Quantcast

djevojka koju sam smatrao "zenom mog zivota"...

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
978
covjece sve mi je upropastila kako sam jevolio ljudi i taman pomislim "sjutra je praznik neradan dan je pad Berlinskog zida taman cemo za vikend ic za Paris" a ona... ma sve mi je unistila
al cini mi se da tek sad vidim njeno pravo lice da se krila ispod maske cim je sa ovim frajerom otisla znate to je jedna jaka licnost onako poznata ne bas siroj javnosti ali ovdje je bas poznat, jeßem mu mater svapsku.

tija

Primećen član
Poruka
830
Chan Shaolin Si:
covjece sve mi je upropastila kako sam jevolio ljudi i taman pomislim "sjutra je praznik neradan dan je pad Berlinskog zida taman cemo za vikend ic za Paris" a ona... ma sve mi je unistila sve ce ti upropastiti i unistiti ako joj ti dozvolis!

al cini mi se da tek sad vidim njeno pravo lice da se krila ispod maske cim je sa ovim frajerom otisla znate to je jedna jaka licnost onako poznata ne bas siroj javnosti ali ovdje je bas poznat, jeßem mu mater svapsku.
eto malo i ljubomore, pa , nek idu do djavola, verovatno ce je izgustirati par dana i onda mala cao, takva ih sudbina najcesce strefi.

nego ti, lepo, spakuj se i za vikend idi u Paris, uzivaj u zivotu i lepim stvarima koje te okruzuju kada vec imas sansu za to, posveti se stvarima koje volis. A ona nije bila zena tvog zivota, veruj mi, a i ti ces to shvatiti za par meseci, prava zena ce tek uci u tvoj zivot. A sada lepo , glavu gore, samo napred, uzivaj u zivotu i nemoj ga trositi na sitne i pokvarene duse.

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
978
tija:
Chan Shaolin Si:
covjece sve mi je upropastila kako sam jevolio ljudi i taman pomislim "sjutra je praznik neradan dan je pad Berlinskog zida taman cemo za vikend ic za Paris" a ona... ma sve mi je unistila sve ce ti upropastiti i unistiti ako joj ti dozvolis!

eto malo i ljubomore, pa , nek idu do djavola, verovatno ce je izgustirati par dana i onda mala cao, takva ih sudbina najcesce strefi.

nego ti, lepo, spakuj se i za vikend idi u Paris, uzivaj u zivotu i lepim stvarima koje te okruzuju kada vec imas sansu za to, posveti se stvarima koje volis. A ona nije bila zena tvog zivota, veruj mi, a i ti ces to shvatiti za par meseci, prava zena ce tek uci u tvoj zivot. A sada lepo , glavu gore, samo napred, uzivaj u zivotu i nemoj ga trositi na sitne i pokvarene duse.

znas mislim da bi bio najsrecniji covjek na svijetu da je sutne za par dana onda vise nebi imala ni zlatne ribice a ni poznatog frajera.

Asto se tice Paris-a vjerovatno idem samo ako ubiedim nekog da ide samnom mucno mi 8 sati guslat sam.
hoce li neko od vas samnom? necemo ranit naspavamo se lijepo pa cemoi krenut:

tija

Primećen član
Poruka
830
Asto se tice Paris-a vjerovatno idem samo ako ubiedim nekog da ide samnom mucno mi 8 sati guslat sam.
hoce li neko od vas samnom? necemo ranit naspavamo se lijepo pa cemoi krenut:[/quote]

:lol: :lol: :lol: ma evo samo da spakujem neke sitnice i krecem. :lol: :lol:

ma kreni sam, to ti je jedinstveno iskustvo, ceo vikend posveti iskljucivo sebi, uzivaj, sta ti treba ko. :) :) :)

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
978
tija:
hoce li neko od vas samnom? necemo ranit naspavamo se lijepo pa cemoi krenut:

:lol: :lol: :lol: ma evo samo da spakujem neke sitnice i krecem. :lol: :lol:

ma kreni sam, to ti je jedinstveno iskustvo, ceo vikend posveti iskljucivo sebi, uzivaj, sta ti treba ko. :) :) :)[/quote]

dosadno je putovat sam to me smara a inace u Paris kad stigem to je druga pricatamo me vec ceka delegacija imam mnogo prijatelja tamo tako da im sjutra idem u posjetu.

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
978
336:
Sto si joj dao da ode??????? Ako je volis toliko koliko tvrdis - onda idi po nju i uradi sve , ali bukvalno SVE, i vrati je. Idi i placi, moli, kleci, i ona ce se vratiti. U protivnom, ona ode, mozda zauvek, a ti ostajes sa rupom, a rupu ne moze BUDUCNOST da popuni. Sve je tako lako i logicno

sto samm joj dao da ode pa sta je tebalo da je ubijem jeli to je njena volje ako se smiluje da mi se vrati vratice se ali mislim da ce biti kasno ali ipak nijesam siguran jer znam da ce ubrzo doc da moli za oprostaj i znam da cu da popustim ludo sam u nju zaljubljen.

G

Garava.

Gost
336:
Sto si joj dao da ode??????? Ako je volis toliko koliko tvrdis - onda idi po nju i uradi sve , ali bukvalno SVE, i vrati je. Idi i placi, moli, kleci, i ona ce se vratiti. U protivnom, ona ode, mozda zauvek, a ti ostajes sa rupom, a rupu ne moze BUDUCNOST da popuni. Sve je tako lako i logicno

ZA TEBE, LJUBAVI

(Zak Prever)

Išao sam na trg ptica

i ptice kupio

za tebe

ljubavi.

Išao sam na cvetni trg

i cvece kupio

za tebe

ljubavi.

Išao sam na trg staroga gvozda

i lance kupio

teške okove

za tebe

ljubavi.

A onda sam otišao na trg robova

i trazio te

Ali te našao nisam

ljubavi moja.

S

srednjoskolka

Gost
Chan Shaolin Si:
covjece sve mi je upropastila kako sam jevolio ljudi i taman pomislim "sjutra je praznik neradan dan je pad Berlinskog zida taman cemo za vikend ic za Paris" a ona... ma sve mi je unistila Ako hoces mogu ja sa tobom za Pariz.Cisto da ti pravim drzstvo.

O

ostavljena

Gost
Ama bre...ja sam mog volela i zaklela bi se da sam najzad nasla ono sto sam trazila ceo zivot...cak sam rekla drugarici da se ne bi sa bivsim nikad pomirila zbog toga sto je ovo covek koji to n ezasluzuje...spavala sam sa njim a posle dva sata se probudio i rekao...idi ne treba meni veza...pa jesmo li samo i zene skotovvi? Kad ce da se upare dva skota i dve dobre duse da najzad ljubav procveta?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.