Divljake treba kastrirati ! Nikad vise ubistava, pljacki, silovanja itd.

Tebi curice nije dobro, nije ovde prica da li treba leciti devojcicu koja je pretrpila taj uzas, vec kako spreciti ovakva desavanja. ...
I ja sam pričala o tome kako sprečiti ta dešavanja, samo što ti pričaš o sprečavanju kaznama a ja pričam o sprečavanju na drugom nivou ... a to je da do ovakvih situacija uopšte ne dođe, odnosno da se broj zlodela smanji.
 
Kakvo brutalno izražavanje!!!!!!
I luv it:D
Pazi, Ajnštajn je bio genije ''svetle strane'' pa je ipak imao prilično sadizma i osvetoljubivosti u sebi kada je u pismu pozvao Presidenta of USA da utiče na što brže pravljenje atomske bombe...
Istoriju pišu pobednici...Nažalost to su među ostalima ,kao nužno zlo, bili i Amerikanci...
Teško je reći koliko je menge uživao, možda bih ga nazvao beskrupuloznim, zbog nesklonosti da napravi granicu između korišćenja životinja i ljudi kao ''zamoraca'':roll:
 
EJ majstore, mrzi me da citam ceo post, procitao sam prvih par linija i video da nemas pojma o cemu pricas, jer zivim u drzavi gde se primenjuje "anglosaksonski" zakon kako si ga ti nazvao i to sto si napisao nema veze s'vezom.

ahaaaaaa, tako dakle.
pa izvoli vrati se ovde pa tek onda propagiraj 'goli otok' i ostale gluposti.
lako ke/nyati iz daljine.

uzhasna tema
 
http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=8bb29e85375de7c2296cf591c096b156

...najinteresantnije je kako je otac optuzenog upao u kucu "zrtve" i zahtevao da se tuzba povuce...ja znam da sam (ne daj Boze) bio na mestu oca ove devojcice, da bi danas bio isto u novinama, ali za ubistvo oca od optuzenog, optuzenog i njegovog druga. Ne samo to, vec bi me pamtili kao "srpskog" Dzeka Trboseka na koji nacin bi ih iskasapio.

Ne znam da li samo meni to tako izgleda citajuci vesti (novine), ali u zadnjih 8g kao da vlada "bezvlasce" u Srbiji. Mozda je pre toga bila neka vrsta diktature, ali ovo danas je haos. Nikad vise poginulih (vecinom saobracajne nesrece), ubijenih (porodica), silovanih, narkomana (medju decom/omladinom).....cini mi se kao da Srbija nikad (pa ni za vreme Zlobe) nije bila u vecem HAOSU.

Strasno.

Само ти тако изгледа зато што се наши медији(који су у власништву странаца или њихових обавештајних служби) труде да објаве што више гадости о Србији, јер такве гадости онда преносе њихови медији њиховом јавном мнењу.

Иначе, колико знам у Србији процентуално у односу на број становника нема неког повећаног броја изгредника и насилника него што је то у другим земљама тзв.високог стандарда.

Што се тиче ових силеџија - ја сам за казну КАСТРАЦИЈЕ, а да сам отац силоване девојчице сигурно бих и ја био у ћорци јер би ликвидирао скота који је отац силеџије.
 
drasticne kazne ne pridonose smanjenju ovakvih krivicnih dijela..jer bolesnici (sto u krajnjoj liniji jesu) o posljedicama svoga dijelovanja ne razmisljaju..po meni, prevencija i lijecenje su jedine alternative, ili ako drugacije ne ide, forenzija dozivotno..

Bolesne osobe nikada ne razmišljaju šta su uradile već kako su uhvaćene!
Tema je prikladnija za podforum "Dom i porodica" ali što se poltičkog dela tiče, slažem se - PREBLAGA KAZNENA POLITIKA!

p.s. u Srbiji se više nadrlja ako su te priveli sa stadiona nego ako si "obišao" pola sela...
 
Само ти тако изгледа зато што се наши медији(који су у власништву странаца или њихових обавештајних служби) труде да објаве што више гадости о Србији, јер такве гадости онда преносе њихови медији њиховом јавном мнењу.

Иначе, колико знам у Србији процентуално у односу на број становника нема неког повећаног броја изгредника и насилника него што је то у другим земљама тзв.високог стандарда.

Што се тиче ових силеџија - ја сам за казну КАСТРАЦИЈЕ, а да сам отац силоване девојчице сигурно бих и ја био у ћорци јер би ликвидирао скота који је отац силеџије.

Tako je ....meni samo nije jasno ,dokle vise "pocinioci su P.D i S .R." naprimer! Pa jel bio inspektor, ima izvestaj ,dokaze,izjave..Kraj! Zasto ne objave pocinioce punim imenom i prezimenom ,pa da se zna od 5-og kolena ciji su i sta su? Naravno odmah zatim,adekvatna kazna.ima tu dobrih predloga i ljudi koji znaju kako treba. Od toga sve polazi sto se pocinioci kriju iza inicijala i zato se qrchi otac od siledzija inace bi taj spavao dedinoj pojati ...
 
Друштво новог светског поретка-тотална морална декаденција.

:roll::roll::roll::roll:
majke im ga, dok zapad nije dosao u srbiji nije bilo silovanja i kriminala!!!
stvar je jasna!

Само ти тако изгледа зато што се наши медији(који су у власништву странаца или њихових обавештајних служби) труде да објаве што више гадости о Србији, јер такве гадости онда преносе њихови медији њиховом јавном мнењу.

tvoja nepogresiva logika me zadivljuje.
siguran sam da znas su ti momci su u stvari sadili lale i vodili ugodan razgovor sa onom devojkom, sve uz kaficu i u odelima, a prljavi izdajnicki sorosevsko vatikanski b92 preneo da su je silovali.
sta reci - zavera protiv srbije, nista drugo!
 
http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=8bb29e85375de7c2296cf591c096b156

...najinteresantnije je kako je otac optuzenog upao u kucu "zrtve" i zahtevao da se tuzba povuce...ja znam da sam (ne daj Boze) bio na mestu oca ove devojcice, da bi danas bio isto u novinama, ali za ubistvo oca od optuzenog, optuzenog i njegovog druga. Ne samo to, vec bi me pamtili kao "srpskog" Dzeka Trboseka na koji nacin bi ih iskasapio.

Ne znam da li samo meni to tako izgleda citajuci vesti (novine), ali u zadnjih 8g kao da vlada "bezvlasce" u Srbiji. Mozda je pre toga bila neka vrsta diktature, ali ovo danas je haos. Nikad vise poginulih (vecinom saobracajne nesrece), ubijenih (porodica), silovanih, narkomana (medju decom/omladinom).....cini mi se kao da Srbija nikad (pa ni za vreme Zlobe) nije bila u vecem HAOSU.

Strasno.

A, pre tih 8 god. je bilo do yaya! More odj...
 

Back
Top