Rudjer
Iskusan
- Poruka
- 5.512
Primjetio sam jednu zanimljivost. Vrlo često mi se dešava da mi vožači koje jedva poznajem dižu kažiprst u znak pozdrava, naročito ako nema drugih pješaka, dok to vrlo rijetko čine kad se sretnemo pješke. Valjda je to neki trip većine vozača. U čemu li je fazon?










, појмам нема, и каква је ово тема,,,,,