metla za tebe. Svileni gajtani ovde ne rade dok ne dobiješ pozdrav od cara Putina.

rodjen sam depresivan jer kad sam video tebe i tebi slicne pomislio onako malecni i prepametan, u kakav brlog i ljudski talog ste me doneli

- - - - - - - - - -

Jako su loši. Baš su JAKO loši. Pokvareni i zli.
Kakav im je prostak glasnolajavac, takvi su i oni.
Seregej koji je uživao da maltretira goste po klubovima i započne tuču, pa kad dobije po famfulji onda zove da dođu "drugari" da polome i goste i lokal.
Sve su očajniji, neko im seče granu, a Služba nije navikla da gubi. Nikako da smisle novi način za prevaru, istrošili su se vremenom. Pucaju polako.
Biće tu svega još...čoveče, kako im smrdi iz glave, užas...

i ti si dzaba jeo marjanovo zito iz rezervi?
 
vidi se da ne poznajes politicki olos... kad je jedini kulturan i obrazovan kostunjavi uspeo da se pokvari onda znaj da nam nema spasa ko god zasedne posle ovih seljoberskih bolesnika... protesti nista ne menjaju vec samo doprinose realnoj medijskoj slici zavkoju oni 20 km id bg ni ne znaju da postoji... ovi idioti ce pasti onog sekunda kada veliki tata kaze dosta je, pocinjete da me kompromitujete... setimo se kad je paljena tv bastilja a studio b jedini "slobodan" medij... naravno sps medij koji je kontrolisano pljuvao vlast da ne bi drugi radili to nekontrolisano... danas je ista situacija, samo umesto studija b imamo n1 koji je isto u sluzbi odrzavanja ove sekte koju su postavil ko drugi nego vlasnici n1 kojima je jedini cilj stvaranje nove jugoslavije koju ce po potrebi ponovo razoriti kad im se nadigne... djilas je jedan od pijuna vlasti koji radi isto sto i n1...

poznajem, na zalost i to dobro...nego trenutno osim ove drugu opoziciju nemamo, a izmedju dva zla ipak biram manje...ili da se svi zavucemo u misje rupe i cutimo, a familija vucic neka postane dinastija vucic i vlada naredna 3 veka
 
normalno, ko ti je postavio imenjaka da terorise i ponizava drzavu srbiju i srpski narod taj ce ga i skinuti... princip spojenih sudova

Misliš, na izborima? Ne videh da je iko u Srbiji, osim tvojih, došao na vlast silom. Čak ni "diktator" Milošević. Ustvari, samo je "demokratija" u Srbiji uspostavljena državnim udarom, sa poznatim inspiratorom. Lepo društvanjce.
 
Misliš, na izborima? Ne videh da je iko u Srbiji, osim tvojih, došao na vlast silom. Čak ni "diktator" Milošević. Ustvari, samo je "demokratija" u Srbiji uspostavljena državnim udarom, sa poznatim inspiratorom. Lepo društvanjce.

2012 cestitkama iz EU u 15h u SRED GLASOVANJA.....svi drugi su se dosada provlacili, a Vi, sekta na vlasti, ima da nahebe za sve do sada. Ovo je odlicno jer se SAV SLJAM, TALOG, i OLOS,

iz svih opcija UJEDINIO PROTIV Srba i Srbije. Lako ce se zavrsiti posao dezinfekcije, dezinsekcije, deratizacije, zohara i stakora, DDD.
 
https://dnevnizurnal.com/narod-porucuje-vucicu-da-ne-volimo-te-da-mi-smo-olos/

NAROD PORUČUJE VUČIĆU: Da ne volimo te, da mi smo ološ!

z90%C5%A1z%C5%A1.jpg


Nakon izjave predsednika Srbije da je jedan deo naroda ološ jer govori ružne reči o njegovoj porodici, desio se pravi mali rat na društvenoj mreži Tviter.



Naime Vučić je u izjavi za jedne beogradske novine rekao da jedan deo naroda koji ga mrzi i želi smrt članovima njegove porodice, ne može drugačije da nazove do “ološ”. Ova reč je čini se uzjogunila dobar deo naroda, barem onaj deo koji je prisutan na tviteru.



Prenosimo pojedine komentare i poruke upužene predsedniku Srbije:



Da ja sam ološ. Moj brat i majka takođe ološ. I moje komšije ne glasaju za tebe i ne verujemo ti ništa. Svi smo mi ološ i ponosni smo na taj status koji si nam ti sam dodelio.





Ok ološi dobro veče! Ponosan sam što sam i ja deo tih ološa, nas ološa!



Predsednik reče da neće da kaže nijednu ružnu reč o Haradinaju, da ali zato mu nije problem da narod stalno vređa natziva ološem i bandom. Neka neka.



Predsednik Srbija nazvao je narod ološem samo zato što kritikuju njegov rad i sumnjive poslove njegovog brata. Ludilo.



Svi smo mi ološ, ponosito to kažem. I moja baba. Jeste penzioner ali se ne prodaje za bananu i hleb.



Sramota je ljudi ovo. Niko ne sme biti označen kao ološ od strane Vučića predsednika države!

 

Back
Top