Djilas izdao oglas da se pravda...a gde je metro? :mrgreen:

Метро је технолошки превазиђен у свету. Ко још прави метро? Последњи метро у свету је саграђен још пре 100 година...:mrgreen:

А онај чувени крембил, бивши градоначелник Београда и Србомрзац, Богдан Богдановић (иначе архитекта по професији и познат по скандалу са оном скаламеријом од Југодрва поред зграде Народног позоришта) је још крајем 80-их купио 30-ак чешких трамваја, проширио трамвајске линије до Новог Београда и цео град излепио банерима и покличима " Са трамвајем у 21. век! "...:hahaha:
 
metro su sabotirali vladika amfilohije dss vlada iz sneke i vojislav koshtunica u saradnji sa srs vezom iz haga
ekipe na terenu: obraz,1389 i nacionalni stroj

jadan djilas je tu nemocan
a i kujama odseku noge svaki dan,ubishe jadnog brisa tatona 3. jr.:(

Neee, oni su svojim nesebičnim zalaganjem pomogli da se izgradi...uz pomoć njihovih ponosnih vojnika :lol:
0802-Nemanja-Jovanovic.jpg
 
Мис'им немаш неку чудну Жуту копрену пред очима ????

Не врте ти се неке чудне Жуте звезде око главе,
а све у соби ти је све плавље и плавље ????

БРЗО НА ТЕЛЕФОН !!!!!

ЗОВИ 94 !!!!!!!!!!!

СТАЊЕ ТИ ЈЕ АЛАРМАНТНО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Back
Top