divlji seks se nikad ne zaboravlja,on ostaje u mom secanju zauvek!

filozofzauvek

Zainteresovan član
Poruka
112
Evo ovako,nismo se dugo culi jer sam neko vrijeme bio u Parizu sa Natalijom jer je njen cale imao nekakvog posla tamo a i tamo Natalija ima stan.Evo u cemu je problem-nikako ne mogu da se naviknem na ovaj sada novi zivot,nekako mi nedostaju prijatelji koje sad sve redje vidjam.Ono sto me zabrinjava da Natalija ponekad zan biti agresivna i previse napadna na neki cudan nacin.Ne mogu ni da se opustim kad gledam neki film,mislim kad smo bili u Parizu ja ukljucih tv da se malo opustim navece kad eto ti nje u bademantilu.-Sta je?-upitah je zagledavsi je.Hoces u krevet,jer ja sam stvarno raspolozena za jednu partiju seksa-rece ona skidajuci bademantil i skinu se gola preda mnom.Meni njije bilo do seksa zato sto smo tad tek dosli u Pariz i bio sam preumoran od tog putovanja, prvo je****ni Bec pa onda prokleti Pariz ne znam sta me je snaslo.-Izvini,nisam raspolozen sad jer sam premoran nadam se da razumijes! Ali ona umjesto da fino legne u krevet kao ljudsko bice ona skoci na mene pritisnu me za ruke.-Odjebi Natalija,nije mi do seksa i ne svidja mi se tvoje ponasanje-rekoh joj ja.-Ma nemoj kako to moze biti,jer kada se druzis sa opasnim drustvom kakvo je drustvo onog tvog psihicki agresivnog druga metalca,onda nemas nista ptovi a kad ja zelim da ti popusim onda se bunis,u cemu je tvoj jebeni problem!-Kao prvo on nije agresivan nego je samo neshvacen a ostali u njegovom drustvu su vemo pametni i cool momci tako da zabranjujem da ih vredjas,oni su moji najbolji prijatelji-Ma nemoj, a sta sam ja,neka ***** ili devojka,bas me zabole za tvoje drustvo,ima da te pocijepam sad! A onda je pobjesnila i rastrgala mi je kosulju na nekoliko komada, a to je bila veoma skupa kosulja.-Hejj,kucko jedna vidi sta si mi uradila od kosulje,ima da platis za ovo-rekoh joj ja dok je ona skidala svoj crni grudnjak koji je otkrio njene grdi koje su bile srednje velicine bas za mene stvorene.Nakon sto se skinula gola, sjela je na mene i skinula mi je hlace munjevitom brzinom,i ostale su samo gace koje su bile nabrekle od mog terminatora.Skinuvsi gace zinula je iznenadivsi se velicinom.-Woooooowwww,mislim sta da kazem pravi je nije premal bas je golem,sad ima da ti ga popusim i da te dovedem do ludila jesi cuo!.Pocela mi je da ga pusi,i da ga grize pa sam nekoliko puta vrsinuo od boli jer je ona koristila svoje zube na veoma seksi nacin.Osjetio sam da sam pri kraju,da cu svrsiti pa sam joj uhvatio glavu da je maknem lai nije mi dopustila to.-Natalija,makni glavu svrsavammmmm,aaaaaaaaaahhhhhhahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhaaaaahhhh,oooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhh,aaaaa aaaahhhhhhhh,***** ti sveeeee!!! Svrsio sam joj u usta i sve je progutala,gledala me je sa mracnim pogledom dok je ustajala na noge.-Ufff,bio si ukusan dragi moj,jeam ti rekla da ces dobiti najbolje pusenje na svijetu,vidis da sam bila u pravu.Moram priznati da mi je to bilo najbolje pusenje u mom zivotu, a moram da napomenem da prvo volim poljubiti curu prije nego je pojebem tako da je ovo bilo okej.

Back