Дизелдорф

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Колико су ти Немци напредни показује чињеница да им се Песма Евровизије не одржава ни у Берлину, ни у Минхену, ни у Хамбургу. Поред Дизелдорфа, велике догађаје могу да организују и у Франкфурту, Келну, Штутгарту, Дортмунду, Дрездену, Бремену, Хановеру... У Немачкој се ниједан град, чак ни село, не осећа као провинција, док је код нас цела држава провинција укључујући Београд, који се може назвати највећим селом у земљи а не градом. То је све зато што смо преузели руски централизовани систем где се све држи у два града. 99% људи у свету није чуло за Нижњи Новгород, а то је трећи по величини град у Русији. Слично је и са нама, кад ћемо ми нешто значајно одржати ван БГ и НС?
 
Колико су ти Немци напредни показује чињеница да им се Песма Евровизије не одржава ни у Берлину, ни у Минхену, ни у Хамбургу. Поред Дизелдорфа, велике догађаје могу да организују и у Франкфурту, Келну, Штутгарту, Дортмунду, Дрездену, Бремену, Хановеру... У Немачкој се ниједан град, чак ни село, не осећа као провинција, док је код нас цела држава провинција укључујући Београд, који се може назвати највећим селом у земљи а не градом. То је све зато што смо преузели руски централизовани систем где се све држи у два града. 99% људи у свету није чуло за Нижњи Новгород, а то је трећи по величини град у Русији. Слично је и са нама, кад ћемо ми нешто значајно одржати ван БГ и НС?
Opet ti po Rusima:mrgreen:Ali prefrigano:lol:
 
Колико су ти Немци напредни показује чињеница да им се Песма Евровизије не одржава ни у Берлину, ни у Минхену, ни у Хамбургу. Поред Дизелдорфа, велике догађаје могу да организују и у Франкфурту, Келну, Штутгарту, Дортмунду, Дрездену, Бремену, Хановеру... У Немачкој се ниједан град, чак ни село, не осећа као провинција, док је код нас цела држава провинција укључујући Београд, који се може назвати највећим селом у земљи а не градом. То је све зато што смо преузели руски централизовани систем где се све држи у два града. 99% људи у свету није чуло за Нижњи Новгород, а то је трећи по величини град у Русији. Слично је и са нама, кад ћемо ми нешто значајно одржати ван БГ и НС?

Vala isto sam i ja razmisljao . Pa nikad !
 
Колико су ти Немци напредни показује чињеница да им се Песма Евровизије не одржава ни у Берлину, ни у Минхену, ни у Хамбургу. Поред Дизелдорфа, велике догађаје могу да организују и у Франкфурту, Келну, Штутгарту, Дортмунду, Дрездену, Бремену, Хановеру... У Немачкој се ниједан град, чак ни село, не осећа као провинција, док је код нас цела држава провинција укључујући Београд, који се може назвати највећим селом у земљи а не градом. То је све зато што смо преузели руски централизовани систем где се све држи у два града. 99% људи у свету није чуло за Нижњи Новгород, а то је трећи по величини град у Русији. Слично је и са нама, кад ћемо ми нешто значајно одржати ван БГ и НС?
Kad je Toma ošo kod njih:mrgreen:
 
Колико су ти Немци напредни показује чињеница да им се Песма Евровизије не одржава ни у Берлину, ни у Минхену, ни у Хамбургу. Поред Дизелдорфа, велике догађаје могу да организују и у Франкфурту, Келну, Штутгарту, Дортмунду, Дрездену, Бремену, Хановеру... У Немачкој се ниједан град, чак ни село, не осећа као провинција, док је код нас цела држава провинција укључујући Београд, који се може назвати највећим селом у земљи а не градом. То је све зато што смо преузели руски централизовани систем где се све држи у два града. 99% људи у свету није чуло за Нижњи Новгород, а то је трећи по величини град у Русији. Слично је и са нама, кад ћемо ми нешто значајно одржати ван БГ и НС?

