- Poruka
- 60.291
http://www.e-novine.com/srbija/srbija-licnosti/42452-Drvosekovi-dugovi-pojeli-metro.html ne zna chovek da l da se smeje il da plache 

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.




metro su sabotirali vladika amfilohije dss vlada iz sneke i vojislav koshtunica u saradnji sa srs vezom iz haga
ekipe na terenu: obraz,1389 i nacionalni stroj
jadan djilas je tu nemocan
a i kujama odseku noge svaki dan,ubishe jadnog brisa tatona 3. jr.![]()









metro su sabotirali vladika amfilohije dss vlada iz sneke i vojislav koshtunica u saradnji sa srs vezom iz haga
ekipe na terenu: obraz,1389 i nacionalni stroj
jadan djilas je tu nemocan
a i kujama odseku noge svaki dan,ubishe jadnog brisa tatona 3. jr.![]()


metro su sabotirali vladika amfilohije dss vlada iz sneke i vojislav koshtunica u saradnji sa srs vezom iz haga
ekipe na terenu: obraz,1389 i nacionalni stroj
jadan djilas je tu nemocan
a i kujama odseku noge svaki dan,ubishe jadnog brisa tatona 3. jr.![]()
Neee, oni su svojim nesebičnim zalaganjem pomogli da se izgradi...uz pomoć njihovih ponosnih vojnika![]()
Извини,
а јел' теби добро ????
A dobar je Djilas
Nego bre jebacu mu mamu ako ne sagradi, trebalo je da mi stanica bude tu da pljunem![]()

Meni je odlično, hvala na pitanju, kako si ti?![]()