Djilas bi da gasi medije i priznao ako pobedi da ce da uvede strasnu cenzuru, i ce da oduzme frekvencije Hepiju i Pinku i da ce zatvoriti sve medije

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
32.197
Informer uvek ima informacije iz prve ruke. Oni su culi kada je Djilas rekao - Ja kada pobedim uvodim strasnu cenzuru, pretim da cu da oduzmem frekvencije Hepiju i Pinku i zatvoriti sve medije koji mi nisu po volji.
Ja licno nisam cuo u medijima da je Djilas to rekao, ali ne verujem da Informer laze.
Znaci, da li je Djilas tj bahati diktator nacisto izgubio kompas ?
:think:
zzzz.png

Informer uvek ima informacije iz prve ruke. Oni su culi kada je Djilas rekao - Ja kada pobedim uvodim strasnu cenzuru, pretim da cu da oduzmem frekvencije Hepiju i Pinku i zatvoriti sve medije koji mi nisu po volji.
Ja licno nisam cuo u medijima da je Djilas to rekao, ali ne verujem da Informer laze.
Pogledajte prilog 1449410
Znači opet je Đilas, diktator, fašista, lopov? Posle izbora pretvara se u druga. :D

Vučić pred svake izbore kaže da će ukinuti partijksu državu i da će se diretktori birati po stranačkoj pripadnosti i uvek laže..to mu je jeftin trik koji uvek pred izbore kao ne može se više ovako biće velikih promena a posle izbora ostane sve isto i isti ljudi nastavljaju sistemski da se bogate kroz razne privilegije...samo se čeka ko će posle izbora da preleti kod vučića koji ima neograničena sredstva u novcu sada je to kena..ranije bulatović pa trivan i ostali žuti za koje je govorio da su najveć kopovi..interesanzno da kad pređu kod vučića odjednom postaju pošten i nisu više lopovi..eh da i đilas je jahao ćurana

Naprednjaci su napravili kartele..u svakoj opštini u svakom gradu se 3-4 familije pitaju oko svega...zna se koji kriminalci mogu da prave zgrade ko može da asfaltira...sve se namesta tenderi,poslovi...i zato nazadujemo jer smo postali taoci naprednjaka i njihovih kriminalaca koji imaju velike privilegije i bahato prete i reketiraju

Pa zar ne treba.Isto je to rekao i vucko,pre nego sto je postao premijer,a kada je seo u fotelju,nikom nista.Cak je najvise gostovao na Hepiju,za kojeje najvise pricao da ce ih zatvoriti,pa posle i Pink.

I onda ce da otvori 3-4 iste takve u zamenu?

(al u drugom vlasnistvu, a?)

Мислим да је Ђидо на неки начин власник НАТО-опозиције(оних који нису Вучићеви) и да ће бити врло важан фактор када Вучић сиђе са власти.Ђидо неће укидати Пинк, већ ће сарађивати са Митровићем.

Сматрам да је Ђилас лопов, смрдљиви левичар и битанга, али ако је заиста обећао да ће очистити овај шљам који је 1000 пута гори од њега, онда ћу гласати за Ђиласа.
Па онда на следећим изборима ћемо лако сменити њега, односно нека свако гласа по свом идеолошком убеђењу.

Ko misli da glasa za Djilasa, da zna da je glasao za Vucica, jer to je ona lopina koja je postala gospodin, mislim na ovog drugog, a znamo da on misli na onog prvog, bez kecelje​

Запад спрема кохабитацију Вучић-Ђилас са циљем – Србија у НАТО и против Русије

И треба да вас победи Ђилас, када се толико плашите њега ви сендвичари.
Апсолутно разумем десничаре са србин инфо-а и могу да се сложим са њима, али вас сенвичаре треба да смени било ко, јер сте убедљиво најгори.

Da su dodeljene frekvencije N1 i Novoj S uz ove postojeće i da polovina tabloida bude za opoziciju ne bi bilo najave revanšizma. Ovako ko god da dodje posle naprednjaka radiće njima isto što su oni drugima.
И треба да погасе све сендвичарске тв канале, али они неће бити опозиција, СНС ће се распасти.

Naprednjaci su napravili kartele..u svakoj opštini u svakom gradu se 3-4 familije pitaju oko svega...zna se koji kriminalci mogu da prave zgrade ko može da asfaltira...sve se namesta tenderi,poslovi...i zato nazadujemo jer smo postali taoci naprednjaka i njihovih kriminalaca koji imaju velike privilegije i bahato prete i reketiraju
To je ono što sam ja rekao juče na jednoj temi. Kako se prave ovako jeftine konstrukcije laži. Gde seu dokazi? Odgovor: dokazi su u policiji. Dajte da vidimo dokaze, onda ide ćutnja, jer dokaza osim laži priče nema.

Back