Gluposti, Nemachka je velika drzava sa velikom populacijom i taj Dizeldorf ima oko 700-800 hiljada stanovnika i zajedno sa Kelnom centar je industrije zabave u Nemackoj za tvoju informaciju.
A koliko je Nemacka napredna zemlja vidi se po festivalu koji je odrzan u tom istom Dizelu i kada je u stampedu posetilaca tog festivala poginulo na desetine a povredjeno na stotine ljudi a sve to samo zbog toga sto su ulazna vrata u mesto odrzavanja festivala bila preuska... sacuvaj me boze nemacke pedantnosti u radu i francuske mode.....
Proizvodi su im sve gori i gori, od ulozaka za patent olovke(rotring,stadler..) preko samih patent olovki i satova kao i baterija od 1,5V za zidne satove(SIEMENS,VARTA,...) sa svim ovim proizvodima imam negativno iskustvo... jedino ako ni jedan od kupljenih proizvoda nije bio original tj bio je kineski plagijat... ali ne verujem????
 
Па то је суштина проблема Русије и Србије, у централизацији. Кад Крагујевац буде главни град Србије а Нижњи Новгород Русије, тада ће нам сванути.

Еј бре, па где се залете ....

Прво ово,
па Револуција ....

Шта ли ће ти следеће пасти на памет ????
 
Колико су ти Немци напредни показује чињеница да им се Песма Евровизије не одржава ни у Берлину, ни у Минхену, ни у Хамбургу. Поред Дизелдорфа, велике догађаје могу да организују и у Франкфурту, Келну, Штутгарту, Дортмунду, Дрездену, Бремену, Хановеру... У Немачкој се ниједан град, чак ни село, не осећа као провинција, док је код нас цела држава провинција укључујући Београд, који се може назвати највећим селом у земљи а не градом. То је све зато што смо преузели руски централизовани систем где се све држи у два града. 99% људи у свету није чуло за Нижњи Новгород, а то је трећи по величини град у Русији. Слично је и са нама, кад ћемо ми нешто значајно одржати ван БГ и НС?

Svaka cast,prava tema ;)
 
Немачка и Србија просто не могу да се пореде. Пре свега због површине, броја становника и животног стандарда.

:eek:

09 februar 2011

Beograd -- Saradnik Ekonomskog instituta iz Beograda Miladin Kovačević kaže da da smo sa prosečnom zaradom od oko 350 evra pri dnu u poređenju sa regionom.

Međutim kada se decembarska zarada preračuna u evre prema paritetu kupovne moći, onda se vidi da 37 evra u Srbiji vredi kao 100 evra u EU, „po čemu je prosečna zarada u Srbiji jednaka 1.100 evra, što je tek nešto manje nego u Sloveniji“.
http://www.gdeinvestirati.com/ostal...u-srbiji-vredi-kao-1100-eur-u-evropskoj-uniji
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Gluposti, Nemachka je velika drzava sa velikom populacijom i taj Dizeldorf ima oko 700-800 hiljada stanovnika i zajedno sa Kelnom centar je industrije zabave u Nemackoj za tvoju informaciju.
A koliko je Nemacka napredna zemlja vidi se po festivalu koji je odrzan u tom istom Dizelu i kada je u stampedu posetilaca tog festivala poginulo na desetine a povredjeno na stotine ljudi a sve to samo zbog toga sto su ulazna vrata u mesto odrzavanja festivala bila preuska... sacuvaj me boze nemacke pedantnosti u radu i francuske mode.....
Proizvodi su im sve gori i gori, od ulozaka za patent olovke(rotring,stadler..) preko samih patent olovki i satova kao i baterija od 1,5V za zidne satove(SIEMENS,VARTA,...) sa svim ovim proizvodima imam negativno iskustvo... jedino ako ni jedan od kupljenih proizvoda nije bio original tj bio je kineski plagijat... ali ne verujem????

i original se radi u kini
 

Back
Top