"Đilas nas je zabranio, ne smemo da gostujemo na njegovim medijima" Boris Tadić i Vuk Jeremić progovorili o šefu opozicije

Akset

Primećen član
Poruka
532
Ko je gledao UN video je napade na Tadica. A sada Jeremic i Tadic odgovaraju.

https://www.alo.rs/vesti/izbori-202...vuk-jeremic-progovorili-o-sefu-opozicije/vest

Dragan Đilas, predsednik Stranke slobode i pravde i šef koalicije „Srbija protiv nasilja“, je u predizbornoj kampanji na svojim medijima zabranio i Borisa Tadića, lidera SDS-a, ali i Vuka Jeremića, predsednika Narodne stranke. Odnosno, svoje nekadašnje saradnike iz tabora Demokratske stranke.

"Podsećam vas da je za nas kampanja počela tako što je jedan od Đilasovih uslova da neki ljudi iz SDS budu na listi SPN bio da se ja ne pojavljujem nigde u medijima, odnosno da mi se oduzme sloboda govora. Tada je mnogima od vas to delovalo neverovatno, a neki su me i optuživali da lažem", napisao je Boris Tadić na svom nalogu na društvenoj mreži “X” I dodao:

„Poštovana, više puta ste me danas spominjali i postavljali pitanja Radomiru Lazoviću i Đorđu Vukadinoviću u vezi sa mojim izjavama i stavovima Narodne stranke očigledno je da ih smatrate relevantnim. Da ste imali dozvolu od Vaših nadređenih u N1 Srbija da me samo jednom pozovete u Vašu emisiju tokom proteklih meseci, mogli biste da od mene dobijete odgovor na bilo koje pitanje. Niste smeli da me pozovete. I zato bi minimum dostojanstva podrazumevao da me ne prozivate. Ako dobijete u narednih 48 sati promenjenu instrukciju, odnosno zeleno svetlo da me pozovete u Vašu emisiju pre izborne tišine, rado ću se odazvati. Čisto sumnjam da hoćete, jer Vaši nadređeni imaju čvrsto zacrtanu strategiju političkog delovanja na ovim izborima koja, između ostalog, podrazumeva guranje Narodne stranke ispod radara, ali neka ostane zabeleženo da sam Vam ovo javno ponudio. Želim Vam svu sreću u Vašim profesionalnim naporima da se izborite za slobodne medije i promenu vrednosti u društvu“, poručio je Jeremić, a preneli su mediji.

Poslednja izmena od moderatora:
Dragan Đilas, predsednik Stranke slobode i pravde i šef koalicije „Srbija protiv nasilja“, je u predizbornoj kampanji na svojim medijima zabranio i Borisa Tadića, lidera SDS-a, ali i Vuka Jeremića, predsednika Narodne stranke. Odnosno, svoje nekadašnje saradnike iz tabora Demokratske stranke.

"Podsećam vas da je za nas kampanja počela tako što je jedan od Đilasovih uslova da neki ljudi iz SDS budu na listi SPN bio da se ja ne pojavljujem nigde u medijima, odnosno da mi se oduzme sloboda govora. Tada je mnogima od vas to delovalo neverovatno, a neki su me i optuživali da lažem", napisao je Boris Tadić na svom nalogu na društvenoj mreži “X” I dodao:

Pratim u detalje dešavanja i evo kako je bilo:

Đilasovci su pregovarali sa Tadićem oko njegovog uključivanja u koaliciju SPN.
Nisu se dogovorili.
Ni Đilas ni Aleksić nisu rekli ružnu reč o njemu. Prosto su rekli da se nisu dogovori i to je to. Bez ulaženja u detalje i upirivajući prst u njega kao problem.
Međutim, Tadić ničim izazvan kreće prvi u napad na njih sa narativom "zabranili su mi javni nastup, to je fašizam, ovo ono...".
To dalje prerasta u konflikt i dobijamo svinjac na političkoj sceni.

Jbt, ako niste uspeli da se dogovorite, a to se dešava, onda ćuti i gledaj svoja posla. Što blatiš drugu stranu kad te niko nije dirao i kad znaš da to može da koristi samo Vučiću? Tadić je stvaro ispao ***** što se tiče toga.

ko je veci izdajnik?

djido , veciti vjerni opozicionar gosn vucica, ili ova dva mufljuza pogotovo jeremic koji je ko balavac postavljen po instrukcijama za ministra spoljnih poslova a potom i za pred skupstine un ...

da bi prebacio pitanje kosova iz un u brisel
Pozderac je zaista odvratan.

Pratim u detalje dešavanja i evo kako je bilo:

Đilasovci su pregovarali sa Tadićem oko njegovog uključivanja u koaliciju SPN.
Nisu se dogovorili.
Ni Đilas ni Aleksić nisu rekli ružnu reč o njemu. Prosto su rekli da se nisu dogovori i to je to. Bez ulaženja u detalje i upirivajući prst u njega kao problem.
Međutim, Tadić ničim izazvan kreće prvi u napad na njih sa narativom "zabranili su mi javni nastup, to je fašizam, ovo ono...".
To dalje prerasta u konflikt i dobijamo svinjac na političkoj sceni.

