Đilas i Demokratska stranka kupuju narodnim parama zgradu INEX za list Press

Tihi-

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.712
Protive se kupovini zgrade "Ineksa"
27. oktobar 2009. | 16:43 -> 19:30 | Izvor: B92
Beograd -- Opozicija i LDP kritikuju odluku gradonačelnika da se za potrebe beogradske uprave kupi zgrada “Ineksa“, za šta je već položen depozit od 400 miliona dinara.


I dok se strasti u vladajućoj koaliciji smiruju, optužbe je počela da upućuje opozicija. Radikali postavljaju pitanje kako je gradonačelnik Dragan Đilas, bez odluke gradskog veća, odlučio da kupi “Ineksovu“ zgradu u Ulici kraljice Marije, za šta je već položen i depozit od 400 miliona dinara.

Šef odborničke grupe SRS-a Nemanja Šarović podseća da o toj odluci nije konsultovana ni Skupština grada Beograda.

“Skupština grada o ovome uopšte nije donela odluku. Dakle postoji čitav niz zakonskih procedura koje su i propisane kako bi sprečile samovolju. Da li mislite da može Mirko Cvetković sada da izađe i da kupi zgradu od 10 milijardi?! Naravno da ne može, ja mislim da ne može“, kaže Šarović.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=10&dd=27&nav_category=11&nav_id=389067

------------

sramota za sta se sve trose narodne pare zar ne? zato Beograd nema obdanista , zato u Beogradu mesto u obdanistu kosta 200 evra mesecno - jer pare kojima su trebala da se grade obdanista za srpsku decu, kupuju se zgrade za privatne Djilasove firme....

Ovde ima elemenata krivicnog dela za momentalno hapsenje Dragana Djilasa zbog krivicnog dela zloupotreba sluzbenog polozaja - jer je mimo zakonom predvidjene procedure polozio kriminalnom zloupotrebom funkcije 400 miliona dinara za kupovinu zgrade bez postovanja zakonom predvidjene procedure.

Naravno da Djilas nece zavrsiti u zatvoru, jer dok si iz DS-a mozes da krades otimas pljackas - zakon za tebe ne vazi.
 
Poslednja izmena:
opet si slagao,u beogradu maksimalna cena vrtica je oko 7ooo dinara,jer grad subvencionise cenu,a sta je lose u tome da grad kupi tu zgradu i sve svoje sluzbe smesti tu ,a ne ko sad na 10 lokacija,uzgred od izdavanja tih 10 lokacija ladno moze da otplati tu zgradu

ne znam dal ti je neko javio al u tim drzavnim vrticima nema mesta jer ih ima premalo. a mesto u privatnim kosta 200-250 evra mesecno.

i mesto da se tim parama grade novi vrtici za decu, poa da svako dete ima mesto u vrticu, te pare ce otici u privatne dzepove i za firme djilasa tajkuna
 
Uradili su, uradili su, nije da nisu.. kuce, vile, bazene..

i napunili sefove i racune u inostranstvu pokradenim parama od naroda :rtfm:

citaj danasnju izjavu dijane dragutinovic koja JAVNO PRIZNAJE da se iz budzeta ukrade 1.5 milijarde evra godisnje za koje niko ne zna gde zavrsavaju :rtfm:

Vecih LOPOVCINA od Demokratske Stranke na vlasti u Srbiji nije bilo.

Svi ce oni redom cim izgube vlast da gule robiju od 20 do 40 godina
 
i napunili sefove i racune u inostranstvu pokradenim parama od naroda :rtfm:

citaj danasnju izjavu dijane dragutinovic koja JAVNO PRIZNAJE da se iz budzeta ukrade 1.5 milijarde evra godisnje za koje niko ne zna gde zavrsavaju :rtfm:

Vecih LOPOVCINA od Demokratske Stranke na vlasti u Srbiji nije bilo.

Svi ce oni redom cim izgube vlast da gule robiju od 20 do 40 godina

Да видимо шта је следеће, докле могу да иду и докле ћемо да ћутимо и докле ћемо да толеришемо пљачку :evil: :evil: :evil:
 
Kad prodaju ne valja, kad kupuju ne valja, pa kako vama udovoljiti?

Nisu to kupovali ONI vec ON.

Ne dezavuisi sebe. Ovde je u pitanju licna odgovornost i zloupotreba polozaja.

On ne moze ni da kupuje ni da prodaje. Moze samo da da predlog skupstini grada pa da ona odluci.

Ovo je jedna obicna uzurpacija vlasti svojstvena samo u diktaturama.

