Divni li evropski i miroljubivi Albanci, sta im bi ?

verovao ili ne, ali ako si ikada bio u prizrenu, i odes sada i vidis na sta lici, neces poverovati. ubedljivo najlepsi grad i najsredjeniji urbanizam. toliko je sve renovirano, uredjeno i sl. da je to milina. e sada da li zato sto tamo zive samo divljaci ili ne ja ne znam
ps. licno ne volim prizren, ali to su cinjenice koje sam bolidi ne zeleda vide i priznaju.

Siptari i urbanizam o Boze:worth: sta sve necu cuti danas:lol::lol::lol:
 
prizrenifs4.jpg
 
verovao ili ne, ali ako si ikada bio u prizrenu, i odes sada i vidis na sta lici, neces poverovati. ubedljivo najlepsi grad i najsredjeniji urbanizam. toliko je sve renovirano, uredjeno i sl. da je to milina. e sada da li zato sto tamo zive samo divljaci ili ne ja ne znam
ps. licno ne volim prizren, ali to su cinjenice koje sam bolidi ne zeleda vide i priznaju.

Pa, iz kog si ti sela kad ne volis Prizren.:shock:Za vas sto ne volite Prizern on je uvek bio trn u OKU.:mad:
 
Vidi bre Ademe, da ti objasnim.

Mi bi najvise voleli da ste vi kulturni, fini, otmeni, bogati i duhovni, jer bi nam bilo super sa takvima pored nas.

Medjutim, kao narod ste mahom divlji, prosti, sirovi, siromasni i zatucani, glavna grana ekonomije vam je kriminal, i tesko vam je i samima sa sobom a kamoli nama sa vama.

Ja prvi navijam da budete kulturniji i vi i mi, al' mrka kapa.
 
posto vidim da ne zelis nista da cujes, evo ti pa gledaj
kuca u kojoj je odrzano zasedanje prizrenske lige, i ona je renovirana, a razlog? pa slucajno je zapaljena nakon napustanja prizrena serbskih patrijota


Paz' da ti reknem!To sto ste omalterisali par nekih stracara i koliba ne moze da vas mnogo udalji od vase prvobitne ljudske zajednice koju je savreman covek odavno prevazisao...:!:
 
Vidi bre Ademe, da ti objasnim.

Mi bi najvise voleli da ste vi kulturni, fini, otmeni, bogati i duhovni, jer bi nam bilo super sa takvima pored nas.

Medjutim, kao narod ste mahom divlji, prosti, sirovi, siromasni i zatucani, glavna grana ekonomije vam je kriminal, i tesko vam je i samima sa sobom a kamoli nama sa vama.

Ja prvi navijam da budete kulturniji i vi i mi, al' mrka kapa.

dok god budes citao kurir, politiku i sl. i slusao sta govore ove patrijote po forumu, ja verjem da cemo mi i dalje biti kao vecina onih albanaca iz XVII-XVIII veka, koji ne znaju nista, nisu videli nista,
ps.a ovo ti verujem, mislim tako bi trebao razmisljati normalan patriota, ali koliko ih je ovde na forumu sta mislis??? ili nabroj mi dvojicu normalnih na ovoj temi.
 
dok god budes citao kurir, politiku i sl. i slusao sta govore ove patrijote po forumu, ja verjem da cemo mi i dalje biti kao vecina onih albanaca iz XVII-XVIII veka, koji ne znaju nista, nisu videli nista,
ps.a ovo ti verujem, mislim tako bi trebao razmisljati normalan patriota, ali koliko ih je ovde na forumu sta mislis??? ili nabroj mi dvojicu normalnih na ovoj temi.

Daj Ademe do sada se nisam stobom raspravljala ,ali si sada preterao.:!:
 
Daj Ademe do sada se nisam stobom raspravljala ,ali si sada preterao.:!:

zasto sam preterao, neka odgovori na pitanje, a ako nabroji deset, jos bolje, mene nikada nisu radovale tudje nesrece. a kao sto on rece, ja vise volim da "gubim" vreme sa normalnim ljudima, nego da pokusavam da po sto puta istu stvar objasnim kojekakvim bolidima, cista "ekonomika" bre
 
ako mislis da su nemci to sredili i da nemci zive u njemu danas pa izgleda tako kako izgleda onda....
ps. moram da dodam, imala je i mitrovica par zaista lepo uradjenih mesta, ali nisu dugo ostala takva

Adem ,poznajem Prizren i znam ga jako dobro.Ocistili su Nemci i Bistricu jer su djubre bacali po njoj seljaci sa brda.Ako si Kosova onda zans kad kazem seljaci na sta mislim.Da Neci su sredili prizren ceo,a siptarima je ostalo samo da podele imana ulicama.Usput Prizren jeste sada lep grad,ali izgubio je onu lepotu sto je imao jako je postao modernizovan i to mi se ne svidja.A imena ulica su sacuvaj boze:VESLI KLARK,MEDLIN OLBRAJT,BIL KLINTON .....:mad:
 

Back
Top