Djavoljev advokat

Baby Yoda

Veoma poznat
Poruka
13.656
IMDB: https://www.imdb.com/title/tt0118971/
81zHU61rn-L._SY445_.jpg

10 / 10 je moja ocena. Gluma je fenomenalna (gledao sam i pre film). Veoma je poučan film, natera čoveka da se zapita šta čini i da li greši. Kraj filma je fantastičan. Kako se vama čini? :)

Baby Yoda

Veoma poznat
Poruka
13.656
Čitav koncept je prelepo odrađen. Bukvalno mu djavo nudi iznova i iznova izbore, a on ih sam bira i na kraju počne da krivi djavola za sopstvenu propast. To je lepo dočarano jer veli broj ljudi uvek krivi druge za svoju propast. Kockam se zato i zato, pijem zbog nje, drogiram se jer me tukao otac itd. Uvek je neko treći kriv.

Baby Yoda

Veoma poznat
Poruka
13.656

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
35.857
a meni je "Miris žene" najbolji
pa "Poslednji kineski car" (samo dugo traje) pa "Lovac na Jelene" i ovaj "Djavolov advokat" dobar

ja gledao one filmove kao klinac, otkud sam ja znao da su i "oskarovci", samo sam primetio da "odskaču po kvalitetu" ono kao ostave te bez daha, moraš da gledaš... i tako...

Poslednja izmena:

4thman

Domaćin
Poruka
3.504
Čitav koncept je prelepo odrađen. Bukvalno mu djavo nudi iznova i iznova izbore, a on ih sam bira i na kraju počne da krivi djavola za sopstvenu propast. To je lepo dočarano jer veli broj ljudi uvek krivi druge za svoju propast. Kockam se zato i zato, pijem zbog nje, drogiram se jer me tukao otac itd. Uvek je neko treći kriv.
Izgovori.

Suština je slabost. I to je jače od našeg razuma.

Nisam davno gledao film. Možda bih mogao opet. Obojica su odlični u likovima đavola i đavoljevog advokata.

a bre Milun

Elita
Poruka
21.429
a meni je "Miris žene" najbolji
pa "Poslednji kineski car" (samo dugo traje) pa "Lovac na Jelene" i ovaj "Djavolov advokat" dobar

ja gledao one filmove kao klinac, otkud sam ja znao da su i "oskarovci", samo sam primetio da "odskaču po kvalitetu" ono kao ostave te bez daha, moraš da gledaš... i tako...
vec 30 godina ne gledam americke filmove ni americke glumce. Cuvam psihu i zdrav razum.

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
57.020
vec 30 godina ne gledam americke filmove ni americke glumce. Cuvam psihu i zdrav razum.

Мислим да нема много здравог разума у тридесетогодишњој одлуци да не гледаш филмове Холивудске продукције.

Има ту и лоших филмова, али и феноменалних, као што је овај о коме овде пишемо.

a bre Milun

Elita
Poruka
21.429
Мислим да нема много здравог разума у тридесетогодишњој одлуци да не гледаш филмове Холивудске продукције.

Има ту и лоших филмова, али и феноменалних, као што је овај о коме овде пишемо.
U holivudu rade CIA-psiholozi koji davaju uputstva , i naravno, pare reziserima da naprave odredjen film.......cesto radi opipavanja pulsa svetske javnosti kao i kanalisanje "istine" u , po ameriku, pozeljnom pravcu.
Ima tu i "nezavisnih" filmova ali bez znacajnog uspeha jer se takvi filmovi finansiraju sopstvenim skromnim sredstvima .......pa su tu zastupljeni trecerazredni , manje placeni, glumci kao i , opet radi ogranicenih sredstava, nedovoljna zastupljenost u reklamama.
Tipicni primeri "CIA-filmova" iz holivuda su oni sa Tom Kruzom, Angelinom Dzoli.........

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.