A takvi kao ti za saku koskica daju logisticku podrsku lopovluku.Sad reci iskreno koliko te placaju da ovuda tipkas i dajes podrsku lupezima i bitangama. Znas kako se kaze :
"s' kim si takav si"
Mislim da ti bace po jednu kosku rano izutra pa ako se pokazes u toku dana dobijes repete jos jednu uvece.
 
i napunili sefove i racune u inostranstvu pokradenim parama od naroda :rtfm:

citaj danasnju izjavu dijane dragutinovic koja JAVNO PRIZNAJE da se iz budzeta ukrade 1.5 milijarde evra godisnje za koje niko ne zna gde zavrsavaju :rtfm:

Vecih LOPOVCINA od Demokratske Stranke na vlasti u Srbiji nije bilo.

Svi ce oni redom cim izgube vlast da gule robiju od 20 do 40 godina

Nece da gule robiju zato sto su svi isti, jer kad bi buduca vlast strpala ove u zatvor i sama bi se nasla tamo posle njihove smene.....

vrana vrani oci ne vadi.... svi su isti....
 
A koja je to postena stranka kod nas?

svi koji ne kradu kao demokrate. cela opozicija je postenije od sadasnje vlasti

Vecih lopova od DS-a nikada nije bilo u ovoj zemlji. Samo su iz budzeta ukrali skoro 1.5 milijardi evra a da ne pominjemo ostale stvari

Oni nekadasnji milosevicevi lopovi su se zadovoljavali sa stanom vikendicom i autom a ovi kradu toliko da pare u torbama ne mogu da ponesu na ledjima kolko su pokrali :rtfm:

Drugo ko sto je vec objasnjeno Djilas nema pravo da kupuje bilo sta, vec to radi skupstina grada eventualno na njegov predlog a on je vec uplatio avans za zgradu od 400 miliona i to je klasican kriminal i zloupotreba sluzbenog polozaja.
 
Nece da gule robiju zato sto su svi isti, jer kad bi buduca vlast strpala ove u zatvor i sama bi se nasla tamo posle njihove smene.....

vrana vrani oci ne vadi.... svi su isti....


To sto si napisao vec je bezobrazluk jer na posredan nacin hoces da ocrnis kompletnu populaciju u Srbiji, jer lopov moze biti samo onaj sto krade i onaj sto mu pomaze.Pa cak si i mene okarakterisoa kao lopova a nemam dodira ni sa jednom politickom partijom, strankom ili bilo sta drugo vezano oko politike ili vlasti.

Sto se mene tice, sve sto napises je jedna obicna podrska dos lopurdama a posto si ti toliko istrajan u odbrani kriminalaca to znaci da si i ti sasvim isti takav kriminalac.
 
To sto si napisao vec je bezobrazluk jer na posredan nacin hoces da ocrnis kompletnu populaciju u Srbiji, jer lopov moze biti samo onaj sto krade i onaj sto mu pomaze.Pa cak si i mene okarakterisoa kao lopova a nemam dodira ni sa jednom politickom partijom, strankom ili bilo sta drugo vezano oko politike ili vlasti.

Sto se mene tice, sve sto napises je jedna obicna podrska dos lopurdama a posto si ti toliko istrajan u odbrani kriminalaca to znaci da si i ti sasvim isti takav.

slazem se. samo lopovi i oni koji kradu zajedno sa njima podrzavaju lopove.
 
To sto si napisao vec je bezobrazluk jer na posredan nacin hoces da ocrnis kompletnu populaciju u Srbiji, jer lopov moze biti samo onaj sto krade i onaj sto mu pomaze.Pa cak si i mene okarakterisoa kao lopova a nemam dodira ni sa jednom politickom partijom, strankom ili bilo sta drugo vezano oko politike ili vlasti.

Sto se mene tice, sve sto napises je jedna obicna podrska dos lopurdama a posto si ti toliko istrajan u odbrani kriminalaca to znaci da si i ti sasvim isti takav kriminalac.

Ja sam mislio na POLITICARE a ne na obican narod, e sad ako si i ti politicar to je druga stvar sto si se prepoznao u svemu ovome.....
 
svi koji ne kradu kao demokrate. cela opozicija je postenije od sadasnje vlasti

Vecih lopova od DS-a nikada nije bilo u ovoj zemlji. Samo su iz budzeta ukrali skoro 1.5 milijardi evra a da ne pominjemo ostale stvari

Oni nekadasnji milosevicevi lopovi su se zadovoljavali sa stanom vikendicom i autom a ovi kradu toliko da pare u torbama ne mogu da ponesu na ledjima kolko su pokrali :rtfm:

Drugo ko sto je vec objasnjeno Djilas nema pravo da kupuje bilo sta, vec to radi skupstina grada eventualno na njegov predlog a on je vec uplatio avans za zgradu od 400 miliona i to je klasican kriminal i zloupotreba sluzbenog polozaja.

opozicija postena ,a velja jos malo pa ce svirati klavir u padinjaku:hahaha:
 

Back
Top