Jbt, ako niste uspeli da se dogovorite, a to se dešava, onda ćuti i gledaj svoja posla. Što blatiš drugu stranu kad te niko nije dirao i kad znaš da to može da koristi samo Vučiću? Tadić je stvaro ispao ***** što se tiče toga.
sta si ocekivao nego svinjac

sve su to ceda ubde sa svojim ulogama i zadatcima u datom trenutku

nekada ljuti protivnici vucic i draskovic, vucic i ceda danas su kolege a ta dva bednika ga podrzavaju
danica draskovic recimo u gl odboru nisa ima preko milion dinarcica ....

sve su to ceda udbe....

Što se tiče Jeremića, Radule je rekao da je imao neke nerealne zahteve kad su pregovarali o koaliciji. U smislu, meni 10 poslaničkih mesta a tebi 1. Tako se ne pregovara, pogovoro ako su vam procenti na izborima slični. Ne možeš da budeš toliko nadobudan i posle da se busaš kako niko neće sa tobom.
jeremic nece od srpskog naroda dobiti ni cenzus

PREDAO JE KOSOVO IZ UN U BRISEL

ako vec niej odgovarao za izdaju (a nece je su izdajnici na vlasti koj ice to kosovo da vrate u okvir UN ali kao nezavisnu drzavu) jednom ce morati

dzaba mu dda se poziva sada na kosovo i pokusava oprati izdaju, NAROD PAMTI!

to prase balavo nece proci cenzus i ako je on sad smesan i minimalan 3 %

Moguce samo su sa Zapada mnogo glupi ako igraju na kartu Pozderca koji nema nikakvu podrsku u narodu.
iamju oni uvjek vise igraca

od 1990 je tako, kada su ceda titoisticke udbe bila sa raznim politickim stavovima tj opcijama pa sve do danas zavisno od momenta

draskovic seselj pesicka ceda prasak canak dinkic djilas tadic...

nekada ljuti protivnici danas su saradnici , pa tako danica draskovic je u odboru nisa sa platom preko milon dinara...

ceda prasak ne retko podrzava vucica kao i canak ...

od 1990 je tako, kada su ceda titoisticke udbe bila sa raznim politickim stavovima tj opcijama pa sve do danas zavisno od momenta

draskovic seselj pesicka ceda prasak canak dinkic djilas tadic...
Da,ali i ti su imali neku podrsku...ili bar bili deo neke vece koalicije.
A ovaj sam tesko da ce nabasati cenzus. E pa pohlepan bio, malo mu bilo sto mu nudili, trazio vise...pravedno je da propadne.

Da,ali i ti su imali neku podrsku...ili bar bili deo neke vece koalicije.
A ovaj sam tesko da ce nabasati cenzus. E pa pohlepan bio, malo mu bilo sto mu nudili, trazio vise...pravedno je da propadne.
sada su pametniji

sto vise rascepkati...

ali sjeti se da nije bilo ni prave koristi kada su bili ujedinjeni 2000...
jesu srusili slobu ali narod je preveslan...
ubrzo su vlast preuzeli ceda posetioc silerove, dinkic , djilas pajtic...
a niko od bande prethodne nije odgovarao

Ko je gledao UN video je napade na Tadica. A sada Jeremic i Tadic odgovaraju.

https://www.alo.rs/vesti/izbori-202...vuk-jeremic-progovorili-o-sefu-opozicije/vest

„Poštovana, više puta ste me danas spominjali i postavljali pitanja Radomiru Lazoviću i Đorđu Vukadinoviću u vezi sa mojim izjavama i stavovima Narodne stranke očigledno je da ih smatrate relevantnim. Da ste imali dozvolu od Vaših nadređenih u N1 Srbija da me samo jednom pozovete u Vašu emisiju tokom proteklih meseci, mogli biste da od mene dobijete odgovor na bilo koje pitanje. Niste smeli da me pozovete. I zato bi minimum dostojanstva podrazumevao da me ne prozivate. Ako dobijete u narednih 48 sati promenjenu instrukciju, odnosno zeleno svetlo da me pozovete u Vašu emisiju pre izborne tišine, rado ću se odazvati. Čisto sumnjam da hoćete, jer Vaši nadređeni imaju čvrsto zacrtanu strategiju političkog delovanja na ovim izborima koja, između ostalog, podrazumeva guranje Narodne stranke ispod radara, ali neka ostane zabeleženo da sam Vam ovo javno ponudio. Želim Vam svu sreću u Vašim profesionalnim naporima da se izborite za slobodne medije i promenu vrednosti u društvu“, poručio je Jeremić, a preneli su mediji.
Pa ko bi jos pustio onakvog ruznog Jeremica na TV? Niko normalan..mozda samo u neku emisiju o uzgoju prasica.

Back