Quantcast

Djilas poklanja Tomi voz da rusi DS rezim u subotu !

al bundy

Legenda
Poruka
61.123
Izvor: Beta

Beograd -- Gradonačelnik Beograda Dragan Đilas kaže da je ustupanjem kompozicije Beovoza za prevoz učesnika mitinga SNS učinio uslugu Železnici Srbije, a ne naprednjacima.

Đilas je postigao dogovor sa direktorom Železnica da se za SNS obezbedi kompozicija Beovoza za prevoz učesnika mitinga 5. februara iz Novog Sada za Beograd.

Gradonačelnik Beograda je kazao da nema potrebe od svega praviti političku priču.

"Sa jedne strane, činjenica je da Železnice Srbije zbog vremenskih uslova nemaju kapacitet da ispune obaveze iz ugovora. Sa druge, čitavog života borio sam se za to da svako može na mirnom protestu da iznese svoje mišljenje i kritikuje vlast i da niko nijednim postupkom nema pravo da ga u tome ometa", rekao je Đilas.

On je objasnio da je zbog toga prihvatio molbu Železnica Srbije da rezervnu garnituru Beovoza iskoriste kako bi ispunile svoje preuzete obaveze.

http://www.naslovi.net/tema/243652

Kakav cirkus , jedan od najmocnih ljudi u vladajucoj stranci daje voz "najvecoj opozicionoj stranci" da sa njim dovodi pristalice i "rusi rezim" , prava opozicija nema sta:super: ... u Djilasovom zutom vozu :mrgreen:

al bundy

Legenda
Poruka
61.123
SNS je vec platio taj voz, koji prvo nisu hteli da daju iz Zeleznica....pa su sada promenili odluku je jer Vucko pizdeo na medijima zbog toga....Sad pokusavaju da prikazu da im voz poklanjaju za prevoz...zbog nekakvih demokradskih tekovina..bla, bla...
Pa nije platio ovaj voz , vec neki od Zeleznica Srbije , a ovi pripadaju Gradu Beogradu valjda , ZS su htele da vrate pare Solji i Pizzi ,al je onda iznanda kao spasioc , Betmen yebote , uskocio dobrodusni Djilas i velikodusno dao Beovoz naprednjacima , da "ruse rezim ":mrgreen:

mar_comm

Elita
Poruka
24.450
SNS je vec platio taj voz, koji prvo nisu hteli da daju iz Zeleznica....pa su sada promenili odluku je jer Vucko pizdeo na medijima zbog toga....Sad pokusavaju da prikazu da im voz poklanjaju za prevoz...zbog nekakvih demokradskih tekovina..bla, bla...
Да, да ...

Како је мало потребно човеку да буде сретан ....

Искључи мозак и постане мрачак ....

mračak

Domaćin
Banovan
Poruka
3.381
Pa nije platio ovaj voz , vec neki od Zeleznica Srbije , a ovi pripadaju Gradu Beogradu valjda , ZS su htele da vrate pare Solji i Pizzi ,al je onda iznanda kao spasioc , Betmen yebote , uskocio dobrodusni Djilas i velikodusno dao Beovoz naprednjacima , da "ruse rezim ":mrgreen:
Pa Djilas je marketinski mag, jos ce kao JeBoTiTo da kaze da su demonstranti u pravu. A Toma je ispao ovde glupson par ekselans...**** ga voz...:D

mar_comm

Elita
Poruka
24.450
Железница вратила паре, сад било на Авали ...

Ђилас Томи даје воз
да би рушио странку којој је он подпредседник ....

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

TONOLAN

Elita
Poruka
17.452
Izvor: Beta

Beograd -- Gradonačelnik Beograda Dragan Đilas kaže da je ustupanjem kompozicije Beovoza za prevoz učesnika mitinga SNS učinio uslugu Železnici Srbije, a ne naprednjacima.

Đilas je postigao dogovor sa direktorom Železnica da se za SNS obezbedi kompozicija Beovoza za prevoz učesnika mitinga 5. februara iz Novog Sada za Beograd.

Gradonačelnik Beograda je kazao da nema potrebe od svega praviti političku priču.

"Sa jedne strane, činjenica je da Železnice Srbije zbog vremenskih uslova nemaju kapacitet da ispune obaveze iz ugovora. Sa druge, čitavog života borio sam se za to da svako može na mirnom protestu da iznese svoje mišljenje i kritikuje vlast i da niko nijednim postupkom nema pravo da ga u tome ometa", rekao je Đilas.

On je objasnio da je zbog toga prihvatio molbu Železnica Srbije da rezervnu garnituru Beovoza iskoriste kako bi ispunile svoje preuzete obaveze.

http://www.naslovi.net/tema/243652

Kakav cirkus , jedan od najmocnih ljudi u vladajucoj stranci daje voz "najvecoj opozicionoj stranci" da sa njim dovodi pristalice i "rusi rezim" , prava opozicija nema sta:super: ... u Djilasovom zutom vozu :mrgreen:
Ma sve je to dil izmedju DS iSNS kako bi napravili nove izbore i podelili vlast izmedju sebe a ove male stranke skartirali i poslali u opoziciju.

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.298
POKLANJA voz?
Nisam znala, ja mislila da je to SNS platila, cak je i Zeleznica potvrdila taj podatak...:roll:
Nikakvog boljitka na ovom forumu, svako otvara temu onako kako njemu odgovara a ne kako jeste, a logicko pitanje, zasto Todorovic koga juri finansijska, ne da vozni park kamiona kojih ima blizu sto komada, da preveze SRS - posto su oni protiv ove vlasti, al' za malo:cool:

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.298
Polako, nemoj da se mešaš u temu koju otvori Žuti a komentarisu Tadićkali.
Mislim ovo je prava slika - Žuti i Tadićkali se slažu i uvažavaju- šta tu ima čudno?
Uuuuuuu, ja zaboravila, necu:)
Dva puta sam prijavila jednog koji me sinoc onako izvredjao, nista, sta da ti pricam:confused:
Na ignore i resis problem, odoh s "teme" jer laz izbija iz samog naslova, to dovoljno govori o tome o cemu i ti:lol:

Vidimo se kasnije...mozda...imam obaveza:bye:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.